Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość aniasz_75
basiamm, ja mam takie dziwne dawkowanie, najpierw w trzecim dniu cyklu 6 tabl. dziennie przez dwa dni, potem 4 tabl, 3 tabl, przez jeden dzień a potem 2 tabl. przez 3 dni..... ale ja mam cały czas takie dziwne plamienia i niby na to ma pomóc.... Pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia2007
hej, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie... ja po 6cięzkich miesiącach znowu rozpoczynam starania, tzn już zazęłam, ale jestem panikara po poronieniu :( zaczełąm staranka w lipcu: brałam, clo, dostałam 3x zastrzyk z menopuru no i w zeszły poniedziałek pregnyl... w środę juuż pęcherzyka nie było, z czego się ucieszyłam, a dzisiaj na usg (przez brzuch) lekarz powiedział, że nie widać ciałka żółtego, ale może jest za wcześnie... więc chyba moze być porażka, endo 8,5 mm... trochę cienkie, no i staranek chyba mało było po pregnylu :( aj... w czwartek chyba pójdę na hcg... zdziwiło mie stwierdzenie lekarz że pregnyl nie wpływa na wynikhcg, tylko na wynik testu owulacyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia2007
muszę nadrbić jakieś 180 stron z waszymi wypowiedziami... trochę mi to zajmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dziekuje wszystkim ktore zainteresowaly sie moimi dylematami edukacyjnymi :* :* :* ...po zaawansowanych przemysleniach doszlam do takiego samego wniosku :) ale naprawde wielgachne dzieki :* :* :* basiamm - dzieki za wyjasnienia :) no to masz racje - sprobuj narazie podzialac w wakacje bez stymulatorow... wkoncu wakacje to taki magiczny okres ze niewiadomo co moze sie przydarzyc :D 3mam kciuki! oluuuu!!! no i co?? super widok jak bije "serduszko" prawda :) a zobaczysz pozniej jaka frajda jest patrzec jak macha raczkami i nozkami... i z kazda wizyta u lekarza pojawia sie cos nowego - kregoslup, zoladeczek, zeberka...ach! :) :) :) fafforek co tam u CIebie?? nadal przebywasz w sku?? surfitka piekna ta Twoja Ninka - wlasnie ogladalam fotki :) co u mnie??... bylam pierwszy raz na kursie z prawa jazdy! oszukali mnie! powiedzieli ze minely dopiero 4 lekcje teoretyczne a minelo ich juz 8!!! ... mam nadzieje ze mimo to jakos sobie poradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
aniasz!!! gratuluje meskiej decyzji Twojego mezczyzny :) brawooo!!! ciesze sie razem z Toba!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja_biedna w Sku byłam tylko 2 dni. A i tak jeden z nich spędziłam na wsi za Szydłowcem:) Postanowiliśmy z Moim odłożyć starania :( Na rok... Teraz muszę skupić się na znalezieniu dobrej pracy. 22.08.2009 mamy ślub i wesele... i chyba potem zaczniemy na nowo... ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana27
Mamo _samiego otóż kiedyś próbowałam ale jakoś nic sie do kupy nie składało tymbardziej że nie miałam nautarlnych @ np niby był śluz płodny ale temperatura wogóle nie wzrosła albo na odwrót ..totalnie sie w tym pogubiłam i zaprzestałam tego. Dzisiaj byłam na USG i mój pęcherzyk ma 23 mm i wygląda na to że pęknie lada dzień (wygląda niby na owulacyjny) ale edometrium o charakterze wydzielniczym…no to jak to jest jeszcze nie pekł pęcherzyk a juz ma być okres tymbadziej że od tygodnia boli mnie brzuch i piersi. Mam teraz przyjść po @ i lekarz zobaczy….nie wiem chyba sprawdzi czy ten pęcherzy nadal jej czy nie……ale ja się w ogóle nie czuje na owulacje tylko na okres….jakie to wszystko skomplikowane……….trochę szkoda że się o dziecko nie staram bo wtedy wiedziałabym ze te USG maja jakis sens…ale w sumie jeżeli się dowiem ze jajniki podjęły pracę na tym leczeniu które teraz mam to też dobrze, nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_biedna.... serduszko było takie maciupeńkie ze tylko jak sie przypatrywałam to mrugało do mnie.....fajne uczucie, ale mam nadzieję że jak pójdę w poniedziałek to ono już będzie takie bardziej zdecydowane... i że nie bedzie się trzeba domyślać.... kupiłam sobie gazetke m jak mama i tak jest akurat opisane tydzień po tygodniu co się dzieje od 6 do 10 tygodnia ze zdjęciami.... a ja akurat zaczęłam 7 więc moge sobie poogladać zdjęcia, bo na usg to owszem widze ciałko żółte i to mrugające serduszko ale poza tym to szarość szarość szarość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja to już nic nie rozumiem - przedwczoraj na wieczór robiłam test owulacyjny - wyszedł pozytywny, wczoraj powtórzyłam i wyszedł negatywny, a temperatura wcale nie wzrosła i wiecie zgłupiałam zupełnie. 26 dc- eh Chyba po wakacjach będę musiała wrócić do clo Po laparo dochodziłam do siebie dość szybko - półtora tygodnia i funkcjonowałam juz dobrze. Jak bedziecie jeszcze wklejać tabelkę wpiszcie tam mi 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
