Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Uwaga dziewczyny zarażam :) dzis sie dowiedzialam , ze moja kolezanka jest w ciazy . Wprawdzie nie ma pco , ale tez miala problemy z zajsciem w ciaze . Pozdrawiam i milego dnia p.s. błagam łapcie fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babulce w ten piękny wiosenny poranek:):):) Mamo Samiego współczuję,wiem jak to z tymi tarczycami trzeba się borykać.Moja historia też z nią była ciekawa :O Przez co najmniej 2lata doktorka leczyła mnie na moją\"tarczycę\" brałam lek Letrox50 potem coraz większe dawki,z tymi lekami też na co najmniej rok zapasu wyjechałam na Sycylię i tam po jakimś czasie nie długim zaczęły się moje broblemy podejrzewam,że ostra zmiana klimatu tak podziałała z rozwojem wszystkiego co zaczęło sie tam dziać ze mną a działo się sporo.Mimo,że pracowałam ciężko,nie było czasu na jedzenie bo praca do ok2w nocy zamiast chudnąć ja tyłam i to przez okres 8mies. przybyło mi z 15kg:O to był 1oznaka,że dzieje się coś niedobrego 2objaw to tragedia z twarzą,cera szok-po obu stronach policzków robiły mi się nie pryszcze a takie guzy duże twarde i piekielnie bolące których nie ma ani możliwości wydusić ani nic i jeszcze do dziś mimo wielu zabiegów,mikrodemmabrazji,kwasów ślady jakieś zostały:( moja zmora,no i do tego wszystkiego tam na prawie cały pobyt zanikł mi okres,jedyne co to miałam z sobą luteinę i czasem po jej zażywaniu miałam chwilowe krwotoki.Po powrocie do Polski oczywiście badania itd latania po lekarzach nie wspomnę o reakcji bliskich na mój widok :O :( No i co się okazało podczas jedenego badania usg tarczycy???? doktor powiedział,że nic nie widzi,nie powiększona,bez najmn.zmian po prostu zdrowa ale co? powiedział,że podejrzewa co to i w ramach tego samego usg poprosił abym pokazała brzuch i tym usg pojeździł w dolnych paetiach brzucha i powiedział,że to jest dokładnie to co myślał!!!!! A co ??? PCO ! ;) z takim stwierdzeniem w skierowaniu posłał mnie do Lublina do specjalisty i potwierdzono w 100% i przez usg dopochwowe i badania,że to Pco i taka to była tarczyca:D:D:D Od tamtej pory minęło 3lata zaczęło się mi wywoływać okres,coś brałam ale nie pamiętam już,potem na wyregulowanie i okresu i mojej tragicznej cery dostałam diane35 którą brałam długo długo ale zaczęło się normować wszystko pomału i cera i waga i wszystko wróciło do normy,potem były aby zmiany tabsów na yasmin i na końcu na Yasminelle i za każdym razem bylo podobne pytanie do waszych czy planuję zajść w ciąże a że nie byłam mężatką dalej brałam tabsy.Dopiero po ślubie prawie odrazu odstawiłam bo chcieliśmy dzidzie i tak jak u was nie udawało się aż zostawiłam tamtejszego gina i dzięki naszej tutejszej forumowiczce Marthusi (mam nadzieję,że ją pamiętacie???zniknęła stąd odkąd straciła ciąże:( ) dowiedziałam się od niej o klinice leczenia niepłodności,poleciła mi w niej konkretnego gina chociaż wszyscy tam specjaliści prof.dr hab.n med specjaliści położnicy i tak dalej już znacie,bezowulacyjne cykle bez przerwy monitorowane,badania od podstaw i w końcu stymulowanie aż się udało :D:D:D czego i wam wszystkim kochane życzę z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nieodczynnosc stwierdzoną.... pco napatoczyło się poźniej..... i juz było ślicznie....wyniki 0,5 czyli cudo a teraz po półtora miesiąca 8!!!!! skąd?!?!?!?! ogólnie smutno mi strasznie, wyładowuję się na mężu a on juz ma powoli dość, mimo,że święty jest, ale mi to wychodzi mimowolnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka łapie potrzebuje duuuuuużo:):):) dunia ale sie rozpisałaś dziewczyno🌻 A-psik Markotka Surfitka mama_Samiego Ola k-p🌻 ja _biedna jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
