Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

brat mi tak tłumaczył, że antyki bierze sie też po to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, wszystkiego najlepszego !!!!! 🌻🌻🌻 Spelnienia marzen, a co najwazniejsze tego najwiekszego marzenia i to jak najszybciej. Ach no i te testy ;) Ja wierze, ze w piatek beda dwie kreski. Astat, sadze, ze jesli chodzi o wysuszanie, to raczej taka metode stosuja tez lekarze przy torbielach. Chodzi o to ze nie ma wahan hormonow, nie powstaja nowe, a stare samoistnie sie wchlaniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękują za zyczenia i trzymaj kciuki w piatek i ślij fluidki.... duzo duzo fluidków.....jak nie na ten to na nastepny cykl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie robi , specjalnie dla ciebie ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mam tego świadomość, i dlatego zastanawiam sie z tym dophastonem, jak to będzie. kazali brać to biore, nie jest mi to na ręke bo nigdy nie chciałam brać tego świństwa. z @ mam takie problemy od 16 roku życia. juz troche czasu mineło a przez ten okres to leczyli mnie na inna wymyslona chorobę, też dawali mi antyki. ten prof. powiedział ze zadużo się już tego nabrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesia, ale duphaston to nie antyki. Lek ten bierze sie nawet w ciazy na podtrzymanie. Pomaga tez w implantacji zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka wiem wiem , i dlatego Was sie pytam czy po takich doswiadczeniach jakie miałam po duphastonie dostane okres, boję sie że nie dostane i znowu będę musiała do niego jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zmiana tabletek i tak w kółko. wątroba mi nie wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesia bo sie pogubilam...te teraz bierzesza antyki? Czy dostalas duphaston bo nie masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze sporo was jest w ciazy lub sie o nia stara. dla mnie to najwazniejsze, bym mogla miec za jakis czas dziecko. gdy uslyszalam , ze moge miec pco, to znaczylo dla mnie tylko to, ze nie bede miec dzieci. a widze, ze jednak mozna :) piszecie, ze luteina wywoluje okres. czy u kazdej z was okres pojawil sie po luteinie? jeszcze przed badaniami gin przepisal mi luteine 50. bralam przez 10 dni 2 razy dziennie. jednak okresu nie dostalam. czy to zly znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Ola pisze, jeszcze tylko do niedzieli i koniec antyków. a potem od 16 dc mam brac duphaston 2 x dzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy mialyscie problem z miesiaczkowaniem juz w wieku dojrzewania? u mnie wszystko bylo ok az do tej pory. mam 25 lat i pierwszy raz zatrzymal mi sie okres. to juz 3 miesiac bez okresu, nawet po luteinie. zawsze myslalam, ze pomimo nadmiernego owlosienia jestem zdrowa, bo miesiaczkuje normalnie. a tu taka wiadomosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja82 ja jak brałam luteine to zawsze dostawałam okres jeszcze w trakcie brania tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz po antykach dostaniesz @. A potem zeby sie gdzies nie zgubial bedzie duphaston. Rozumiem :) ma to sens. ja82, no pewnie ze mozna miec dzidziusia z pcos, a lekarzy ktorzy mowia, ze nie mozna to nie wiem gdzie wysadzic :o A ile dni czekalas na @ po luteinie? Mi sie zdarzylo kilkakrotnie nie dostac ale po proverze, Luteine bralam tylko raz i byla okropna dla mnie, puchlam i zle sie czulam ale @ przyjechala, a duphaston 3-4 dni po odstawieniu @ jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś!!!!!!!!!!!!!!!!! sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam!!! niech Ci gwiazdka pomyślności nigdy nieeeeee zagaśnieeeeee!!!! :D Kochana!!! spełnienia najskrytszych marzeń!!! szczególnie TyCH marzeń :D 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 82, jako nastolatka pierwsza @ w wieku 13 lat, i potem jak na nastolatke przystalo nie w zegarku, ale srednio co 35-40 dni, ale byla samoistna. Potem antykoncepcyje ( cel antykoncepcyjny przez 4 lata) i po nich brak @ przez 3 miesiace i wedrowka po lekarzach..bo