Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

cześć dziewczny, Aniasz- tak mi przykro. Ale podziwiam cię, ja płakalam z bólu jak mi zrobili jedną ciut dłuższą dziurkę (2cm). Na pocieszenie ci powiem, że ten lekarz, u którego byłam ostatnio i który mówił ze problem tkwi we mnie, opowiadał historię dziewczyny, której jakiś lekarz powiedział ze nie bedzie mieć dzieci. I powiedział tak : jak można powiedzieć kobiecie która ma choć jeden jajnik jeden jajowód i macice, że nie będzie mieć dzieci???? ja biedna - nie szalej bo będziesz biedna Bercia -ty sie nie martw co ty będziesz robić jak męża nie będzie - umówimy się i się spotkamy. Dzieci się razem pobawią, a my pogadamy. U mnie winko wiśniowe pyka w balonie :) emiememilka - wszysko mija nawet najdłuższa żmija - co jakiś czas każda z nas ma dola, a potem przechodzi. Jeśli faktycznie masz nadwagę lub otyłość to może faktycznie spróbuj ćwiczyć i dietę zastosuj - tylko mądrą - żadnego głodzenia. A- psik pamietam, że sporo zrzuciła. No właśnie jak tam figura A-psiuku? Trzymasz linię? Całuski, Ola, Basia, Pierniczek, surfitka, Lucynka, Dunia, Patina, Repetytorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczynki:) Olu: tak sie zastanawiam czy to dobrze ze tak duzo schudlas w ciazy?!?! ja rozumiem schudnac kilka kilo ale ci ubylo juz prawie 10!!!mam nadzieje ze masz dobre wyniki i nie odchudzasz sie, tylko taka twoja uroda ze wazysz mniej w ciazy niz przed:)pisze to oczywiscie z troska bo az sie zaniepokoilam tym ze piszesz ze nie masz apetytu i znowu schudlas, co na to lekarz? Berciu: mysle ze wszystkie bardzo mocno trzymamy za Ciebie kciuki- zeby spelnilo sie Twoje marzenie o powiekszeniu rodziny:)melduj nam tu biezaco:) rozumiem Cie ze nie chcesz na razie robic testu, jednak ja bym nie wytzrymala i chcialabym wiedziec od razu:D zawsze jak zrobie test- choc robilam go doslownie 3 razy:P to pozniej sobie obiecuje juz wiecej nie bede ich robic i marnowac kasy a jak przychodzi co do czego, dwa dni spoznienia @ po lekach oczywiscie, bo raz bylo 90 dni spoznienia:D i lece do apteki;) Aniasz: kochana 👄 bardzo ci wspolczuje:(podziwiam Twoje opanowanie chco wiem ze na pewno jest Ci bardzo ciezko, kurcze jak nie uda Ci sie naturalnie to zawsze mozesz sprobowac in vitro;)- wiem ze to marne pocieszenie ale ja jak cos bym sie zdecydowala na taki krok- choc oczywiscie mam nadzieje ze nie bede musiala i uda mi sie kiedys\" naturalnie\". Moze jak juz dojedziesz do siebie wyprobuj ziolka o. Klimuszki na likwidacje stanow zapalnych i zrostow w jajowodach i jajnikach?!? ja za jakis czas tez zaczne ja pic wiec bysmy mogly sie wymieniac doswiadczeniami:) 3maj sie i nie trac glowy, wszytko bedzie ok!🌻 ja_biedna: mam nadzieje ze juz pogodzilas sie ze swoim chlopem;)swoja droga to czemu on cie niepoki w tak trudnym dla Ciebie okresie czasu:O chcialam na Ciebie nakrzyczec ze przezywasz te swoje 57 kg!:O Lo matko ja chcialabym tyle wazyc!!! jesli masz wiecej niz 150cm-a mysle ze tak:P to to jest super waga na kobiete w 6 miesiacu ciazy!!! Nie wiem ile wazylas wczesniej ale wydaje mi sie ze bylas bardzo szczuplutka i stad te twoje niezadowolenie z wygladu! A mialam sie zapytac, na jakiej podstawie lekarz stwierdzil u Ciebie PCO? bo jakas ta twoja diagnoza wdaje mi sie mocno naciagana: mialas regularne miesiaczki, bylas szczuplutka, od razu udalo ci sie zajsc w ciaze wiec pewnie mialas normalnie jajeczkowanie, wiec sie zastanawiam czy stwierdzil to tylko na podstawie USG czy mialas tez inne badania??? o teraz duzo lekarzy naduzywa diagnozy PCO! Uwazaj na siebie i