Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość komitka
bardzo dobrze cię rozumiem :( ... u mnie nawet nie wie mój chłopak, także chce-jednocześnie się wstydząc, jak najszybciej iść z tym wszystkim w końcu do lekarza :( bo jesteśmy ze sobą niedługo i nie chciałabym, a nawet nie potrafiłabym jeszcze mu powiedzieć ... pozdrawiam! i zbieram odwagę na wizytę u doktorka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczku witam w klubie kobiet na przelomie wieku :) tez mam 25 od sierpnia:) ja biedna nie daj się bądz twarda z ta obroną!!!pssss mnie tez to czeka w czerwcu pewnie..bleee niesu!!!! i jak było na wizycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojej mamy..no coz - ta choroba to moj wymysl, bo co to wogole jest?? Nie pomogly artykuly podsuwane jej pod nos. Jestem gruba bo duzo jem, dzieci pewnie nie chcielismy z wygody, a potem to wina tabletek. Juz nie poruszam tego tematu bo szkoda moich nerwow. Teraz jest na tapecie temat drugiego dziecka, a ja nawet @ w terminie nie dostaje :( A po za tym to po prostu nie chce na razie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
ROZPOZNANIE: niepłodność pierwotna ZASTOSOWANO LECZENIE: Laparoscopia, Deliberatio adhesionum, Perchromotubatio oviducti bilateralis positiva Z KARTY INF: Po wytworzeniu odmy brzusznej stwierdzono: macica normalnej wielkości, ruchoma. Otrzewna gładka, lśniąca. Jajniki prawidłowej wielkości, niezmienione. Lewy jajowód luźno leżący. Prawy jajowód zaciągnięty w zrostach z więzadłem szerokim. Szeroki zrost w miejscu apendektomii. Podany kontrast przez szyjkę macicy swobodnie przepływa przez ujścia brzuszne lewego jajowodu. Po stronie prawej przepływa swobodnie po uwolnieniu zrostów. Kontrola hemostazy. Płukanie roztworem NaCl i roztworem Ringera. Desuflacja. Mocz czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczku sto ,sto lat i dzidziusia🌼 🌼 🌼 patiana po wizycie nadal obawy,oczywiście znowu wysyp pęchezyków,kurde niemogło być inaczej:{,za dwa tyg zaczynam sytmulacje i boję się jak cholera,zastrzyków i reakcji mojego organizmu.Muszę na siebie teraz uważać,żadnego gripiska niezłapać ale jak to zrobić,musiałabym pod kloszem chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane dziewczynki 🖐️ Pierniczku Wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼 100000000000... buziaczków dla CIEBIE 👄👄👄 ostatnio nie pisałam bo jakoś nie mam sił mdłości dają mi popalić wszystko mi śmierdzi i chce mi się spać ale to nic najważniejsze żeby dzidzia zdrowo rosła :-D ale to wcale nie znaczy że Was nie czytam o nie ;-) byłam w czwartek na wizycie u mojej gin i troszkę się wystraszyłam na początku jak robiła mi usg powiedziała że jest pecheżyk ciążowy ale nie widzi zarodka!!! dziewczyny myślałam że tam umrę trwało to może kilka sekund a dla mnie to była wieczność okazało się ze dzidzia zagnieżdziła się bardzo wysoko niby nic takiego ale ja mam macice dwurożną :-( i w jednym z rogów jest dzidzia oby tylko macica sie rozciągnęła i maluszek bedzie rósł ale w ostatniej ciąży moja macica ładnie się rozciągnęła brzuchol miałam ogromny więc liczę na to żę bedzie okey:-) musi być nie :-) żeby wam to jakoś wytłumaczyć normalna macica ma kształt gruszki a moja jakby serca :-( dobra kochane kończę bo piszę i piszę :-) o w poniedziałek mój mężuś wyjeżdza 😭 jest mi smutno ale wiem że nie mogę się denerwować bo jeszcze maluszkowi zaszkodzę a tego bym sobie nie wybaczyła muszę być twarda ze względu na dzieci :-D Pozdrawiam gorąco: repetytorium agnieszka pierniczek anisza patina mikiO niesia ja_biedna surfinak i wszystkie dziewczynki duże buziaki pappapapap 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory dziewczyny ale ja nie wiem czego wy się wstydzicie nie rozumiem takiego myślenia... a juz ukrywanie przed swoim facetem ukrywać... nie ogarniam tego tematu....choroba jak każda inna !!! ok każdy ma inny punkt widzenia szanuje to ale nie powinnyście tego ukrywać bo to nie jest żaden syf który sie rozprzestrzenia ...pewnie zaraz się posypią gromy ale każdy ma prawo się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercia28 no właśnie niedenerwuj się,bo zaszkodzisz dzidziusiowi👄 twoja macica napewno się dostosuje do płodu,przecież przerabiałaś już to,niemoże być inaczej:) patiana ostro zaczełas,dodam że ja też się niewstydzę choroby.Wszyscy moi znajomi wiedzą a niektórzy się domyślają .Mamy już niemam i napewno bym jej powiedziała na co choruję jak miałabym okazję i napewno by mnie wspierała i jakby tylko umiała. KATYGORYCZNIE potępiam dziewczyny które są niefair, wobec swioch partnerów,co to za miłość gdzie się wstydzi powiedzieć takiej ważnej sprawy,która dotyczy albo będzie dotyczyć was obojga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Pierniczku wszystkiego naj naj z okazji urodzin, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń Nie pisałam ostatnio, bo czasu nie bylo. Dużo roboty w pracy, a po pracy nie mam już sily siadać do kompa. W domu remont się przedłuża a mnie ogarnia rozdrażnienienie, znięchęcenie i tzw. \"nic mi sie nie chce\". Ale myśle ze to tak przed miesiączką. Pozdrawiam wszystkie dziołszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie oddzywałam sie ale nie było o czym pisać dzisiaj ide do lekarza wiec moze cos sie dowiem co dalej ze mna napisze wieczorkiem bużka pierniczku sto lat!!!!!! pozdrawiam reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Witam wszystkie Kobitki:):):) Wszystkiego naj dla solenizantki, a jesli sa tez inne, to dla wszystkich solenizantek:):):) Dziewczyny.... nie robcie tajemnic przed najblizszymi z powodu Waszej dolegliwosci. To najgorsze co mozna zrobic. Nie ma sie czego wstydzic. To nie nasza wina ze nas to dopadlo. Moi rodzice i maz wiedza o moich klopotach. Choc przed nim udalo mi sie zataic klopoty z nadmiernym owlosieniem. Bo to wywolywalo u mnie pooczucie wstydu wiec wytepilam paskudztwo pomijajac spowiedz o tym. Z powodow estetycznych. Ale zrobilam to bardziej dla mnie niz dla niego. Natomiast najwazniejsze sa tu sprawy zdrowia i o nich trzeba rozmawiac. Nie musicie sie przed facetem tlumaczyc z tradziku, wlosow wypadajacych czy owlosienia bo to sprawa dajaca sie wytepic kosmetycznie i ustepuje na skutek leczenia. Ale schorzenie ktore mamy w sobie to sprawa dosc powazna wiec trzeba miec zaufanie do swoich drugich polowek. Gdyby oni byli chorzy, tez chcialybyscie to wiedziec, aby im pomoc... dajcie szanse swoim najblizszym!!!!!! Pozdrawiam Was moje kochane forumowiczki i trzymajcie kciuki... jutro po poludniu wizyta u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Mam dzis mega dołaaaa :( 😭 dzis moj 43 dc @ nie ma dzis rano o 5 zerwałam sie z takim bólem podbrzusza ze sie popłakałam a do tego promieniowalo to w okolice odbytu :( bol nie samowity nie mogłam nóg wyprostowac i to nie był bol okresowy :( U mnie o mojej chorobie nie wiem nikt nawet mąż malo uswiadomiony i chce zeby tak zostalo . Ostatnio nic mi sie nie udaje wszystko mi z rąk leci non stop sie okaleczam :( nudziiiii mi sie mąz mnie przez to nie rozumie :( stwierdzil ze zmieniłam sie ze nie mozna ze mna wytrzymac ostatnio 😭 dieta juz nie skutkuje tzn schudlam 12 kg i jest wielki STOP wkurza mnie tooo, @ byla jak w zegarku teraz znowu cos nie tak, do tego jestem owlosiona jak potworrrrr i zyc mi sie nie chce 😭 sorki ze wam tu tak smece ale musze sie gdzies wyladowaccccc :( Pierniczku wszytkiego naja naj naj spelnienia najskrytszych marzen :) mnie przezraz moja 25 :( juz niedlugo :( Pozdrowionka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
