Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość agagreg
hey dziewczyny!!!! jak wiecie bylam dzisiaj u lekarza,no i ten CLOMHEXAL chyba niebardzo mi pomaga,bo pecherzyki jeszcze sa na jajnikach,a od jutra zastrzyki :/ Czy kroras z Was juz miala zastrzyki PREDALON 5000 I.E. ????????Prosze o odpowiedz pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcoswiczka
Hej. Olu to dobrze,że dbasz o siebie, robisz badania. Jakby Ci się cos przyplątało to szybko wychwycą. Wiesz przypomniałam sobie że moja koleżanka jak była w ciąży to też tak chudła do 4 miesiąca, a w 6 jak jej przybyło to wyglądała jakby w ósmym była. Ale nie schudła tyle co Ty, połowę mniej niż Ty.Ale każdy organizm inny.Z dzidzią będziesz rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
BERCIU SUPER SUPER:D:D:D:D:D:D:D:D KURCZE ALE FAJNIE!!!!! moje wielkie gratulacje🌻 hihihihih no to po dwoch latkach twoj synek doczeka sie siostrzyczki(lub braciszka lub i tego i tego;)bo po lekach to moze byc i parka:D dbaj o siebie o Was kobietko:)no widzisz mowilysmy ze w koncu Ci sie uda zmajstrowac bobaska:)moze te urodziny synka tak na iebie podzialaly i prezent mu sprawialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............27 ..........wrzesień 2006 .............Tychy mama Samiego ......28 .........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31..........lipiec 2007...................Warszawa fafforek..............24..........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35..........marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice repetytorium.......23............ pass......................Olsztyn asiulka 1981.........26..........październik 2007....Wyszków k/Wa-wy aniasz_75............33.........jakieś 2 lata.............Jelenia Góra Martushia2007......22.........pażdziernik 2007........... LBN Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25..............26.........8mies...............Kraś nik k.Lublina11.08r. kitka76 .............31........1,5r..................Gdynia.........24.10.08 Let...................28.........0,5r....chłopiec......P oznań.....08.07.08 balbiina..............24.........2,5......?............Częstochowa....19.02.2009 foczi78 ..............29 ........1,5 r....?............Warszawa.......02.2009 OlaK-P................26..........2mies...............Warszawa.....02.03.2009 ja_biedna.........23.............1 mies .......M.....sko........24.12.2008 Kurcze Dziewczynki nie moge znalezc pozniejszej tabelki zadnej:(na takiej gdzie by Bercia juz byla i inne nowe dziewczyny! To Dziewczynki do dziela prosze sie powpisywac i zmodernizowac tabelke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiememilka
Karaluszek: Chętnie bym pomogła, ale nie wiem. Widzisz, u mnie ani endokrynolog, ani ginekolog (dwie inne panie) nie stwierdziły żadnych problemów... za trzecim razem wybrałam się do endo-gin.. no i przeprowadził przez badania. Okazało się iż jestem chora od ponad 9 lat. Ale do mojego PCOS gratis dołączonych jest kilka chorób tarczycowych - jedne są następstwem drugich. Skąd jesteś Karaluszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiememilka
Repetytorium: To wszystkie te kobiety urodziły dzidzie? I wszytskie te mają zamiar urodzić owe małe piękności? Kurczę... więc to czasem możliwe się staje. prawda? Nam też się uda? Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiememilka
agagreg : Niestety, trudno mi coś powiedzieć. Ale pewnie, któraś z forumowiczek ci pomoże. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