z odstawieniem antykow zamarzylam o dzidziusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narazie dziewuszki ide się przygotowywac bo moja młodziutka siostra ma dzisiaj bierzmowanie a ja mam jej w tym pomagać :) już to czuje jak to bedzie długo trwało :( ostoje się jak nigdy. jak mi pozwolicie to bedę do Was pisała buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) a ja dzis znów po miescie troszke latałam :P oj bedzie mega przeziebienie po tych majówkach :) Ola wszystkiego naj naj najlepszego :) 🌼 wiesz to co ja miałam powiedziec jak lezalam w szpiatlu w tamtym roku oczywiscie podczas @ wizyta i badanie (!!!) badanie powtarzam :( w pokoju zabiegowym 3 pielegniarki, lekarz , 6 studentów (do tego pelno przewijajacych sie dziewczyn na pobranie krwi) na wprost mojej...... a doktorek do mnie prosze sie rozebrac a ja do niego ale ja mam okres, a on na to no mam nadzieje :o i z ta podpachą na majtkach wędrowałam na fotel :o masakraaaaaaaa :( uciekam na obiadek :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak Surfitka, pierwsza w wieku 13 lat, potem raczej regularnie też co 35-40 i przez jakieś 3 lata antyki, też jako antyki... a po odstawieniu zaczely sie problemy... no i pco... :/ coś mi się wydaje, ze antyki mają duzy wpływ na powstanie pco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka-- jestem 3 tygodnie po luteinie i @ nie mam. ja nigdy nie bralam antykow, wiec nie wypowiem sie o ich wplywie na pcos. tymbardziej boje sie leczenia hormonalnego. dla mnie to nowosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorocia8
Hej dziewczyny! Mam problem i jestem zdenerwowana. Chyba w październiku i listopadzie pisałam tu na forum o moich przypadłościach. Zrobiłam wtedy badania, z których wynikł zbyt wysoki poziom prolaktyny ( 534 uIU/ml, gdzie u kobiet powinno być 102-496), a po godzinie (test z MTC) 475 uIU/ml. Lekarka zaleciła oczywiście Bromergon, poczynając od 1/2 tabl., poprzez 3/4 do 1 dziennie. To brałam od listopada, do tego oczywiście metformax, bo insulina 10-krotnie przewyższała normę, Euthyrox, gdyż pani doktor stwierdziła niedoczynność tarczycy, od stycznia jeszcze Zelixę na odchudzanie biorę, po której schudłam ok. 12kg w miesiąc czy 2 (już nie pamiętam), a potem stanęło i stoi. To tyle opisu. Wczoraj zrobiłam ponowne badanie z MTC i wynik mnie zdenerwował, gdyż pokazał... 8 uIU/ml, a po godzinie 11 uIU/ml... czy któraś z Was coś wie na ten temat? Do gina dopiero za 3 tygodnie idę! A tak się zdenerwowałam, że już nie wiem co myśleć. W necie głównie info o zbyt wysokim poziomie prolaktyny. Czy to może mieć coś wspólnego z wysypką, którą mam od tygodnia (swędząca pokrzywka, pojawia się na kilkanaście minut w bardzo różnych miejscach i znika, czasem na małej powierzchni, a czasem na większej)?? Błagam pomóżcie! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A któryż to mądry lekarz pozwolił Ci brać leki na odchudzanie przy takiej prolaktynie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorocia8
Tzn. przy tak wysokiej? No zapisała Zelixe, bo nie chudłam pomimo Metformaxu i Euthyroxu. A nie powinno się brać? Nie wiedziałam, że to ma jakiś związek. Odstawiłam Zelixę i Euthyrox przedwczoraj, a od dziś nie biorę bromergonu. Zostaje tylko Metformax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze nie pozwalają brać nic co działana przysadkę jak masz taką wysoka prolaktynę (bo ona tez produkowana jest w przysadce....). NO chyba że masz bgromną otyłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorocia8
Miałam dość dużą, bo przy wzroście 180 cm ważyłam 108 kg, teraz ważę ok. 96kg, więc też dużo - powinnam ok.70 ważyć, ale 80 byłoby dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorocia8
Aha, jeszcze może dodam, że przez pierwsze 3 miesiące miesiączkowałam prawidłowo (co jak na mnie było ewenementem), tzn. początek listopada, początek grudnia i początek stycznia. Potem doszła Zelixa i większa dawka Bromergonu (1 tabl. zamiast 3/4) i miesiączka dopiero w marcu i teraz na początku maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×