A_psik Kochana smedz ile tylko chcesz:D:D:D ja jak mam gorszy dzien tez smedze niemilosiernie i kobitki jakos zyja:P Moze jestes w ciazy????:) zrob tesciora i sie dowiesz:) trzyzmam kciuki;) A co do dietki to i tak Ci bardzo gratuluje bo 12 kg to nielada wyczyn wiec nie przesadzaj ze juz nie chudniesz, moze schudlas swoje nadprogamrowe kg i juz!!!:) Pierniczku🌻🌻🌻 sto lat sto lat:D wszytskiego najlepszego, zdrowka, szczescia, radosci, wszelkiej pomyslnosci no i oczywiscie calej gromadki dzieciaczkow:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Witam Dziewczynki.......Wszystkie:) PIERNICZKU dla Ciebie wszystkiego naj najlepszego a co najwazniesze bobasa wymazonego:) Do reszty a propos mówienia o chorobie są rózne opinie na ten temat, to zależy jak my czujemy i czy nam bedzie lżej i lepiej po wyznaniu tej prawdy.... czy tez nie, bo wiecie moze byc tez i tak ze wydaje się nam ze ktos zrozumie, a tu lipa ja tak miałam z tesciami i cała reszta rodziny meza...... do tej pory lipa nic sie nie zmieniło nikt nie jest w stanie tak nas zrozumiec jak my same, które na co dzien tego wszystkiego doswiadczamy, to samo powiedział mi nawet ksiadz do którego chodziłam na rozmowy o tym problemie . Ale życze wszystkim zebyscie spotykały na swoich drogach tylko takie osoby, które nie ublizą i nie zranią, a zrozumieją....... A-psik Kochana głowa do góry nie dawaj sie ja tez miewałam takie fazy.... życze Ci zebys przedewszystkim znalazła swój wewnetrzny spokój bo wtedy moze bedzie inaczej .Pamiętaj ze wszystko dzieje sie po cos i nie ma nic z niczego, nic tez nie dzieje sie bez powodu.My wszystkie musimy pewne rzeczy zrozumiec i wtedy osiągamy swój cel...... jak tak miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka20
jutro wizyta u lekarza - USG i zobaczymy czy jest pęcherzyk i czy będzie owulacja...w tamtym nic ale w tym chyba cos będzie, bo pobolewa jajnik coraz mocniej..mam nadzieje, że w tym cyklu się uda..wczoraj byłam u przyjaciółki która ma 3 miesiecznego synka - słodziak..jak patrzyłam na te małe rączki, tą uśmiechniętą buźkę to znowu to pragnienie tak wzrosło, ze szok!!!Nie chce się nakręcać, bo wiem, że psychika też jest ważna, ale nieraz jest ciężko... agnieszka, bercia, biedna,dunia uważajcie na siebie!!! :) 🌼 innym dziewczynkom zyczę duzo wiary,nadzieji i pogody ducha - DZIEWCZĘTA NIE DAMY SIĘ!!! w końcu nam się uda!! 👄 👄 pierniczku - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!! sto lat, sto lat!!!!! 👄 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku, 100 lat, samych radości w życiu, uśmiechu i pogody ducha, spełnienia marzeń i wszystkiego o czym tylko marzysz!!! 🌼🌼🌼 Apsik, kochana, żal się jak Ci to pomaga....a odnośnie Twojego bólu, to nie chcę być złym prorokiem, ale trochę poczytałam i taki ból może być oznaką endometriozy, u mnie ta choroba przebiega bezobjawowo i niestety znaleźli ją dopiero podczas operacji. przy endometriozie takie bóle występują często przed okresem, może świadczyć o niejpodwyższone Ca125. Wiele dziewczyn się dowiedziało o tej chorobie przy okazji, a były leczone na torbielowate jajniki, albo wręcz na PCO. Powiedz o tym swojemu lekarzowi. I mam nadzieję, że ten problem Ciebie nie dotyczy, ale lepiej dmuchać na zimne.... Odnośnie mówienia, czy nie bliskim. Moim zdaniem Powinno się powiedzieć. Po pierwsze skutki naszej choroby nie dotyczą tylko nas, a po drugie zawsze można liczyć na wsparcie bliskiej osoby. Moi najbliżsi cały czas mi truli o bobaska, mówiłam im, że nie mogę, że jestem chora. Stwierdzili, że wymyślam, bo tak wygodniej żyć. tak było do czasu, aż się wkurzyłam, siadłam z nimi i im wytłumaczyłam na czym moja choroba polega, że przez to mam problem z wagą, że przez leki często mam różne humory, chociaż na leki nie wszystko da się zwalić..... I powiem Wam, nastąpił zwrot o 180 stopni!!! Tak więc czasem warto szczerze porozmawiać i wytłumaczyć, bo wiele osób nawet nie wie, że takie coś jak PCO istnieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
