Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

mysle , ze ciebie nie bedzie o nic prosic , wiec po prostu ja ignoruj . I skoncz juz , bo to sie stalo juz nudne ... dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, a coz tak nieprzyjemnie sie zrobilo na forum? Fakt, sa wsrod nas optymistki i pesymistki i kazda moze miec dola i tyle. A bycie na forum polega tez wlasnie na czytaniu ze zrozumieniem :) Kochane, niektore z nas sporo wiedza na temat pcos ( wiecej od przecietnego gina, zaryzykowalabym stwierdzenie) , poza tym uczymy sie na wlasnych bledach, mamy porazki i sukcesy i te ktore cos wiedza staraja sie pomoc tym \"poczatkujacym\". Ale nikt tu nie jest wszystkowiedzacym i nikt nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Glowa do gory smutaski, choineczko masz dola..uwierz mi, ze kazda z nas miewala i pewnie bedzie miala dola jeszcze. I nikt tutaj nie zyczy ci zle. A chcialam wam napisac, ze bylam na usg, widzialam mojego skarba w 4d, i zakochalam sie w niej :) Potwierdzono, ze dzidzia to dziewczynka, ma sie dobrze, wazy juz cale 2 kg, glowka w dole. Czyli tak jak ma byc !!! Pewnie pojutrze wrzuce skany jej buzki na fotosika to zobaczycie mojego paczusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku.... nastrojowo mam dziś kiepski dzień... eh... dobrze ze mój mąż to chodzacy optymizm i dla niego zawsze i wszystko \"bedzie dobrze\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBITKI! HAAAALLLLOOOO! Czyzby na nasze forum wtargneło cos okropnego -KŁÓTNIA? ? No nie moje drogie tak to my sie nie bedziemy bawić:(( mamy sie kochac i miłowac ,wspierac ,podnosic na duchu:) ot co ! CHonieczko 22 - musisz troszke podniesc sie na duchu:) wiem ,ze masz trudne dni ale postaraj sie myslec i funkcjonowac tak ,zeby było miło.:) nie denerwuj sie ani tez nie dołuj..wiesz jak to z babami jest(..)dziewczyny troche poniosło bo faktycznie czasami jak musza pisac o jednym w kólko to cisnienie maja.JA jak do Was dołaczylam to tez ze łzami w oczach ,ze nie moge jesc;makaronu,ryzu,pierogow,chleba itd.ale zaraz dziewczyny mnie o*********y i powiedziały ,ze moge ale w rozsadnych ilosciach czyli 3 pierogi na obiad a nie 20 a na kolacje to cos lekkiego a nie nalesniki.Jedz wszystko tylko przez pół a cukry całkowicie odrzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - tak sie ciesze, ze coreczka ma sie dobrze:) hip hip huurrraaa!!! a czy imie juz wybralas? pola10- troszke mnie załamałas bo lekarz tez przepisał mi SYNDI-35:( A jest słoneczko u mnie:) wstałam o 7.00 mam juz obiadek zrobiony i moge teraz bezkarnie sobie tu z Wami rozmawiac:) Choineczko 22 - licze na to ,ze dzis malutki promyczek radosci w Tobie zagosci? Spojrz na Surfitke jaka ma nowine ;coreczke widziala i ma sie dobrze..dla mnie to wystarczajacy powod ,zeby byc w radosnym nastroju a to ,ze masz delikatna nadwage to mały pikus popracuj nad soba w spokoju..wyluzuj choc odrobine .Ja tez przytyłam 10 kg kiedys wazylam 55kg a teraz...ale nie robie z tego tematu MEGA WIELKIEGO I TRAGEDII ZYCIOWEJ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włączyłabym chętnie ale w pracy się nie da :) a co takiego ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehhh! był temat:jak odzywiac sie zdrowooooo! ale burkneli dwa zdania i tyle..ehhh! Pracujcie ,pracujcie jak cos bedzie waznego zaraz Wam tu naszkicuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak odbiegajac od tematu to wybieram sie dzis z moja OLiwia na CASTING DO REKLAMY "HOT OIL" :):) -to jej pomysł nie moj ,zeby była jasnosc sytuacji:) Co Wy na to ma szanse? Czy lepiej pojscc na lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o udało się :) Surfitko - mam wielką prośbę - skup się i bardzo bardzo mocno pożycz mi zaciążenia :) - bo normalnie nie mam już siły. Wczoraj troche się wypłakałam w męskie ramię i mi ulżyło. Choineczka - glowa do góry. Rozstania są trudne - wiem coś o tym - ale zobaczysz jesteś piękna i znajdzie się ktoś kto to doceni. Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K_P - to bedzie cios w jej serce:) ale w raamch porazki( po castingu) i tak pojdziemy na lody:):) mama_SAmiego-- eeee...tam płakac nie trzeba ! trzeba sie cieszyc z syna!:) Cos Wam opowiem : jak chodzilam do lekarzy gin.to wszyscy mi mowili :Bedzie Pani miec kłopoty z zajsciem w ciaze w przyszłosci"i słuchałam tego słuchałam (..) mowie do mojego meza(wowczas narzyczoneg) "skoro tak mi mowia ,ostrzegaja ..choc sprobujemy o tak ten jeden raz" no i co !! jeden ,jedyny strzał ...i Oliwia gotowa !!!!! Wiec jak tak o tym strasznie myslicie i pragniecie to bedzie ciezko podejcie to tego troszke na luzie...:):):):) i efekt murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyna ma racje . Ja tez zaszlam w ciaze w cyklu , ktory sobie calkowicie \"odpuscilam \" . Moja pani doktor powiedziala , ze pecherzyk jest taki wielki , ze napewno nie peknie , i ze jakby sie udalo to graniczylo by to z cudem . Wiec wyluzowalam i uznalam , ze to kolejny cykl do \"bani\" . I co ? i w tym cyklu wlasnie mi sie udalo . Stal sie cud :) Wiec kobietki wiecej luzu , mniej myslenia , ze napewno sie nie uda a wszystko bedzie dobrze !!! Ola_K-P dietke ci wyslalam Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki już czytałam... tylko jak to pogodzić z praca? eh... i najlepsze jest to że ja normalnie jejm tyle i mniej wiecej to samo co w tej diecie tylko mam zamieniąna 12 z 18 bo nie da się wpracy tak jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Cudem udało mi sie stworzyc suwaczka(a to postep z mojej strony wielki) prosze mi powiedziec jak sie go "wkleja"? bo to juz wyzsza jazda dla mnie! :( TYLKO SIE NIE ŚMIAĆ ZE MNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luccyna wejdz w edycje swojego profilu:) dla ulatwienia : klikasz w \"forum\" na gorze strony , pomaranczowy pasek . Tam napewno juz sobie poradzisz :) Ola_K-P ja moglam jesc o okreslonych porach . W pracy mialam mikrofale i moglam sobie odgrzac jedzenie , jezeli byla taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namieszalam z tym forum hehehe . Ale widze , ze Ola wytlumaczyla to lepiej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tez mam mikrofale.... no może się skuszę :) tylko musze to rozpracowac logistycznie, bo u mnie w domu to śniadaniami pierwszymi i praocwymi zajmuje sie mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam niby mikrofale , zoabcze jak rozwiązac to logistycznie bo smiadankami pierszymi i drugimi - pracowymi, zajmuje się mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie pojecia jak klne przy tym ! k***A tylko cały problem ,ze ja nie wiem jak sie \"wkleja\"? i ktory tpo jest kod...kod bbcode? kodHTML kod ezCODE. O BOZE! jak ciezko byc blondynkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuc mi na maila wszytko co masz od tego suwaczka a ja ci potem odesle to co masz wkleic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×