Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Gość prosze wejdzcie
http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/ i spojrzcie jak ludzie traktuja zwierzeta. Bestie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-D pan i wladaca jest obrazony na mame....na mnie nie, bo juz mieszkamy oddzielnie;-P kicia ma swoje krolestwo, a kocur swoje...czasami towarzysko sie spotykaja przy okazji wizyt u weta..;-) SLUCHAJCIE NIE WIEM JAK JA NAZWAC!!!! POMOCY!!!! a co do powyzszego linku, to nienawidze futer/.......😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Ruminka - wiem, że ona nie na złość, po prostu martwię się o nią bo schudła i linieje. Ale teraz jestem trochę na zwolnienu i może razem się podtuczymy. W każdym razie śniadanie zjadła dziś bez grymaszenia. A potem idę do sklepu po jakąś wątróbkę czy nerki, zobaczymy. Straszny z niej pieszczoch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaja--nie dziękuje co by nie zapeszyć.... Z tą nową ustawa to ja nie wiem czy być za czy przeciw..a jak ktoś ma psa już kilka lat a testy obleje to co?:> Psa mu kurde zabiorą bo jakiemuś doktorkowi sięnie spodoba. No i kolejna przyczyna do łapówek bedzie i pewnie nic to nie zmieni. Kulfonik-->biedny kocurek, to jednak jakis stres dla niego:) A co do imienia to bez zdjęcia nie da rady..bo ja na pierwszy rzut wiem jakie ma być imie jak psiaka zobacze..albo przynajmniej czy ma być groźne czy \"pikusiowate\":) Co do futer w Polsce to pisalam prace o zwierzatkach futerkowych i jak ktoś zainteresowany to chętnie prześle....tylko zdjęcia dosyć drastyczne mam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfonik//:) A to niespodzianka :) Wiedziałam, że długo nie pomieszkacie bez ogonka jakiegoś ;) ktoś kochający zwierzaki albo przygarnie z ulicy, albo od ludzi :) Pewnie tym darciem poruszyła Twoją podświadomość, bo w końcu do kociego darcia jesteś przywyczajona:D czuję że to będzie idealny kociak dla Ciebie ;) Szczególnie kiedy ma się do czynienia z kocurkiem z charakterkiem :D Myślę, że nawet jak zabrałaś matce, to nic się nie stało, za pare miesięcy i tak zostałoby pozostawione samodzielności i musiałoby sobie radzić, a tak jest o jednego kotka bezdomnego mniej ;) Jak przyszła Urwiska to Piękna chciała ją zjeść :) oj bardzo jej się nie podobała koleżanka, ale wygłąskaliśmy i jakoś poszło. Teraz to jedna bez drugiej żyć nie umie :DI Pięknej jest raźniej i może się po psiemu bawić. Królica//:) U mnie podobnie, ale Piękna ma dopiero 7 na karku to jeszcze dziarsko dokazuje z młodą :) zamyślona //:) siemanko ruminka//:) buziaków moc 👄👄 wypoczywaj :) Życzę zdrówka ❤️ i kurcze, naszło mnie po Twoich pierogach na knedle z truskawkami :D:D I podobno przez kompa nie można się zarazić ;) Kulfonik// :) Jak ją nazwać? o rany ... my też mamy z tym zawsze problem, nad Urwiską głowiliśmy się z godzinę... no... jakoś ładnie :D pomogłam ? :) :) :) majaja//:) A może ma jakiegoś pasożyta w jelitach czy coś takiego, co? A może jedzonko już jej zbrzydło? No bo jak wcześniej jadła a teraz nie... może jakiś problem z zębem ma i ją boli :( Oprócz nie jedzenia zachowuje się normalnie ? O co chodzi z tą ustawą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi to ja mam prosbe: Sluchajcie jest taka sprawa, że ostatnio dowiedzialem sie przez znajomych ze jest czlowiek ktory ma 3 malutkie szczeniaki, ratlerki, ktorych absolutnie nie chce i powiedzial ze jesli nie znajda sie dla nich wlasciciele to on psy utopi...no i apel do was \"ludu informatyki\" ( Wink ) czy nie chcielibyscie, albo wasi znajomi nie marzyli nigdy o malym piesku ktorego mogliby przygarnac? Sprawa jest pilna bardzo wiec wszystkich zainteresowanych prosze o jak najszybsze info..a jesli mozecie to przekazcie taka informacje znajomym (to nie jest zaden lancuszek...prosba jak najbardziej powazna) z gory dziekuje za poswiecenie mi chwilki.... to z forum z mojej szkoly. Moze u was znajdzie sie ktos kto wezmie te szczeniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam ubaw..pod moim blokiem jest cyrk, i to taki normalny z konikami i pieskami a mój Aresio siedi na balkonie i sięstrasznie dziwi...takiego czegoś to on jeszcze nie przerabiał:) Kupiłam mu nowy kaganiec i obroże (kurde, to już 4 obroża i 2 kaganiec) bo znowu mu baniak urósł...jejuś jak tak dalej pójdzie to z torbami pójde:) Napił się ostatnio wody ze stawku i potem mu było gorzej aż się z niegośmialam...chodził i bekał jak mały zur osiedlowy:P Ale ma nauczke, teraz jużwody ze stawu raczej nie ruszy...:) Dobra, znikam na kilka dni dziewczyny bo Zatoka wzywa:) bez psa bo jakośkarty pływackiej mu nie wyrobiłam i mama zgodziła się z nim zostać:) Mam pytanie, czy któraś z was wie jak jest z wprowadzaniem psów do Parku NArodowego? Np. w Tatrach? Bo sie chce wybrać w góry i nie wiem czy dam rade go zabrać. No i jeszcze jak to jest z przewożeniem psa pociągiem...tylko w klasie bagażowej?:> Pozdrawiam..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machu machu Ostatnio jestem tylko czytająca bo jakoś brakuje mi czasu na wpisy....może jutro będzie wolniejszy dzień.....zobaczymy Kulfonik---niech się kocurek dobrze chowa! Dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja pierwsza mówię dziś dzień dobry:) chociaż raz mi się to udało;) Wpadnę tu póżniej ale póki co miłego dzionka życzę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królica// :) miłego wypoczynku i koniecznie nam potem opowiedz wrażenia :) shiruisa//:) skąd są te pieski? Popytam... ale raczej marne szanse. Mógłby albo Ty poroswieszać informację przy sklepach zoologicznych może to by pomogło? Netta//:) może będzie wolniejszy dzień ... ;) oby! bo bardzo rzadko wpadasz :( ruminka//:) głasku głasku dla Niuńka i oczywiście buziaki dla Ciebie 👄 Kulfonik//:) Jak tam kociczka? Ma już imię? Tak sobie pomyslałam, że jak ona taka krzykliwa to bym chyba na nią Jędza wołała :P :D:D zamyslona//:) majaja//:) Efciak//:) Laussza//:) weewcia//:) gdzie jesteś? i pewnie jeszcze by się sporo osób znalazło jak bym tak poszukała... miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 😘 witam! Jednak rzutem na taśmę zdążyłam być pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
witam wszystkich stresuje sie coraz bardziej(jutro ten cholerny egzamin) mam wrazenie ze nic nie umiem koty sobie smacznie spia przez caly dzien-takim to dobrze wczoraj im dalam surowej(po raz pierwszy) wolowinki-ale wsowaly:) jak tam wasze zwierzaczki znosza ta pogode ja najchetniej polozylabym sie spac z kiciami;) pozdrowienia jak obleje to sie chyba pochlastam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam film jest okropny, jak mozna tak obdzierac ze skory zywe zwierzeta, jak mozna sie nad nimi tak znecac ciekawe czy tym ludziom byloi by milo gdyby ich tak zalatwic., fuj az zaluje,ze jestem czlowiekiem, przede mna dwa egzaminy denerwuje sie. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam coś napisać i przez ten natłok pracy wyleciało mi z głowy....trudno Królico---miłego wypoczynku, kurcze Ty to mi zawsze ochoty na wyjazd narobisz w trakcie mojej sesji...:( Co do przewożenia zwierząt to nie wiem jak to jest, ale chyba nie w klasie bagażowej! Zadzwoń na informację. Z tego co pamietam to Ty jesteś z Gdańska i chcesz taki kawał ciągnąć psiaka pociągiem? Wydaje mi się, że nie jest to dobry pomysł , umęczycie się i Ty i on. A Park Narodowy myślę, że też odpada, ale nie jestem pewna!!!! Shirusia---no to trzymam kciuki za egzaminy a Ty trzymaj za moją poprawkę!!! WSHIP górą , no nie? ;) a niedługo będzie dołem, czy Ciebie też tak ta szkoła denerwuje? Odnośnie piesków popytam ale nikłe szanse! Machu machu do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) U mnie za dużo się dzieje, abym mogła spokoinie pisać o zwierzakach... zdrowe, mają się dobrze... ich pandzia mogłaby czuć się lepiej ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) U mnie za dużo się dzieje, abym mogła spokoinie