jutro wizyta kontrolna po zabiegu juz dzis mam malego stresa boje sie czy nie zrobily sie zrosty pooperacyjne hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki0 tak szybko???? mi kazali iść na kontrolę dopiero 3-4 tyg. po zabiegu, a zabieg był 11.09 jutro idę zrobić wyniki i na wizytę się umówię na przyszły tydzień jak już będzie wynik bad. histopatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za słowa otuchy sa mi baardzo potrzebne i takie kojące, czytam Was codziennie jednak czasem nie mam ochoty pisać tak mi zle:( Ja wiem ze musze to przetrwac ale jest mi coraz gorzej :( Repetytorium nie nie napewno nie jestem w ciązy :) bo robiłam tesciora w 30 dc , a co do dietki to Kochana jeszcze raz tyle by sie przydało zeby powrocic do wagi wyjsciowej, i denerwuje sie bo niby schudłam ale brzuch mam jak balon :( wkurza mnie. Agnieszko wiem co przezywalas czytalam Twoje posty ze łzami w oczach ale Bóg Cie wynagrodził i tak miało byc, ja natomiast uwazam ze Bóg mnie nie \"widzi\" moich problemów :( no coz nie jestem aniołkiem :) Mnie juz wykancza pcos aaa i ten cholerny hirsutyzm bo to chyba odrebna choroba :( Aniasz_75 wiem doskonale o czym mówisz juz dawno to podejrzewam :( nie pierwszy raz taki bol mi sie zdarzyl ale nie tak ostry jak dzis :( ja napewno mam juz wszystkie schorzenia swiata, wmawiam sobie ze mam raka , nie wiem co mnie opetalo :( ale nie jest za dobrze ze mną i co najgorsze nikt mnie nie wspiera to i tak moja wina bo nikomu nic nie mowie :( Lecę na spacer moze mi troszke przejdzie i opuchlizna z oczu zejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce:) nie piszę ostatnio bo i jakoś gorzej mi się znaleźć teraz między Wami ale czytam codziennie na bieżąco :) ja niedawno wróciłam z lublina byłam robić tak dla siebie bez skierowania w Luxmedzie usg4D :) ale niestety synio (na 99%) nie chciał za nic pokazać twarzyczki,śmieliśmy się wszyscy że się wstydzi mąż wszedł standardowo jak zawsze i nawet moja babcia weszła:P no i co kochane wam powiem wg wszelkich pomiarów Kubuś powinien się urodzić za 4tygodnie !!!! waży 2415kg i to 34,2 tydzień i czemu wcześniejsze usg nie stwierdziło że maluch za duży jak na tygodnie podane do tej pory wszystkie pomiary super i zdrowa duża dzidzia jak to lekarz powiedział ale mimo wszystko szkoda mi że nie dało zobaczyć jego buzi jest już ustawiony główką w dół.. doktor wyprawiał ze mną różne warianty żeby odsłonił rączki i pokazał buzie,kładł mnie na jednym boku potem na drugim,ruszał mi brzuchem we wszystkie strony,naciskał wyciskał aż bolało naprawdę ale niestety drań i łobuz nasz ani myślał się odsłonić na ten mój żal lekarz pow.żeby się nie przejmować bo chce tylko rodzicom tym niespodziankę zrobić a sama zobaczę go już za 4tyg. czego był pewny.Ja się tak tym zszokowałam i wystraszyłam że wracając dokupiłam wszelkie brakujące rzeczy dla dzidzi i mnie i poszło prawie 400zł:O masakra ale cóż dla dzidzi wszystko! A psiku 12kg to rewelacyjny nie lada wyczyn tylko pogratulować:) i się nie smutaj tak kochana słonko i tak wreszcie i dla Ciebie zaświeci;) jak sama widzisz i masz przykład na każdą po kolei przychodzi tu pora tylko że jedne czekają dłużej a inne szybciej:) reszcie babulców 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki dopiero dotarłam na chate bo latałam dziś jakbym miała korek w dupie, tak bym chciała week zeby odpcząć sobie a tu perspektywa sobotniej nasiadówy na uczelni aloe juz kombinuje jak tu sie urwać..mam fajnego promotora któy w zyciu z nami nie da radu siedziec 6 godzin:) wiec mysle ze po godzinie nas wygoni sam:) a na wyklad to już nie pojde tylko do domku odpocząć sobie:)))) znowu mnie nic nie boli a powinna się @ zjawić juz echhhhhh co to za zycie chyba bede tak do menopauzy na hormonach funkcjonowac!!!! pozdrawiam!a jak dziecko sobie zrobić to już naprawde nie wiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
