Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Hej Kochane Kobietki Wpadlam tylko na chwilke, zeby powiedziec papa i do zobaczenia za dwa tygodnie :) Wieczorkiem sobie jade odpoczywac - w koncu. 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak//:) Miłego odpoczynku życzę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po mału w przerwach porządkowych poczytuję zaległości... Królica//:) bo dojść nie mogę, coś mi umknęło i odnaleść się nie może ;) dlaczego swego cudnego pisnka nazwyasz mordercą? :) Norrma//:) Witam serdecznie, jeśli już witałam to witam jeszcze raz:D Ale troszkę zagubiona jestem w ostatnich topikowych wiadomościach :) Gratuluje wielkiego serca i wspaniałej postawy godnej prawdziwego człowieka ❤️ dla Ciebie :) majaja//:) Ja nawiążę do historii z kąpieliskiem... nie boicie się kąpać w takich miejscach? Zawsze jakoś tak miałam mieszane uczucie do otwartych zbiorników wodnych, nie to że psom wszelkiej maści żałuję wody i kąpieli ale jakoś tak... co z resztą mamy dowód napisany przez Ciebie, że oprócz jakiś infekcji skórnych można mieć takie nieprzyjemne spotkanie z psem. Ja tak troszkę z innej strony ;) Netta//:) Moje podobnie reagują na dzwonki do drzwi, raczej Piękna zareaguje, Urwisia ma to głęboko gdzieś, znów bardziej czujna jest jeśli chodzi o ogródek i sąsiadów, ale może jeszcze nie zna:) Natomiast Urwisia nie żywi ,,nienawiści,, do kotów, jak na razie jest do nich pokojowo nastawiona i mam nadzieję, że negatywnego stosunku nie nauczy się przy Pięknej :O ruminka// Gdzie jesteś? stealormay//:) Napisałaś i zniknęłaś? chociaż już się doczytałam jakiegoś zamieszania z nickami i problemów na tle kulturalnym, które miała wątpliwą przyjemność odczuć Shirusia... i nie wiem, czy ten wpis ma sens... Freedom//:) :) zamyslona//:) co słychać? tak po troszku i przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Emmi - jestem, jestem, jakoś tylko czasu nie mam na komputerowe zbytki...Zaciekawiłaś mnie tą rasą Urwisi, koniecznie zapamiętaj i napisz, albo zrób zdjęcie i prześlij, to sobie spróbuję zidentyfikować. Pozdrowionka!!! Osetia - zaraz pobiegłam do przewodnika z rasami psów, żeby sprawdzić, o czym marzysz :-) ale nie znalazłam - niestety mam tylko kieszonkowy przewodnik. Napisz coś więcej. grenthalka - shirusia, postaram się zapamiętać, że Ty to Ty :-) Co u psiuni? Swego czasu była chora, miła jakąś rankę na łebku, już wszytsko pogojone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na
Shirusię vel Stealormay123 vel grenthalka vel diabli wiedzą jeszcze kto.....nikt się pod nią nie poszywa -ona sama pisze te wszystkie posty, żeby zrobić wokół siebie szum. Na jednym topiku (30 sto parolatków) już namąciła -dziewczyny ją rozszyfrowały -sama się przyznała. Możecie poczytać -świeża sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam gdzies kto i z kim się za kogo pdszywa. Forum to forum, normalne że jedni udają inni nie i co? Shirusia mnie nie przeszkadza, jesli nawet nie ma królika to fajnie opowiada:) i starczy.... Efciak--> bo niektórzy mówią (źle oceniając ASTy że to mordercy) a ja tak bardziej dla draki tego uzywam niż serio. Kobity...oj ale się działo, na Wdzydzach wylądowałam:) Na Festiwalu szant..mega wypas:):):) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam, że tak bezpardonowo wtargnęłam na wasze forum, ale jest pewna sprawa, którą muszę wyjaśniśc: Mały Misiu bardzo proszę o kontakt w sprawie Shirusi vel Stealoromay vel Grenthalki vel.... mój mail: goldangel@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie ochodzi ten zamęt wokół Shirusi, również lubię ją czytać a jeśli nawet ma dziewczyna jakieś problemy to raz że to jej sprawa, dwa dobrze że rozmawia, trzy tym bardziej się cieszę że pisze :) Tyle mam do powiedzenia na ten temat. Królica//:) Też lubię posłuchać szant :) Jakoś tak bardzo miło mi się kojarzą. Opowiedz coś więcej :) ruminka//:) Muszę koniecznie zrobić zdjęcie, ale już rozmówiłam się z koleżanką i tak jak patrzyłam w interet to nie to... ale cały czas myslę nad tym drugim identycznym pieskiem i to sunią! Nie wiem, czy to ma tak istotne znaczenie, ale mnie dodatkowo zaintrygowało :) Jak będę miała to Ci prześlę i innym osobom też... chciałabym wiedzieć, bo może gdyby była jednak rasowa to może wskazane jest jakieś konkretne prowadzenie? Ma coś w sobie z psa pociągowego, jest masywna, sierść ciemny brąz, wspomniałam już o pyszczku i uszach ale cała w sobie jest masywna i ma gruby, puszysty ogon. No niby uszy haskiego, ale one mają taką białą modkę a ona jest cała brązowa, gęsta, gruba sierść ale nie aż tak jak u haskiego, dużo mniejsza. Moim zdaniem to mieszanka być może z dużą ilością czegoś rasowego, ale nie rasowa:) A propo ras, bo niby w schroniskach się znają, kumpela wzieła ze schroniska szczeniaka, który wyrósł na pięknego rasowego dalmatyńczyka ale w karcie adopcyjnej miała ,,miks w białoczarne ciapki,, :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz więcej o Wdzydzach-prosze:) To był Kaszubski Festiwal Piosenki Szantowej (czy kaoś tak) BURCZYBAS....pojechałam ze znajomymi i zostalismy na noc na szantach i na imprezie \"Szantowej\" a następnego dnia atak na kolejne jeziorko, za Gdynią...ognisko ...fajnie:) Zakochałam sięw szantach....tak śpiewałam ze mam chrype do dziś...a jaki nastrój:) Ah, ja chce tam wracać:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko ! Królica - brawo! Też tak myślę, tu temat jest jasno określony i może pisać kto chce. Emmi - no to czekała będę niecierpliwie na zdjęcia, jak już będą. A w schroniskach...widziałam, że trafiają tam najbardziej rasowe psy, tyle że trudne dla właścicieli. Z tym, że raz jak zobaczyłam bernardyna, to niemal nie poznałam, taki był chudy i dziwnie ostrzyżony. Pozdrowionka dla reszty, nie leńcie się tylko napiszcie, co u Waszych pupili! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! ;-) ja tylko na chwileczke, przywitac sie chcialam, troche zalatana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻H🌻E🌻L🌻L🌻O🌻 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌻 dziś z racji upału w Wawie taki kolorowy wpisik 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a teraz coś z tych smutnych rzeczy :( Dziś mija rok jak nie ma ze mną mojego ukochanego jamnisia:( To już rok a w dalszym ciągu cholernie mi go brakuje:( Jakiś dziwny jest dla mnie ten dzisiejszy dzień :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w zasadzie w porządku, Miśkę coś ugryzło w samą szyję, dziwnie to wyglądało więc trochę spanikowaliśmy i do weta, psu nic nie jest a myśmy trochę za to nic wybulili. Wyciągnęłam jej kleszcza tym razem w całości - pierwszy raz w życiu mi się udało. Muszę ją w końcu umyć bo jest brudna jak nieboskie stworzenie, najpierw czekałam aż skończy cieczkę bo wtedy podobno nie można, a teraz nie mogę się zabrać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kulfonik, Netta, majaja - miło że jesteście! Netta - przytulam mocno, ja miłośniczka jamników...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Tyle co poczytałam:) na pisanie nie bardzo mam czas, bo Urwisia gada do mnie na okrągło i chce się bawić ;) W końcu tuyle czasu pani zajęta była to teraz niech nadrabia :D Druga Piękna kręci się i bardzo jest niezadowolona że tu usiadłam i coś stukam :)Chomiki też na mnie patrzą szczególnie Grubaska... kazda chce się bawić i w kółku pobiegać...cholecia no muszę się jakoś roz... ić :D:D pozdrawiam wszsytkich :) Netta//👄👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Emmi....