cze dziewczyny! basiamm - ... pytasz co u mnie... troche mam doła. mama mnie dołuje... z nerwów mnie brzuch boli... oj szkoda gadać :((( z tego wszystkiego nawet nie bardzo mam ochote tu zaglądać.... dzisiaj ide do ginekologa potwierdzić ciążę (bo jak narazie tylko teściki tylko były zrobione)... płakać mi się chce i już - bo teraz na tą ciążę patrzę oczami mojej mamy... :( :( :( :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi smutno, bo ten wynik bardzo utrudni zajście w tym cyklu.... :((((((((((((((((( chlip.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna zmień na ja szczęśliwa to raz! :) i głowa do góry bo mama coś świruje widzę i jej nie słuchaj!!!!!!!!!! wkurzyła mnie choć jej nie znam przepraszam że taka jestem otwarta za bardzo w wypowiedziach ale tak myślę! przestań jej słuchać bo tylko sobie szkodzisz i dzidzi co się tam rozwija no i w depresje jeszcze nam popadniesz i zamiast ja szczęśliwa będzie ja depresantka! :D wyluzuj może mamę to trochę przerasta bo spadło na nią tak nagle i jest jeszcze sama w szoku i tak reaguje!może gdybyś ją przygotowywała to było by inaczej?! czasu jej potrzeba a Ty póki co przez ten jej zły czas staraj się schodzić z drogi unikać i bądź jak najdalej niech się z tym oswoi a i Ty będziesz spokojniejsza! Ciesz się dziewczyno bo widzisz jak to jest z tymi ciążami w naszym przypadku,że Ciebie ten zaszczyt kopnął :):):) no już uśmiechnij się i ciesz się :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łapię i łapię fluidki ja biedna - a twoja mam wie, że masz PCO? , wie co to oznacza? ma pojęcie jak trudno jest zajść z tą chorobą w ciążę z większą liczbą latek na karku? Daj jej troche do poczytania i niech dziękuje Bogu, że zostanie babcią . A starsi ludzie mówią , że to młodym poprzewracało się w głowach. Eh. Przecież ty nie masz 18 lat. Kończysz studia -obronisz się zanim małe sie urodzi. Nic jej nie tłumacz - posadź przed komputerm niech sobie poczyta, zobaczy jak cięzko sie ludzie czasem staraja o potomka. Ile to nieraz kosztuje, nerwów, bólu, zdrowia i pieniędzy takie lecznie niepłodności i nigdy nie wiesz czy efekt przyniesie. Do mamy ja_biednej - Szanowna Pani - bardzo Pani gratuluje że zostanie Pani Babcią proszę się cieszyć i wspierać córkę w trudnym okresie ciąży. Ja_biedna - w ciąży kobieta może mieć znacznie większe huśtawki nastrojów wiec się sobie nie dziw jak zalapiesz doła mimo ze powinnaś się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia🌼 >>>> to okropne co przezyłas tylko zastanawia mnie co w koncu u Ciebie spowodowalo ze schudlas ze okres sie wyregulowal ???????? I ile sie w koncu staralas ?????? A masz (mialas ) wloski ??? Jak sie ich pozbylas ???? Ja biedna _ 🌼 jak Ci wytłumaczyc ze nerwy tu nic nie dadzą ???? Masz sie cieszyc Kochana :) bedziesz mamusią :):):):) Mamo Samiego, Basiu , Kitka, Choineczka, Ola 🌼i dla reszty jeszcze dzisiejszych spiochow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