aniasz_75 ja mam L4 szpitalne do jutra wiec musze sie zjawic u lekarza nie wiem czy bedzie mnie badal ale po ciąg dalszy L4 ide a ty ile dostalas L4? ja 21 dni szpitalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
napisz cos wiecej prosze jak tobie zabieg przebiegl, jakie rozpoznanie ja nic nie wiem o badaniach histopat. mnie nie robili hmmmmmm ja juz czuje sie w miare dobrze, obiadek ugotuje, przyjmuje gosci, ale nie czuje sie jeszcze na silach zeby isc do pracy choc pracuje w sekretariacie, ciężko nie robie, ale musze byc na "chodzie" brzuch czasem daje o sobie znac , ale to ból naprawde do zniesienia czasem cos w jajniku mnie tam ukłuje a z przytulankami nie moglam juz wytrzymac, choc mialam ogromniastego stracha ale wsz. OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, również mam PCO , narazie nie staramy się o dziecko, planujemy rozpocząć starania za 1,5 roku może 2.Ale chciałabym sprawdzić czy występuje u mnie owulacja ???? Z moich obserwacji wynika,że mam płodny śluz ale jest go niewiele. czytałam jednak,że może on występować nawet gdy nie ma jajeczkowania. Myślicie,że test owulacyjny jest wiarygodny i pokaże mi czy mam owulacje???? Bardzo chciałabym mieś dziecko w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki byłam wczoraj u gin i po pierwsze: miłam w tym cyklu samoistna owulację -szkoda tylko że meżuś był chory i przytulanek nie było-ale skad moglismy wiedziec a po drugie mam laparoskopie możliwe że nawet w tym miesiącu- jak tylko zdaże ze szczepionką na zół taczke. wieczorem napisze wiecej bo teraz jestem w pracy i mam mega duzo roboty buziaczki dunia super ze to jzu tak niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
A-psik To co pisze jest miłe..... ale wiesz co ja tez nie wierzyłam tez wątpiłam.... ale na swojej drodze spotkałam Siostre zakonną która mówiła mi ze Bóg doswiadcza tyko tych których kocha- mysle wtedy no paranoja jakaś.... ksiadz do którego dostałam kontakt od niej tez nakładał mi do głowy to samo..... az zrozumiałam Modlitwa jest dla mnie wszystkim towzrzyszy mi do tej pory, wspone w niej dzisiaj tez o Tobie..... Pamietaj nigdy nie wolno Ci watpic....... ja w tym ostatnim tygodniu tuz przed poniedziałkiem kiedy to zrobiłam test tez miałam juz poczatek kolejnego... Bóg o mnie zapomniał... a tu taka niespodzianka A-psik pamietaj o tym ze on nigdy nie zapomina to my zapominamy...... nie chcaiłabym byc tu gadka umoralniajaca ale nie przestawaj wierzyc, bo wiara czyni cuda, a przedewszystkim daje wewnetrzny spokój, którego mysle ze teraz najbardziej Ci potrzeba i kolejne porcje sił do WALKI!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Bercia28 Kochana odezwij sie do mnie ja sie tam czujesz? bo ja różnie... ale miewam bóle w podbrzuszu.... i obawiam sie ich troszke z tego powodu dosteje no-spe i luteine dopochwowo... boje sie strasznie o maleństwo...żeby sie udało..... modle sie z całych sił a i chciałam sie jeszcze zapytac czymas ztakie wrazenie lub niewielkie upławy ale bezbarwne lub zielonkawe bo ja tak czasami czuje ze cos leci tak jak okres a tu albo nie ma nic albo niewielki śluz czy to normalne.Lekarka powiedziała mi ze tak że mam sie bac tylko krwotoku i bólu w stylu ostrego okresu..... A jak sobie radzisz z mdłosciami bo ja raz mam raz nie a wczoraj to bolał mnie żaładek i maiłam nawet biegunke...... ale tylko raz i zaraz przeszło tez sie strachu najadłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki0, ja miałam mieć też laparoskopię, ale się okazało, że moje jajniki to nie taka prosta sprawa, więc trzeba było zrobić operację... wycieli mi jeden jajnik, jeden jajowód i trochę tkanki, o której myślą, że jest to endometrioza.... to co wycieli to poszło do badania..... jutro koleżanka ma mi przywieźć mój wynik, to więcej napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×