dla mnie testy owulacyjne to strata pieniędzy mnie tez wychodzily 1 dzien tak, 2 inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Samiego wszystkiego najlepszego z okazji urodzin oby spełniły sie marzenia powiedz mi dlaczego zaprzestałaś brać clo skoro na ciebie działało? ja myslałam ze miałaś laparo ze względu na to ze clo na ciebie nie działa? czy ja jak wykorzystam wszystkie szanse na stymulacji closterbedzitem to mogłabym miećlaparoskopie czy są jakieś szczególne wskazania do tego zabiegu? a-psik gdzie jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Mamo samiego i ja również dołączam się do życzeń i życzę Ci wszystkiego najnajnajlepszego a zwłaszcza wiadomo szybkiego czego:P :) no i zdrówka kochana:) Marthusia2007 ja tu Cię wspominałam i pytałam gdzie się podziewasz no i że dzięki Tobie trafiłam do tej kliniki na dobrego lekarza i teraz też nareszcie jestem w ciąży:) czego i Tobie prędko życzę kochana... no i witaj na nowo mam nadzieję,że już zostaniesz z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Buuu nie wiem czy sie cieszyc czy płakac dostałam @ w 23 dc :o (samoistna) ostatnio byla w 29 w piatek wylatuje na wczasy - w sumie dobrze ze juz bedzie to 4 dc :) ja mysle ze u mnie utrata wagi -10 kg w miesiac spowodowala uregulowanie @ a powiedzcie mi dziewczyny skoro @! mam w terminie tzn ze owulacja byla na 100% ?????? Basiu działaj :D:D:D !!!!!!!!!!! Dunia zdrowka zycze i uwazaj na siebie :) Jabiedna :) jezyki bym wybrala :) Ola ❤️ Fafforku gratuluje slubu sierpien to piekny miesiac :D Mamo Samiego :) 🌼 Markotkaaaaaa halooooo !!!!! Ide zwijac sie z bólu :( i pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia2007
nio to gratuluje dunia25 :) nie było mnie, bo chciałam zapomnieć o problemach, ale się nie udało :( poronienie, nawrót choroby taty, dużo miałam na głowie i powiem, żę zamknęłąm się w sobie... ale teraz jest już lepiej, jutro z rana idę na hcg, to będzie 10dzień po pregnylu.... mam nadzieję, ze wynik mnie pozytywnie zaskoczy, bo jak narazie to mam wątpliwości co do mojego sukcesu w tym cyklu... a jak Ciebie prowadził GĄsior? bo powiem Ci, że ja po poronieniu chodzę do Pietrasa, też do ab ovo, wydaje mi się, z.e ma dla mnie więcej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia2007
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............27 ..........wrzesień 2006 .............Tychy mama Samiego ......28 .........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31..........lipiec 2007...................Warszawa fafforek..............24..........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35..........marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice repetytorium.......23..........powolutku od teraz..........Olsztyn asiulka 1981.........26..........październik 2007....Wyszków k/Wa-wy aniasz_75............33.........jakieś 2 lata.............Jelenia Góra Martushia2007......22.........pażdziernik 2007........... LBN Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25..............26.........8mies...............Kraś nik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r...................Gdynia........ .24.10.08 Let...................28.........0,5r....chłopiec......P oznań.....08.07.08 balbiina..............24.........2,5......?............C zęstochowa....19.02.2009 foczi78 ..............29 ........1,5 r....?............Warszawa.......02.2009 Ola K-P................26..........2 mies...............Warszawa.....02.03.2009 ja_biedna.........23.............1 mies .......???.....sko........24.12.2008 Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, żem się dołączyła do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marthusia o Twoim poronieniu wiem bo pisałaś jeszcze i potem z tego powodu znikłaś całkiem:( Co do Dr Gąsiora to jestem z niego zadowolona mimo wszystko wiadomo,że ma czasem gorszy dzień jak każdy ale jestem mu wdzięczna,pokierował mną dobrze,stymulacja przyniosła skutek i jestem w ciąży choć zagrożonej od samego początku,też groziło mi poronienie ale się trzymamy mimo że teraz przedwczesny poród groził i dlatego byłam w szpitalu u niego na Lubartowskiej i nie powiem zaglądał do mnie na tej patologii,po nieszczęsliwym upadku w szpitalu o którym pisałam przedwczoraj widziałam,że się przejął jak tylko się dopwiedział przyleciał specjalnie zobaczyć.Dziś np byłam u niego po zwolnienie i mimo kolejki jeszcze porozmawiał że chce mi jak najszybciej zrobić jeszcze raz usg dlatego też nie chcę go zmieniać:) a co do Pietrasa to byłam raz u niego pod nieobecność Gąsiora bo był na urlopie na monitoring jajeczek i nie wiem ale na jeden raz nie zrobił na mnie wrażenia jakiegoś ale ponoć jest dobrym lekaarzem zresztą w ABovo ponoć nie ma byle jakich i są sami specjaliści;) ja w każdym razie nie narzekam,udało się dość szybko zajść mi w ciążę i jestem wdzięczna i Bogu i lekarzowi i mam nadzieję donosić szczęśliwie ciążę do rozwiązania:) no i Tobie życzę szybkiego zafasolkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) jakaś cisza tu nastała dziwna... Nadal nie mam okresu!! Już mnie nawet piersi nie bolą, nic mi na twarzy nie wyskoczyło (choć zawsze przed okresem coś miałam) . To już 37 dc. A może jednak jestem w ciąży?? Mimo że test nie wskazywał?? poczekam jeszcze parę dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś!! no bo byś wysłała trochę fluidków, a nie tak cichutko siedzisz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam wysyłam :):):):):):):) tylko do mnie to nadal jakoś nie dociera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafforek może zrób rano jeszcze jeden test dla pewności martusia trzymam kciuki zeby sie w końcu udało dunia 👄 a-psiku no chyba serio zacznę sie starać tym czasem czekam na @ 33 dc i jak dostane to jeszcze pogadam z mężem i zdecyduje aniasz jeśli chodzi o ten estrofem to rzeczywiście dosć specyficzne te dawkowanie ale moze lekarz wie co robi musisz w to wierzyć:) mamo samiego jakbyś miała czas odpisać na mojego wczorajszego posta:) dunia 🌻 surfitka pewno zabiegana jesteś przy małej bo tak rzadko cię tu widzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia2007
znikłam, bo sama ze sobą nie umiałam sobie poradzić, Gąsior jest ok, myślę, że Pietras mi bardziej jako człowiek odpowiada... ja dzisiaj pobiegłam na hcg, wyniki po 16będą... zrobiłam też test, widać tą 2kreseczkę, ale słabiutka, tala, że jakby, nie chciała jej zobaczyć to bym pewnie nie zobaczyła... no ale, dzisiaj jest 10 dzień po pregnylu, wiem, że w cześnie, ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chwytam :):) Może zrobię test w sobotę rano:) Jutro to nie, bo mam z rana rozmowę kwalifikacyjną do pracy, a nie chcę się dodatkowo stresować :) Martusia :) skoro widać już troszkę kreseczkę, to już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marthusia no jak widać słabo nawet tę drugą kreseczkę to jesteś w ciąży!;) moje też były słabe:)robiłam co 3dzień aż się pojawiały te mocniejsze:P z gratulacjami się wstrzymam żeby nie zapeszać;) daj znać po 16jak wrócisz... powodzenia Basiamm 👄 🌼 :D i wy do roboty biegiem marsz;) Fafforek 3mam kciukasy ;) A ja w większości leżę i upajam się ruchami dzidziulki bo to wspaniałe uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia2007
też bym już skakała z radości, ale boję się, że to pregnyl coś mi zafałszował... ale miejmy nadzieje, że nie ;) jak tylko będę wiedziała dam znać, busiaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia mam nadzieje ze mi kciuki do 16 nie odpadna:) byle się udało......... czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia.... ja robiłam 14 dni po pregnylu dla pewnosci bo zródła donosza że 10-14 dni fąłszuje trzymam kciuki za bete :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×