nie myj okien!:) Agnieszko: ja osobiscie niewiele wiem o leczeniu w Warszawie, moja mama pracuje w szpitalu i tam lekarka jej powiedziala ze jak bede chcial miec dziecko to da nam namery na najlepszego specjaliste i ze wlasnie w Warszawie sa najlepsi lekarze jesli chodzi o problemy z plodnoscia i ona jakby miala jakies problemy bez zastanowienia jechalaby tam bo to i oszczednosc czasu, pieniedzy i nerwow! Slyszalam tez same pozytywne opinie o klinice w Bialymstoku- jest podobno tez bardzo profesjonalna a do tego sporo tansza niz ta w Warszawie!!! mamo Samiego: skoro lekarz Ci mowi ze problem z twoaj psychika przewaza to super robisz odpuszczajac, bo czesto tak jest ze jak sie nie chce to sie ma:) zajmij sie soba rodzina i zobaczysz ze jeszcze w najmniej spodziewanym momencie Ci sie uda:) Basiu: dlaczego z gory zakladasz ze nie beziesz mama??? bez sesnu gadanie i nakrecanie sie niepotrzebnie:O na pewno Ci sie uda!!!mi sie wydaje ze taki kres moze byc spowodowany tym, ze clo ci ta sluzowke wysuszylo i nie bardzo ma sie co tam zluszczac podczas okresu:( odstaw to na 3 miesiace i pozniej zobaczysz co dalej oze jakies gonadotropiny??? Trzymaj sie👄 Pozdrowionka dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K_P z tą wagą to i ja jestem przerażona i nie wydaje mi się że to nie ma wpływu na dzidzie, przecież dziecku gramy lecą w górę,macica cięższa i wód płodowych coraz więcej jak i krwi il.przybywa więc wszystko to musi coś ważyć a Tobie spada to mnie się w głowie nie mieści.... nie pisałaś co na to lekarz? podejrzewam,że za głowe się złapał. a ja mam doła i strasznie się martwię od wczoraj i o niczym innym nie myślę bo z ciekawości (tak mimo że lekarz mi nie wytłumaczył nic na ost.wizycie) wzięłam swoje wyniki posiewu wymazu z pochwy do ręki i mimo że ta łacińska nazwa nic mi nie mówiła wystukałam wszystko na google żeby się zorientować co też mam za bakterie i oniemiałam ze strachu:O zobaczcie linka zwł. te z Was w ciąży bo taki problem może i Was dotyczyć a nie każdy gin.daje skierowanie na wymaz więc Wy go róbcie w ciąży nawet same prywatnie koniecznie !!!!!! http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=57306527 to co mam i ja dokładnie miała ta kobieta której zmarło dziecko :O do tego jutro mam wreszcie wizyte w klinice to przy okazji może nie opiernicze ale powiem co myślę gin.swojemu jak nie mógł mi powiedzieć o czymś tak poważnym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego link znowu nie działa więc wpiszcie w google : STREPTOCOCCUS AGALACTIAE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarz twierdzi że to nic takiego, wyniki mam bardzo dobre, wymiary dzidzi są wzorcowe, wód płodowych w normie. więc może taka moja uroda, mam z czego chudnąć to chudne a może mój organizm zamienia tłuszczyk w energie potrzebna dla rozwoju dziecka? dla mnie i mojego kregosłupa to na pewno lepiej niz gdyby było na odwrót :) położne sie śmieją że mam fajna dietę :) ciąża hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia skoro masz to coś to antybiotyk trzeba brać - z tego wynika bardziej tzreba uwrażliwić lekarza bo to twoje dziecko więc zrób wszytko aby było bezpieczne i Ty oczywiście też nie panikuj teraz medycyna jest na prawde na wysokim poziomie wiec będzie ok tylko bardziej zwróc lekarzowi na to uwagę bercia może akurat--trzymam kciuki oby:) ola ja bym sie troche denerwowała na Twoim miejscu -ciąża to nie czas na spadek wagi i to taki drastyczny- dziwie się że lekarz tak laytowo do tego podchodzi mama samiego 👄 repetytorium to taki sposób żeby sie zupełnie nie