pierniczek serdecznie gratuluje ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!! jejuuuuuuuuuu ja tez bym juz chciala!!!!!! ale jakos jestem pozytywnie nastawiona mysle ze po tych zaszczykach wkoncu cos bedzie!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki niebyło mnie raptem pare dni a tu cały dzień po troszku nadrabiałam zaległości w czytaniu :) bercia na początek ty moje słonko spełniło ci się twoje największe marzenie,GRATULUJĘ ci z całego serca👄 dunia mam nadzieję,że ta paskudna bakeria zniknie i niebędziesz się zamartwiać,akysz akysz akysz:) pierniczku wiem co czujesz,bo sama mam doła,że znowu w tym miesiącu się nieudało chociaż jeszcze @ niedostałam,to wiem że przyjdzie.Wczoraj pojechałaś na maksa przyszłym mamusią,nieładnie z twojej strony.Mnie też niejest łatwo patrzeć na ciężarne babki i z wózkami jak jeżdżą,ale takie nasze życie.Trzeba najperw nacierpieć i ponarzekać a potem nim się obejrzymy to i my będziemy w ciąży:) i wtedy zobaczymy jak to będzie z tymi naskakiwaniami i ustępstwami.Zgadzam sie z tobą że ciaża to nie choroba,ale pomyśl ile kobiet musi na siebie uważać przez całe 9 miesięcy gdy ciąża jest zagrożona,wtedy się człowiek czuje jakby był choryi do tego przykuty do łóżka i takim właśnie kobietkom bardzo współczuję.Mi natomiast jak się uda zajść to idę od razu na L4,bo nie po to tyle lat się nacierpiałam i nerwów najadłam żeby ryzykować ze mogę poronić,a w pracy niemam wcale lekko-10 godz stania za ladą i nietylko bardzo wymęcza:( agnieszko ja też mam kiepski tydz z mężem,zrobił coś co mnie zraniło i jakoś niepotrafię mu okazywać teraz uczuć,ponieważ tego niechcę,łazi za mną mówi że żałuję ale ja nieulegnę ,już nie musi się nauczyć zachowywać jak mąż i dorosnąć do tego żeby mógłbyć ojcem,ale póki co daleka droga do tego;(.Tak to już jest z tymi facetami,niewiem czy na ziemi istnieją jeszcze ideały chyba nie,ten gatunek już dawno wymarł:) pozdrawiam wszystkie stare i te nowe pcowiczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah29
Witam serdecznie. Pisze tu po raz pierwszy. Mam 28 lat i o PCO dowiedzialam sie kiedy mialam 20. jakis czas leczylam to poprzez Diane 35, nie myslalam o dziecku. Ale od jakiegos czasu lapie sie na tym, ze zagladam mamom na ulicy do wozkow i bardzo chce tez taki wozek z dzidziusiem... Wydawali mi sie ze sie pogodzilam z faktem, ze nie urodze nigdy dziecka ale teraz uswiadomilam sobie, ze jednak nie.... marze o ciazy i wlasnie rozpoczynam starania! Mile kobietki... czy przygarniecie mnie do swego grona? Byloby mi milo bo wtedy jest razniej... Czytam powoli sukcesywnie forum, aby nie zadawac glupich pytan. Dzieki temu wiele sie dowiedzialam. Gratuluje wszystkim Wam, ktore jestescie w ciazy i zycze aby kolejne mogly sie nia wkrotce pochwalic! Mam ksiazkowe objawy PCO, lacznie z owlosieniem nadmiernym oraz spora nadwaga, ktora udalo mi sie juz zredukowac o 20 kg. W zamian za dobre slowo oferuje Wam pomoc i wiedze przy odchudzaniu bo mam w tym doswiadczenie. Pozdrawiam Was mile Panie i trzymam za Was kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
witaj SARAH!!!! Ja tez jestem nowa na tym foru dopiero od wczoraj "wkupiam" sie w "laski" wszystkich pcosowiczek tego forum hihihihja lecze sie juz od ponad roku,ale mysle ze prawdziwe leczenie zaczelo sie dopiero teraz,bo wkoncu moj lekarz zaczal dzialac z konkretnymi lekami!!!!! Caly czas podawal mi antykoncepcje,raz tylko przez 4 tygodnie bralam co tydzien jedna tabletke(nawet juz niepamietam jak sie nazywaja) trzymam za Ciebie kciuki,zobaczysz uda nam sie pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
sorry dziewuszki zapomnialam Wam napisac ze mam 21 lat :) milej nocki zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek_060