.....przepraszam,że przeszkadzam,wpadłam tu przypadkowo i też doczytałam się o S......i.To miło,że chcesz jej słuchać,bo ma problemy.Ja też tak o niej mówiłam.Nie wiem tylko na ile cenisz prawdę.Nie chcę więcej nieszać,ale to po prostu nastoletnia kłamczuch podająca się na różnych topikach za zupełnie różne osoby,z inną historią i z innymi problemami. Noe chodzi o to żeby pisać na forum wszystko,ale nie można kłamać i tym wzbudzać czyjąś litość.Pozdrawiam i przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej//:) Dzięki za ostrzeżenie, ale wiesz... moja tolerancja dla ludzi jest bardzo duża... nie lubię kłamczuchów, ale potrafię ich zrozumieć, wiele rzeczy potrafię zrozumieć i spojrzeć oczami osoby, która tak a tak się zachowuje... widać ma takie powody... w sumie to nie będę tego ciągnąć tematu, bo za dużo pisania o swoich doświadczeniach na tym polu. Ogólnie tak jak napisałam po wyżej:) mam swoje zdanie i tyle na temat kogoś, i proszę przestać tu pisać na ten temat, bo kto jaki jest mnie nie obchodzi i to co widzę inne osoby też. Shirusia zamierza zrezygnować z kafeterii i bardzo mi jest smutno z tego powodu i jestem rzoczarowana zachowaniem osób, przez które tak postanowiła... one powinny się wstydzić nie Shirusia. Ale pozdrawiam Cię i życzęCi miłego dnia :) W chomikowie Morfeusz rządzi ;) Cisza... Urwisia jak codzień zarządziła pobudkę pandzi :) Bardzo podoba mi się jak gada, coś pięknego:) Madame żółwiczka ciska się że na ogrodzie nie jest, ale niestety przeszła do sąsiadki i zjadłą jej jakieś cenne kwiatki, do których miała wielki sentyment, a że nie wiadomo którędy przechodzi to musi poczekać na letni wybieg dla siebie a to moze potrwać :( Ale mam nadzieję, że się szybko uwinę :)byleby pogoda dopisała :) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie Was wygoniło? Krótką przerwę sobie zrobiłam, bo sprzątałam zwierzakom a to jednak trochę trwa szczególnie jak uruchamiam procedurę z wyparzaniem ;) Urwisi bardzo sierść wychodzi, ona chyba w zimie na dworze była bo taka puchata, wyczesują ją codziennie i codziennie tego dużo... ale pamietam, że z Piekną pierwszego lata chyba było tak samo, teraz to ma cienką i taką fajną, mięciutką :) Madame żółwiczka miała kąpiel w łazience, wymoczyła się za wszystkie czasy :) Najbardziej podoba mi się jak chomikom daję trawę i wszystkie jak na komendę robią to samo :) Wysciełają sobie posłanko, myslę że są zadowolone, bo mają mięciutko i tak ładnie im pachnie, a po za tym mają dodatkowe zajęcie :) Ale im musi być nudno w tych klateczkach... no ale cuż... mam nadzieję, że jednak ktoś dzisiaj zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję :-) Jakoś tak trochę pusto u mnie...Nie słychać stukania pazurków po podłodze, ani nikt rano nie marudzi i nie nuka nosem, żebym się posunęła...Nikt się nie wciska na fotel obok mni i nie włazi na kolana. Taka wizyta, jak ostatnio, pewnie nieprędko się powtórzy, tym razem nie będzie miejsca, chyba że się jakoś ekspresowo