załamac i nie zacząć sie nad sobą rozczulać:) zobaczymy jak bedzie a jesli chodzi o @ to możliwe że własnie przez clo jest taki dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę się niepotrzebnie nakręcac, czuje się dobrze, wyniki mam ok, dzidzia wymiarowo w normie.... nie widze na razie nic niepokojacego.... a jakby cos się działo to przecież lekarz i połozna by coś powiedzieli, moje kolezanki też chudły po mniej więcej 6 kilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ja tez slyszalam , ze wystarczy jak sie poda antybiotyk w odpowiednim czasie ... Ja robie posiewy w tym tyg i troche sie tym stresuje . Wprawdzie robili mi jakis posiew jak lezalam na patologii , ale nawet mi dokladnie nie powiedzieli co to za posiew , na co i wynikow na oczy nie widzialam . Wiem , ze sprawdzali czy nie ma bakterii i , ze wynik byl ok . Na wszelki wypadek zrobie wszystko na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia28
hej dziewczynki:-) dunia kochana nic się nie przejmuj moja przyjaciółka na dniach bedzie rodzić i też to badanie wyszło jej dodatnie brała przez 10 dni antybiotyk i maleństwo jest już bezpieczne myślę ,że twój gin też przepisze Ci antybiotyk jakiś miesiąc przed porodem i wszytko będzie okey ta choroba jest niebezpieczna dla dziecka tylko wtedy jak pod koniec ciąży nie zostanie podany antybiotyk głowa do góry a że jutro masz wizytę to gin na pewno rozwieje twoje wątpliwości👄 dziewczyny nie daje już rady mąż zakupił już test ciążowy i jutro rano robię bo kupił jakiś taki dziwny ,że trzeba z porannego moczu robić więc jutro się wyjaśni z jednej strony chcę już wiedzieć a z drugiej wiecie jak znowu będzie 1 krecha:-( ale co ma być to będzie jak jestem w ciąży to jestem jak nie to szkoda już nic nie zmienię do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu nie chce Cię denerwować z tą wagą raczej z troski o Ciebie ale jeśli uważasz ze wszystko jest pok to dobrze:) kitka🌻 bercia z porannego bo wtedy po całej nocy jest najwieksze stężenie hcg w moczu nie rozrzedzone jak w czasie dnia kiedy częściej chodzisz do toalety i kiedy uzupełniasz płyny trzymam bardzo mocno napisz jak tylko będziesz wiedziała surfitka już nas nie odwiedza???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm, mnie tez to zastanawiało ale pytałam lkarzy i mówia że czasem tak jest, a że jem mało bo ciągle mam wrażenie że jestem pełna to takie efekty, dzidzia troche ze mnie zjada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercia,Basiamm,Kitka 👄 dziękuję... jakoś będzie ale jutro gin. przemówię trochę bo nic nie powiedział jak oglądał wynik tylko dał receptę a można by trochę uświadamiać pacjntkę tym bardziej,że za wizytę dostaje 180zł to nawet wypadałoby trochę z nią pogadać więcej prawda??? dobrze,że mnie podkusiło wziąć wynik i zobaczyć na internecie co to takiego,przynajmniej wiem na czym stoje i jadąc na porodówkę będę krzyczała do wszystkich lekarzy że trzeba mi antybiotyk:P ech Ci lekarze dzisiaj masakra,mijają się z prawdziwym powołaniem. ja robię obiadek mężusiowi,sobie i Kubusiowi oczywiście też:) u Was też tak leje i wrednie od rana? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