Jestem z Gdańska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że tak zapytam... co mi się niby miało przyplątac?!?!?!?!?! wiekszośc moich znajomych chudła nawet do piatego miesiąca około 6 kg, ja mam z czego więc to nie jest tak ze nie ma z czego dzidzia czarpać... i prosze nie zasiewac niepotrzebnie niepokoju co do tabelki, to te co urodziły to już urodziły :) a reszta jak widac miała owocne staranka i czeka na rozwiązanie :) więc prosze dopiesywac sie do tabelki (przez kopiowanie jej do swojego postu) bo to przxynosi szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe forumowiczki :) zapraszamy do dyskusji na przeróżne tematy nie tylko "chorobowe" :) życze wszystkim miłego dzionka mimo ze za oknem paskudnie.... w środe idę do prywatnego i może poprosze o usg, nie widziałam malucha od 1 września i zastanawiam się czy rośnie skoro ja maleje :) do tej pory rósł jak na drożdżach ale jak się nie widzi to trudno uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie pogoda nawet nie taka straszna dzisiaj -przynajmniej nie pada:):):) a tak w ogóle to tez kupuje wisiołka od jutra zaczynam jesć- czy sa jakieś specjalne zalecenia -kiedy trzeba jeść???? ola no ty chudniesz bo dzidzia ciebie wpiernicza.hahahaha jak urodzisz to bedziesz miała rozmiar 36 a dzidzia bedzie byk:):):) karaluszek_060 badania hormonalne to podstawa diagnozy wiec nie zastanawiaj sie i powiedz lekarzowi zeby dał ci skierownie na nie:) powodzenia agagreg predalon to to samo co pregbnyl??????????? nie słyszałam sarah wiamy , z nami będzie ci raźniej:) 🌻 dunia,a-psik, surfitka, lucynka, ja _biedna , reprtytorium,agnieszka,bercia, pierniczek i reszta ekipy👄 👄👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka KP hmm podczytywałam sobie na ten twój temat.......wiesz co nie żebym kogos oczerniała ale kurcze te gadanie dziewczyn czasem naprawdę może ryć w glowie.... a tak szczerze każda się opiera na tym co myśli a albo powiedział jej lekarz ...ok szanuje to ale każda diagnoza jest przypisana do jednej z nas!!! anie do kazdego przypadku.. opanujcie sie jeśłi ola teraz chudnie to widocznie tak to przechodzi zdarza sie to często później nadrobi;) wiec nie schizowac kobiety prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie poranne ptaszki:) a reszta sie wyleguje:)albo ciężko pracuje:) wszystkie nowe babeczki mile widziane jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Basiu wiesiołka podobno łyka sie do owulacji - bo potem moze jakies skurcze wywolywac ??? Ja tez go kiedys pilam i nie zauwazylam sluzu :D Olu fajnie ze waga leci w doł napewno nic nie bedzie maluszkowi skoro badania sa oki :) a wiadomo ze lepiej nie tyc w ciazy a o szczupleniu nic nie pisza ;) Widocznie ciąża ma Ci sluzyc !!! Bercia serdeczne gratulacje :D 🌼 - dopisuj sie do tabelki :) U mnie nudy, jade wlasnie do lekarza bo jestem chora na grype :( i ledwie funkcjonuje. Pozdrwiam wszystkie kobietki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE! repetytorum - wrzuc mnie do tej tabeli mamusiek majacych swoje potomstwo-dziekuje:) Dzis mimo,iz marna pogoda jade w Bieszczady.Jak chcecie to pozdrowie niedzwiadki od WAS?? ****** POZDRAWIAM WAS i DZIEWCZYNY GŁOWA DO GÓRY ;) ZYVIE JEST PIEKNE!!!!***********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona20tkaa
jesli brala escapelle 4 razy w ciagu ostatnich 2 lat. teraz okres spoznia mi sie 56 dni czy to moze byc przyzcyna tej choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
pierniczek szczerze mowiac to nie wiem o co Ci chodzilo z tym tekstem "ciaza to nie choroba"... a czy ktoras z nas uwaza sie za "chora"? nie! ... lakarz nam sie kaze "byczyc" no to chyba wie co mowi nie? bez powodu by sobie nie gadal?... a ze ktoras z nas sie kloci z facetem to czy to jest sprawa ciazy? ...i bez ciazy sie ludzie kloca!... dziwne to bylo co napisalas! bledna interpretacja tekstu albo zwykla uszczypliwosc z Twojej strony - ...ale juz nie wnikam. pozdrawiam wszystkie dziewczynki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
