Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćggggg

Bicie podczas seksu

Polecane posty

Gość gośćggggg

Z moim chlopakiem jestesmy pol roku, wczoraj pierwszy raz uprawialismy seks. Na co dzien on jest bardzo spokojnym, poukladanym czlowiekiem. Za to w lozku bylo inaczej. Kilka razy dostalam w twarz, szarpal mnie za wlosy i wszystko musialo byc tak jak on chce a jak ja czegos chce to mam go o to blagac (tak powiedzial). Teraz mam metlik w glowie. Co powinnam o tym myslec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało ci się? Zwyczajnie jest typem dominującym, nic w tym złego dopóki obu stronom to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, a ty co o tym myslisz ? pasuje ci taki układ ? czujesz sie poniżona ? ja szczerze mowiąc marze o takim facecie bo ci 2 z ktorymi byłam to przeciwienstwo twojego, romantycy ciepłe kluchy, całowanie macanie, wszystko delikatnie, jękne to pytał czy mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to zachowanie normalne a wręcz pożądane. Jakie jest twoje doświadczenie seksualne? To był twój pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim to nie jest normalne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie też tak było- na co dzień spokojny, opanowany - przynajmniej na pozór, :D za to a łóżku potrafił się naprawdę wyżyć :D😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem takie sadystyczne skłonności nie są normalne, i autorka tematu powinna zerwać z toksycznym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory sadysta. Sadyzm to parafilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lubi co innego, nie wpieprza się komuś do łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby facet mnie uderzył podczas seksu to bym mu oddała i byłoby koniec seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to debil z niego , niedługo będzie Cię gwałcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Zwyczajnie jest typem dominującym" x 90% facetów woli dominować, ale nie każdy jest przy tym sadystą i traktuje partnerką jak szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, dla seksualnych zwierząt może być przemoc, tylko w erotycznym kontekście po co więc karać gwałt? jesteście hipokrytami jeśli kiedykolwiek skrytykowaliści gwałt - kula Wam w łeb za hipokryzję,zwierzęta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marze o tym .... taki facet to skarb ALE powinien Cie zapytac o to. Nie chciałabym chociaż lubię zeby facet bez pytania zaczął ze Mną takie rzecxy wyprawiać . Powinnaś mu zrobić awanturę i powiedzieć ze powinien zapytac ... bo to okropne bo widać ze nie ma szacunku do ciebie. Co innego gdyby zapytał i cie wprowadził w te klimaty - to coś zupełnie innego. Ale jeśli bez pytania traktuje cie jak szmatę to znaczy ze ma cie w poważaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kręci taka myśl o tym , a jak byłam w kinie z moim facetem na 50 grejach to normalnie aż mnie nosiło... tylko boje się żeby śladów nie było widocznych i w sumie tylko tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bicie nie jest normalne. To już okrawa o dewiację. Nie miałabym ochoty na seks z kimś kto by mnie bił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mnie bił po twarzy to raczej pożegnała bym się z nim. Ale jakiś klaps czy pociagniecie za włosy jak najbardziej. Choć i u mnie to od humoru zależy bo czasem lubię powoli i romantycznie a czasem szybko i ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci wyżywający się na kobietach podczas seksu muszą być jacyś zakompleksieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te spoliczkowanie to już dla mnie takie na granicy - co kto lubi, ale ja np uwielbiałam czasem poczuć jego pasek na pośladkach-robiłam się od razu mokra...:classic_cool: Ktoś pisze o gwałcie, ale nigdy się go nie bałam, wiedziałam że mnie kocha i nie zrobi krzywdy. Wszystko ma swoje granicę, czasem udawałam że się opieram, ale dobrze wiedział że się drocze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to nie jest do końca wyżywanie, po prostu taką ma naturę i to go podnieca, tak samo jak mnie uległość, podporządkowanie, przez mój masochizm jakiś lekki ból sprawiał mi niebywałą przyjemność, także jeśli partnerzy są dopasowani to wszystko jest ok, gorzej jeśli jej nie satysfakcjonuja takie rzeczy...:) i na co dzień był spokojny, raczej to on się podporzadkowywał, przemilczał, czasem wchodziłam mu na głowę...:P Potem jego emocje bardziej wychodziły w łóżku- pamiętam pewną noc kiedy powiedział że myle sie jeśli myślę, że powiem przepraszam i to wystarczy- a byliśmy już dawno pogodzeni...:D😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca go to bo w ten sposób podświadomie się dowartościowywuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że ci gwałciciele znaleźli swoje własne prywatne szmatki i nie robią już krzywdy pełnowartościowym kobietom na ulicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się z Tobą zgodzę, Broken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×