oj dziewczynki! ale na mnie naskoczylysie!!! ...ale za pozno :( juz umylam te okna... pomalutku sobie je mylam - nic mnie nie bolalo tak wiec spoko. zreszta z tym podnoszeniem rak do gory to chyba jakos od 7-8 nie wolno miesiaca a nie teraz??? ... w kazdym razie okna umyte a dzisiaj deszcz pada. niezle ;) olu k-p kurde!... 8,5 kg w doł... łoj!... to strrrrrasznie duzo !!! staraj sie jesc wiecej mimo ze masz dobre wyniki bo to brzmi przerazajaco. mam nadzieje ze powolutku, powolutku ale zaczniesz przybierac na wadze :* 3maj sie!!! dunia25 nawet nie slyszalam o tych bakteriach!... widze ze przerazona jestes. no ale przynajmniej wiesz ze je masz wiec w pore mozna im zaradzic... ja nawet nie mialam zadnego wymazu robionego wiec nie wiem czy powinnam zapytac czy nie ?? jak myslisz?? co do kremow na rozstepy to oczywiscie stosuje - cale mnostwo -oliwke w zelu "panaten", "ziajke", krem firmy "pharmaceris", masc "fissan", i krem na rozstepy z serii "AA" -"ja i mama" ...wszystko po kolei sprawdzam co jest najlepsze :D ...ale ja mam chyba ogolnie slabej jakosci skore, podatne na te wszystkie "mechanizmy rozciagajac"... oczywisicie nie mam jakichs grubych "basiorw". tragedii nie ma narazie - male kreseczki - prawie niewidoczne ale boje sie ze z tego moga powstac pozniej rozstepy a ja ich strrrrasznie nie chce miec! aniasz_75 podziwiam Cie!!! ale jestes dzielna baba!!!! mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie po tej operacji i zaowocuje ona fasolka juz niedlugo!!! :*** repetytorium ze mna to bylo tak - okres regularny, poza plamieniami miedzymiesiaczkowymi przez ostatnie pol roku, nadmierne owlosienie :( torbiel jedna najpierw, pozniej cala masa torbieli, brak owulacji, wypadanie wlosow, problemy ze skora... i takie tam. badan szczegolowych nie zdazylam zrobic bo zaszlam w ciaze :D a co do wagi to fakt bylam szczupla - ale ja malo jem. bardzo malo. po 1 nie mialam czasu bo taki rytm zycia prowadzialm - wszystko w biegu, po 2 czasami mi sie nawet nie chcialo nic zrobic bo bylam taka zmeczona ze wolalam isc sie przespac niz cokolwiek jesc,... i takie tam. no i trzeba tu zaznaczyc ze nie umiem gotowac :) ... i dlatego tez ta moja waga tak mnie troche stresuje bo kiedys sie wazylo 50 kg, pozniej 54 a teraz to 57 to mnie troche psychicznie przygniata :( najbardziej mi chodzi o twarz - bo sie aczynam robic "nalana" i taka mopsowata... no i dupa tez rosnie :( uda... :( repetytorium chlop mnie nie stresuje :D juz sie pogodzilisy. po prostu mamy inne zdanie na pewne tematy i sie musialam na niego troche poobrazac... i takie tam! tylko ze mi bylio z tym baaaardzo zle bo on tez sie "uparl" no i takie tam... dlugo by pisac :) juz jest ok :) bercia28 mam nadzieje ze dolaczysz do naszego grona "zapylonych stokrotek" i ze Twoj "baczek" sie spisal :D koniecznie nam tu daj znac!!! 3mamy kciuki!!! emiememilka - chyba nie ma na swiecie takiej osoby ktora by sie w 100% lubila, ale nie ma tez co dramatyzowac! ja mam podwojny podbrodek np i tez mam dola ale nie az do tego stopnia co TY! dziewczyno wrzuc troche na luz! nie mozna siebie az tak surowo oceniac :* co poza tym u mnie? ide dzisiaj na usg z ta nerka. bylam dzisiaj na cmentarzu u dziadka i sie spieszylam i tak mi sie dala we znaki ze myslalam ze na tym cmentarzu fikne! jeju jak boli!!! ale zauwazylam ze tylko wtedy jak sie spiesze i szybko cos robie. tak to problemow nie mam... cholera! mialam byc na czczo a zjadlam obiadek - zapomnialam... mam ndaziej ze 4,5 godz niejedzenia wystarczy zeby badniae udalo sie przeprowadzic:/ ... mam wkoncu tez to skierowanie na krzywa cukrowa. a jak mi wyjdzie ze mam podwyzszony cukier to co to znaczy dla dziecka???? wie ktos?? pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna myślę że powinnaś nawet zapytać swojego gin. o skierowanie na posiew.Każdy gin. z tego co się oczytałam wczoraj i dziś powinien dać skierowanie na to badanie tak samo jak na mocz czy krew ba nawet powinno być ono tak samo podstawowym i przymusowym badaniem zwł.że przez takie zaniedbanie nieświadomych przyszłych matek umiera wciąż jakaś liczba noworodków. A taki posiew możesz sama bez skierowania zrobić w np.jak ja Luxmedzie za 30zł. uprzednio prosząc swojego gin. o ten pojemniczek lub kupując go w aptece po czym zanosisz do laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcoswiczka
Cześć dziewczyny. Mam pytanie do Was: czy jak brałyście clo to zaburzał on u Was wydzielanie śluzu? To mój pierwszy cykl z clo. Mam przepisany od 4 do 8 dnia cyklu. Odkąd wzielam pierwszą tabletkę mam malutko śluzu. Wsobotę wzięłam ostatnią tabletkęi dalej tak samo. Dodatkowo biorę Metforminę500 2 razy dziennie. Zaczełam od 1 dnia cyklu. Czy metformina tez może mieć wpływ? Od 16 zaczynam duphaston może on poprawi sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie kobiety w ten wstretny zimny dzien! ajajaja grypsko sie przypałętało do mnie grypsko tak wlasnie witam zajebista jesien;) laski nie dolować się kupimy sobie dziecko tak jak dziś gadali we wiadomościach ide na to;) herheehe ja biedna ty zaraz to po dupie za te okna dostaniesz ... to ladnie ladnie ty maly niejadku tak malo jesc co za kobieta!!!! nier no po dupie!!! repetytorium jak dietka?? ja mam ja w dupie a co mi tam zostalo innego z zycia jak sobie nie podmaścic dupki9 czym dobrym;) pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniasz_75
KOchane Dziewczęta!!! Dziękuję za słowa wsparcia, otuchy i podziwu!!! ale ja wcale taka dzielna to nie jestem... ryczeć chce mi się jak diabli, ale nie chcę rodziny martwić... Tato koło mnie cały czas skacze i mi dogadza, bo po operacji to za bardzo wysilać się nie mogę i podobno dużo odpoczywać.... Facet za granicą siedzi, dzwoni, pisze, też mu ryczeć do słuchawki nie będę, bo szkoda na to kasy........ ale jakoś nic mi sę nie chce i najchętniej to zakopałabym się pod kołderką i spała do końca świata.... tylko że nie mogę i załamywać się też nie mogę i może tak lepiej, jeszcze jakąś deprechę bym załapała.... ja biedna, znowu mnie rozbawiłaś tą zapyloną stokrotką i bączkiem, masz niesamowite porównania!!! Mam nadzieję że z nerką będzie ok i że to nie będzie rzutować na ciążę. A ten posiew zrób koniecznie, nawet bez skierowania.... Dunia25 zobaczysz, wszystko będzie ok!! Mama Samiego 🌼 Repetytorium 🌼 Surfitka 🌼 Kitka 🌼 Pierniczek 🌼 Agnieszka 🌼 i wszystkie nasze Kochane Dziewczęta 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
Witam Was serdecznie!!! Pewnie zauwazylyscie ze jestem na tym forum poraz pierwszy... ja tez mam PCOS :( chcialam was zapytac czy ktoras z was brala CLOMHEXAL 50?? moj lekarza poraz pierwszy przepisal mi to lekarstwo,ma ono wywolac jajeczkowanie,niestety od poltora roku staramy sie z mezem o dzidziusia i nic ;( czy u ktores z was clomHEXAL 50 pomogl w zajsciu w ciaze?? czekam na odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia odwiedza, ale nie ma czasu za bardzo, ani na czytanie a tym bardziej na pisanie. W pracy duzo roboty i nie ma czasu, a w domu to sama wiesz, wracam wieczorem i chce nadrobic caly dzien z Ninka :) Dunia, masz racje i krzycz glosno o posiewie i kazda dziewczyna w ciazy na etapie 36 tc powinna miec robione to bardzo wazne badanie !!! Od tego moze zalezec zycie dziecka. Wiec ja biedna masz czas jeszcze, ale koniecznie zrob to badanie !! I ja biedna, zeby takie pomysly byly po raz ostatni - zadnego wieszania prania, firanek itp. - NIE WOLNO TRZYMAC RAK W GORZE, WYCIAGAC SIE I NOSIC CIEZAROW !!! Zona mojego kuzyna zerwala lozysko wieszajac firanki i stracila dziecko w 8 m-cu ciazy !!! Do