Czesc kobietki jaki dzis piekny dzien .Dla mnie pikeny bo dostałam @bez wymuszania :):):) ciesze sie jak dziecko(ale glupek ze mnei:P zeby z @ sie cieszyc) ale tzn ze jajniki sie mobilizują testosteron spada przy Verospironie i podnsi sie natomiast moja chec do zycia :):)pozdrawiam Was buziolk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana też mam ślub 22.08.2009 :-) fajna data, prawda?? chyba, że się przesunie, gdy wreszcie uda się zaciążyć :):) Pierniczek_83 jutro idę na krzywą cukrową, więc zrobię i insuliną. A na czym takie badanie insuliny polega?? czy to tak jak ta krzywa cukrowa, czy jakoś inaczej?? A jeszcze... Od wczoraj biorę ten metformax. Czy jeśli jutro rano mam badanie glukozy i insuliny, to dziś nie brać metformaxu?? czy wziąć rano a wieczorem nie?? pozdrawiam Dziewczynki:) buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_K-P nie smuć się Kochana... Ja myślę, że trzeba mieć pozytywne podejście i się nie załamywać... Zawsze trzeba wierzyć, bo wiara czyni cuda :) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no optymizm nie jest moj a najmocniejsza stroną a jeszcze teraz mnie te wyniki dobiły.... :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_Psik :) e tam okropne,wszystko da się przeżyć choć łatwo nie było:) Tyłam tam podejrzewam dlatego że się wszystko mi w organiźmie pokićkało,zaburzenia z okresem pewnie spowodowały to tycie,zauważ ile kobiet z zaburzeniami hormonalnymi jest otyłych,ma wąsy,brody jak prawie facet to właśnie to,wszystkiemu winne są te zaburzenia a zwł.otyłość! a kiedy wszystko wyregulowało się mi to i wracałam do wagi poprzedniej ale nie od tak bo trzeba się było przy tym odchudzać co zostało mi do dziś(no nie teraz aby z wiadomych powodów;) ) ale jak się nie pilnuje i nie dietuje tyje w ekspresowym tempie ech :D to chyba największa moja zmora,zazdroszczę tym co są szczupluteńkie i wcinają wszystko na co mają tylko ochotę i nie utyją:O A co do włosków to kochana mam cały czas tzn miałabym gdybym ich nie usuwała:D nogi,rączki gole od lat i pachy i okolice bikini:) A z twarzą no niestety jakoś sobie radzę choć łatwo nie jest, albo wyrywam pensetą (prawie codzienny rytuał bo ekspresowo tam rosną) albo wosk idzie w ruch jeśli nie chcę nawet tego białego naturalnego meszku choć potem i tak mam podrażnioną skórę:O ale przyzwyczaiłam się do tego \"daru natury\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem... Postaraj się myśleć o czymś pozytywnym... I się nie martwić tak bardzo... Wiem, że to trudne... ale załamywanie się zawsze jeszcze pogarsza sprawę... Ja trzymam kciuki i wierzę, że Ci się uda i nam wszystkim też :):) Buziaki Kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K_P głowa do góry i Ty bo przecież nie jesteś tu sama z takimi problemami i każdą z nas jakaś cholera dręczy(mam na myśli różne choróbska) jedne mniej inne bardziej ale każdej PCOtce cosik dolega :) A żyć z tym trzeba i się żyje,więc po co się dołować i załamywać jeszcze?? !! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ale napisalas \" a kiedy wszystko wyregulowało się mi to i wracałam do wagi poprzedniej \" chyba ja dzis jakas nie kumata jestem - jak Ci sie to wszystko wyregulowalo ??? Po tym jak przestalas jesc letrox czy co ???? Ja dzis mysle w zwolnionym tempie ta pogoda tak na mnie dziala :P:P:P:P Ola nie smutkaj sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam przecież:D:D:D A_Psik że po powrocie do Pl i stwierdzeniu wszystkiego dostałam leki na wywołanie okresu,potem diane dzięki czemu i cera się poprawiła i dopiero wtedy leki,dieta i się wyregulowało pomału i schudłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) Faktycznie dzisiaj mamy piękny dzień :) Szkoda, że trzeba pracować za biurkiem... Dunia, ja też biorę teraz LETROX... Tylko , że ja mam guzka (a hormony były w normie ...) Teraz zaczyna mi się zbliżać nadczynność przez ten lek.Nie wiem czy to może mieć wpływ na moje jajniki...?? Ja_biedna - w pełni popieram wypowiedzi duni25 i mamy samiego. I faktycznie powinnać zmienić nick na: ja_szczęśliwa :) Mama przyzwyczai się do myśli, że będzie babcią...daj jej trochę czasu:)Ciesz się że masz to szczęście bycia mamą;)) Ola_ K-P Główka do góry...wszystko da się wyregulować, tylko potrzeba na to czasu...ciężko to przetrwać ale trzeba... Jutro będzie lepszy dzień ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkapco
Dziewczyny pomocy mam bardzo duze DHEA maks to 9 a ja mam 29 co to znaczy?? please pomocy:( Jesli chodzi o krzywą cukrową miałam dzisiaj wiec moge opowiedziec jak to wyglada. Naczco pobieraja krwa po tym wypijasz glukoze która kupujesz w aptece po godzinie pobieraja znowu krew i po kolejnej znowu:) po dwuch godzinach wychodzisz z 3 dziurkami w łapce i po 2 h:) glukoze pij nie zastanawiając się i nie wąchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankra50 ja nie mam pojecia ponieważ brałam te leki bez potrzeby,nie miałam problemów z tarczycą tylko doktorka taka mądra specjalistka mnie tyle leczyła i ćkałam darmo tyle czasu ten Letrox a odkąd znam prawdziwą diagnozę (3lata) nie biorę tego od tamtego czasu :) Nie wiem jak w praktyce ma się tarczyca do jajników i wogóle naszego PCO możliwe,że ma to negatywny wpływ,myślę że Pierniczek nasz by Ci odpowiedział szeroko na to pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankra >>>>> ja tez mam na tarczycy guzka nawet dwa mialam robiona biopsje okazaly sie "zimne" hormony mam w normie łacznie z tsh , ale boje sie ze zbliza mi sie tez nad albo niedoczynnosc bo ja ostatnio bardzo tyje :( ja nie biore letroxu zawzeilam sie i stwierdzilam ze skoro hormony sa w normie to po co je rozregulowac :( 23latka>>>> ja mam tez duze DHEAS to oznacza ze sa problemy z nadnerczami, to znich zrodlo wysokiego testosteronu i atak na jajniki, musisz isc do lakarza z tymi wynikami bo widze masz inne normy od moich moje sa od 83-450 a ja mam 530 dheas jak jest wynik powyzej 700 to oznacza ze sa guzki na nadnerczach ja na szczescie ich nie mam bo mialam robiona tomografie komp. i nic nie wykazala, a na obnizenie dheas nic nie biore :( Dunia dziekiiiii i wybacz 🌼 w sumie to fajnie ze okres Ci sie wyregulowal ja bralam Duphaston moze z 3 miesiace i w trakcie mialam @ co 28 dni zaraz na drugi dzien po odstawieniu potem przestalam brac DF i @ byly co 40,44 a nastepnie odstawilam wszystkie leki i @ sa co 32 i do tego przytylam w ciagu pol roku jakies 15 kg :( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dziękuję dziewczyny :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
wiecie co? właśnie widziałam mój... pierścionek zaręczynowy!!!!!!! ale wypasiony!!!!!! i wiecie co??... może głupio to zabrzmi, ale od razu poprawił mi się humor!!!!!! :) :) :) jak już go dostane - bo narazie to była szybka przymiarka to wklepe na n-k to sobie zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×