niesia dzieki za obrone ;) przykro mi ze maz Cie zranil... no czasem tak sie dzieje...najgorsze jest to, ze najbardziej boli jak rani najblizsza osoba... z czasem bol minie i na pewno wszystko sie miedzy Wami ulozy - czego z calego serca zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ola_k-p ale Cie dziewczyny strasza co? widze ze powoli sie zaczynasz wkurzac. dobra to juz ciiiii! nic nie gadamy juz na ten temat! zreszta masz swojego lekarza, jestes pod opieka wiec skoro on nie sieje popłochu to nie ma sie czym martwic - w przeciwnym razie na pewno podnioslby alarm... zreszta dziewczyny - nie oszukujmy sie. my tu jestesmy laikami w tych sprawach - tylko sobie "gdybamy" a stawianiem diagnozy niech sie zajmia fachowcy :D ...najwazniejsze ze dzidzia Oli rosnie a o to przeciez chodzi prawda? a wlasnie Olu. a jak sie czujesz? ktory to juz miesiac? jeszcze troche i poznasz plec maluszka co? jakies przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_biedna, wielkie dzieki :) kończy się tydzień 16 a z nim powoli 4 miesiąc dobiega końca :) ide w środę na usg, to może juz bedzię coś widac :) my byśmy bardzo chcieli córeczkę a co bedzie.... zobaczymy.... :) a czuje się swietnie, jakbym nie była w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
witam was dziewuszki!!!!! PREDALON-jego glownym skladnikiem jest GONSDOTROPINA niewiem jak nazywaja sie te zasczyki po polsku bo ja lecze sie w niemczech.A wiec niejestem w stanie dokladnie ich objasnic,sa to trzy ampulki,do zmieszania z takim proszkiem.Dziewczyny czy ktoras z was dostawala juz zaszczyki?? czy sa one bolesne??? pozdrowki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
olu k-p ja czuje ze bedziesz miala dziewczynke :) ...tak obstawiam! a jak reszta dziewczyn?... robimy znowu zkałady? :D ...surfitka kiedys powiedziala ze w ciazy to tak naprawde sie jest od 6 miesiaca...i chyba cos w tym jest...bo wczesniej to nawet brzuszka za bardzo nie widac, dzidek jest leciutki, malo wod plodowych wiec kobieta ma prawo sie czuc "jakby nie byla w ciazy"... ale od 6 miesiaca to zaczyna sie juz zmieniac. brzuszek "wystaje", Twoje dodtychczasowe spodnie, spodnice nie chca sie zmiescic na tylek, i inne przyjemnosci ;) tak wiec delektuj sie brakiem kilogramow bo pozniej bedzie coraz ciezej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Hej Kobietki:) Ciesze sie ze milo mnie przyjelyscie, walka z PCO i staranie sie o baby bedzie dla mnie latwiejsze! Ja zaczynam leczenie od teraz! Taka decyzja moja! Agagreg! Witam Cie, fajnie ze tez jestes nowa, czuje sie razniej. Ja tez mieszkam za granica, wiec mysle ze mamy cos wspolnego:) W jakim miescie mieszkasz? Za dwa tygodnie bede w Polsce i zaraz pobiegne do mojej pani Ginekolog i zabiore tu ze soba cala moja kartoteke, a potem po powrocie zabieram sie za dzialanie! Jestem zmartwiona bo moje cykle od momentu schudniecia staly sie regularne (wczesniej wystepowaly tylko po zastrzykach lub tabletkach na wywolanie) ale hmm... mam @ zawsze co 5 tygodni, zamiast co 4 wiec chyba z owulacji nici...:( Pozdrawiam Was mile babeczki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
sarah 28 okres co 5 tygodni to nie tragedia. niektore dziewczyny nie maja @ miesiacami wiec spokojnie - to nie znaczy ze nie masz owulacji. mysle ze masz tylko taka jak okres - "nieregularna" i trudna do przewidzenia kiedy jest :) powodzenia w staraniach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×