dzis nie doszla do siebie po tej tragedi..a chlopak mialby juz z 15 lat. A u mnie @ sie spoznia :o Niby normalka, ale jakos ludzilam sie ze bedzie lepiej po ciazy. Jajnik tylko strasznie boli od kilku dni i plywam doslownie w plodnym sluzie..czyzby samoistna owu?? Okaze sie, jak @ przyjdzie do 2 tygodni to sie potwierdzi. Czekam na @ bo chce zaczac brac normalne tabletki antykoncepcyjne. ( wczesniej probowalam minipigulke i juz nigdy wiecej) . Co prawda mam ogromna poprawe cery po ciazy i wlosy tez jakos normalnie rosna.. ( czyli jest ich za duzo) ale bede sie czula lepiej jak bede pseudomiesiaczkowac. :P Zobaczymy czy te mi spasuja. Buziaczki dla was. Pozdrawiam wszystkich, pamietam o was i postaram sie poprawic z czytaniem i pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagreg przypuszczam, ze ten clomhexal to nic innego jak clomid, czy popularny w polsce clostilbegyt, czyli cytrynian klomifenu. I wiele z nas to bralo. Jednym pomoglo, innym nie..Ale szanse na to, ze pomoze sa ogromne. Glowa do gory, wierze, ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcoswiczka, neistey clo zmniejsza wydzielanie sluzu jak i zle wplywa na endometrium..i to tez czasem jest przyczyna niepowodzen podczas brania clo. Nie wiem, czemu w Polsce nie podaje sie Femary, ktora na mnie tak rewelacyjne zadzialala, mimo ze clo nie dzialalo wogole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko wyobrazam sobie że po całym dniu bez dzieciatka jesteś za nią bardzo stęskniona:) więc wybaczam Ci.hahaha buziaczki miłego tego okropnie pochmurnego i zimnego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jechał mrano do pracy i na ul. Modlińskiej jest termometr... wskazywał 7,5 stopnia...... brrrrrrrrrrrrrr i w dodatku siąpi deszcze.... i gdzie ta piękna polska złota jesień? pozdrawiam z poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia28
Moje kochane dziewczynki zrobiłam test wyszły 2 KRESKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM W CIĄŻY HURA....:-):-):-):-):-):-):-):-)❤️ nie moge w to uwierzyć to była ostatnia próba z clo a potem miałam mieć laparo to normalnie CUD cieszę się jak szalona:-) a teraz mam pytanko do tych dziewczyn które są w ciąży czy bierzecie jakieś leki na podtrzymanie ciąży bo ja przy pierwszej nie brałam ale czytałam że niektóre z Was biorą od czego to zależy proszę napiszcie bo już zaczynam się martwić pozdrawiam gorąco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercia aż mam łzy w oczach to cudownie:):):):):):):):):):):):):):):):) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia28
basiamm dziękuje 👄 jak zrobiłam test i zobaczyłam wynik to strasznie zaczełam płakać maż patrzył na mnie jak na wariatkę pytał czemu płacze ale ja sama tego nie wiedziałam chyba ze szczęścia :-) dziewczyny do dzieła pisać mi tu ,ze następna jest w ciąży :-) wiecie co byłam pewna że się nie uda nie mierzyłam temperatury nic nie sprawdzałam nawet nie wiem kiedy miałam owulację pamiętam tylko że miałam takie 2 dni kiedy miałam straszną ochote na przytulanki i wtedy działałam nie po to by być w ciąży tylko dla przyjemności jednak psychika ma duży wpływ jak odpuściłam to proszę ciąża:-) kochane moje życzę Wam z całego serca upragnionych 2 kreseczek na teście trzymam kciuki :-)🌼 a Wy trzymajcie za mnie żeby wszystko było okey mam nadzieje że nie czeka mnie znowu 4 msc leżenia w łóżku ale co tam najważniejsze że się udało no mam nadzieje że test się nie pomylił:-) i jestem w ciąży no nie ale marudzę co jakbym w ciąży była hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×