pisać o zwierzakach... zdrowe, mają się dobrze... ich pandzia mogłaby czuć się lepiej ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki~!! :-D Emmi-----kocica chowa sie b. dobrze. juz zaczyna grymasic przy jedzeniu..:-| z torbami mnie chce puscic....;-) troche cichsza sie zrobila, ale jedza to warte przemyslenia...strasznie wszystko atakuje!!!!nawet nasze nogi, rzuca sie z przedpokoju, kurcze czasem jej nie widze boje sie ze rozdepcze.jest taka malutka. strasznie energiczna!!naprawde sie mecze jak na nia patrze..chcialabym miec tyle energii..... nie mam niestety mozliwosci zamieszczenia jej zdjec..szkoda ;-) zamyslona-------powodzenia na egzaminach!!! ale jak wam cos wpadnie do glowy z ty imieniem to prosze o info!!;-) ps.. kocur strasznie obrazil na rodzicow i na mnie. bo mu mloda przyprowadzilismy zeby sie zapoznali.....smiertelnie sie obrazil...i brzydko sie zachowal....na straszyl mala....co prawda ona ma to w powazaniu, ale jak mu do miski sie dorwala to juz nie wytrzymal..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!!!! zyjecie?????/ zrobcie sobie przerwe w nauce, bo to mozna oszalec...;-) solidarnosc z uczacymi sie..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfonik//:) Hejka Też wpadłam na chwileczkę, nauka czeka i tak zebrać się nie mogę... no ale trzeba :) Urwisi piłeczkę starą znalazłam jeszcze Pięknej z dzieciństwa to Urwisia tak fajnie łapkami ją trzyma i bawi się jak kotek. Nauczyła się, że na łóżko nie wolno, ma swoją szmatkę do spania i tam gdzie jej położę, tam się na niej kładzie :D nie ma swojego miejsca jeszcze upatrzonego, ale słania się ku pokoikowi ze zwierzakami :) Teraz też całe towarzystwo śpi, Madame żółwiczka w ogrodzie, też pewnie drzemkę sobie ucieła. Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
witam wszystkich musze sie pochawlic;)-moj pierwszy egzamin w zyciu zaliczylam na 5:) zaraz ide odsypiac, bo neidawno wrocilam;) u mnie zwierzaczki sa ok, troche Pacyfka szalala-skakala po scianach czy wasze koty tez tak robia?rozbieg i wskakuje na sciane w miejscu gdzie jest furtyna na wysokosc 2 m... w ogole spanikowalam ze nie ma topiku i zalozylam wlasny z czescia 2, ale na szczescie ktos mi podal linka, troche zakrecona jestem;) ide spac milego wieczoru wszystkim (a od jutra znowu nauka...) [machu machu ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mnie znów jakieś choróbsko łapie :( nie wiem co się dzieje... stąd jakieś takie moje marudzenie... zamyslona//:) No no... ale masz skoczne kocurki :D Nie przypuszczałabym nawet że mogą aż na 2 metry :) Rzeszowianka//:) Miło mi Cię widzieć :) zapraszam, nawet jak nie masz akurat zwierzaka pod opieką a jak masz to tym bardziej :) Miłego dnia życzę wszystkim :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Pozdrawiam wszystkie zwierzaki i ich właścieli. Z tym jedzeniem to miałam rację - państwo w domu to psu nawet sucha karma smakuje, że o takich rarytasach jak czereśnie czy morele nie wspomnę. Właśnie zjadła dwie miski i liczy na więcej, ale to potem. Ja siedzę, przed kompem, a ona zwinięta w kłębek na drugim krześle śpi - oczywiście dopóki się nie ruszę. Nie nauczyliśmy jej że ma spać na posłaniu i teraz jest problem. Z łóżka staram się ją gonić, ale nie przyjmuje do wiadomości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaja//:) Moje niby wiedzą że na łóżku nie wolno, ale tak naprawdę to wiedzą, że gdy pandzie są w domu to nie wolno :D a jak same zostają to od razu ;) Niby mieszkanie małe, dwa duże psy,a jakos tak umieją się ułozyć i miejsc sobie poszukać, że ich nie ma :) Teraz też poszłam Kubie wody nalać do poidełka i mieszkanie puste... ostatnio do męża mówiłam, że tak astanawialiśmy się jak drugi pies się pomieci, a tu i trzeci by się zmieścił... no! z niepokojem na mnie spojrzał :D:D ale dwa wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o trzymanie jutro kciuków za mnie ( w samo południe)!!! Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×