wybudujemy, w co na razie wątpię. No ale - było miło. Emmi - to powiadasz, że Madame ma zapędy ogrodnicze ;-) ? A czy Urwiska i Piekna spią razem, czy mają osobne posłania? Efciak - a ja nadal się nie doczekałam odpowiedzi na pytanie o kanarki..:-) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie melduje Emmi---ja zaglądam do bocianków i z podziwem patrzę jak szybciutko rosną :) Ja też swoje żółwiki wystawie na powietrze, coprawda tylko na balkon ale niech się wygrzewają, zawsze słonko jest lepsze niz lampa w akwarium:) Ruminka---biedulko...a może Niunidło zrobi Tobie niespodziankę i zawita do Ciebie wcześniej...trzymaj się Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruminka---dziękuję za wczorajsze przytulenie 😘 Emmi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, jak mnie tu dawno nie było:) Piesek sam się wygrzewa na balkonie, na słoneczku albo na innym miejscu lekko ocienionym:) Uwielbia ciepełko, ale na długi spacerek to dopiero wieczorem chodzi bo za gorąco..ale nie jest źle, wieczorem to i ja lubie się przejsc. Jeszcze urósł i teraz już ludzie się go boją na ulicy i wogóle. Chomiś sobie śpi u siebie i cieszy się pewnie że ma akwarium w bardziej chłodnym miejscu:) A starszy piesek wogóle śpi całymi dniami. Taka pogoda że zwierzątka śpią zmęczone a ludzie do pracy smigaja:)Pozdrawiam..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! Dziś jestem trochę przygnębiona z powodu tego, co stało się w Londynie...Nie potrafię sobie wyobrazić, jak to jest być takim człowiekiem, który podkłada bomby...Jak można skrzywdzić tylu ludzi! Netta - nadal przytulam mocno, a co do Niunidła - siwaczka mojego słodkiego - to pewnie w lecie jeszcze się z nim spotkam, ale już na jego gruncie :-) Królica - no dzieńdoberek! To powiadasz, że Areseik strach wzbudza? Ja Ci powiem, że ja się takich piesków obawiam tylko wtedy, jak widzę je na spacerze z pewnym typem właścicieli płci męskiej...Pozdrowionka :-) Emmi - utulanka dla zwierzyńca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne chodzi Ci RUMINKO o Dresa pospolitego zwanego takze ABSem czyli Absolutnym Brakiem Szyji. Ja znam kilku teraz (przez to ze mam takiegho psa to mnie zaczepiaja) i powiem Ci że niektórzy jak sa w pojedynkę to ludzkim głosem mówią.Idiocieją w tłumie. Ja ostatnio jestem zapracowana. Biegam z ulotkami i codziennie mam lekko zmęczone nóżki ale jest OK,Na spacerkiz pieskiem chodze nadal:) Buziaki dla wszystkich ....i dla zwierzatek i dla włascicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko! Gdzie jesteście Wy, co Was tu nie ma? Emmi? Hop-hop! Królica ;-) Dokładnie tak, chodziło o ABS-a :-) Ja wiem, że pozory czasem mylą, ale kiedyś byłam świadkiem takiej scenki, niedaleko wojskowej jednostki specjalnej. Szedł chłopak - wojskowy, to nie ulega kwestii, z psem właśnie takim jak Twój - na luźnej smyczy bez kagańca i starsi Państwo z małym pieskiem. Ten duży rzucił się od razu w stronę małego i pan wziął go na ręce, zwracając przy tym uwagę chłopakowi,żeby kontrolował lepiej psa lub nałożył mu kaganiec. A na to chłopak zawrócił w ich stronę bardzo agresywnie i powiedział - kaganiec zaraz założe Tobię i spuszczę pieska, zobaczymy co zostanie z Twojego... Swoją drogą - jak wielu wojskowych lubi psy obronne, np. typu doberman... i jakoś mnie to nie zastanawia... Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wczoraj nie miałam dostępu do kompa, może przez burzę coś się popsuło... ale nie martwiło mnie to, poczułam się jak za dawnych czasów, gdy inrernetu nie miałam... :) ruminka//:) Czy śpią razem? Czasami, nieraz tak fajnie przytulą się do siebie że żałuję że nie mogę zrobić zdjęcia:) Byłam z Urwisią u weta. aby przepisał jej witaminki i aby obejrzał oczko bo ropieje. Ogólny stan zdrowia jest dobry, Urwisia ma około 7 miesięcy, i jest prawdopodobnie haskim, a przynajmniej ma bardzo dużo z haskiego, a że tak jakoś niepozornie wygląda, to dlatego że młoda, ma mniej zanane umaszczenie bo brązowe i td. Poczytaliśmy z mężem o tej rasie aby coś wiedzieć o suni i jak najlepiej ją wychować i jak najlepsze dla niej stworzyć warunki rozwojowe i istotnie w jednej z pierwszych informacji jest że ,,gadają,, :) Musi bardzo dużo mieć ruchu, poczytaliśmy o pielęgnacji... szkoda że Pięknej jakoś tak nie można przybliżyć do jakiejś rasy to też by się jej ułatwiło życie :) Ale wydaje mi się, że całkiem dobrze sobie poradziliśmy patrząc jak doskonale rozumie to co mówimy. Madame żółwiczka wścieka się ale cuż... ja jeszcze dzisiaj siadam do książek, bo w niedziele ,,ostatnie starcie,, ;) i potem mam wakacje. W chomikowym świecie coś się wczoraj działo w nocy w kółko wstawałam bo któreś dzwięk wydawało, a że bez powodu tego nie robią to tak latałam do nich, ale że wszystkie aktywne to nie doszłam co się dzieje. Stiuart w ciągu dnia tak się fajnie położył na pułeczce w klatce, że mało zawału nie dostałam:O Z dobrą chwilę stałam i zastanawiałam się dlaczego umarł:( a ta małpa tak się ułozyła do snu, nażarta sałatą, bo ledwo oddychał:) Chyba mnie wyczuł, bo nagle się podniósł i usiadł przede mną... oj... nie cierpię takich zwodów w ich wykonaniu Netta//:) Jak samopoczucie dzisiaj? Wiesz ja zapamiętuję datę narodzin, albo przybycia do domu, wyrzucam z pamieci tę drugą ;) Tak jakoś lepiej... Królica//:) No właśnie jakoś się opuściłaś z opowieściami :) bardzo dobrze że się boją :) W sumie po to są, aby broniły i jakoś tak odstraszały nieproszonych gości czy innych z marginesu społecznego, ja jestem zadowolona że Pięknej się boją :) Kiedyś synek wyszedł na rower z Piękną i jakiś dwóch pijaczków zaczęło się kołoniego kręcić, dzieciak miał z 6 lat, był na wycieczce rowerowej z dziadkiem. Podbiegła do syna Piękna i usiadła przy nim... pijaczki odeszli... ale ona potrafi wzbudzić respekt :D zamyslona:) efciak//:) miłego wypoczynku 🌻 freedom:) majaja:) shirusia:) Moka:) kulfonik:) Banokow byłam pewna że jak kocurka masz to zasypiesz nas opowieściami a tu cisza...:O luassza//:) zagladasz do nas jeszcze????? Norma:)Zielona krewetka:) oseta:) Sara13:) axxk:) i wszystkie niewymienione osóbki :) :) Miłęgo dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi - rzeczywiście, Stiuart dostarczył Ci wrażeń! Dobrze,że to była zmyłka, mimo wszystko...Może zwierzaczki takim poruszeniem, jak w nocy, reagują na te gwałtowne zmainy pogody - skoro u Ciebie była burza? One są znacznie bardziej na to wrażliwe, niż my. A o haskich też słyszałam, że one bardzo lubią zimno i potrafią w zimie dla przyjemności siedzieć na balkonie. Poza tym fakt - to aktywne psy i może dlatego ktoś \"zrezygnował\" z Urwisi i zostawił ją w schronisku. Trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminka//:) hej hej!!!!! Może być tak jak mówisz, chociaż takie pieski trochę chyba kosztują? Z mężem skłaniamy się jednak do tego, że jej mama zaszła w niechcianą ciążę, albo inne były standardowego umaszczenia a tu nagle ciemna kulka i może? No nie dojdzie się... Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×