Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolina87

Ciemne włosy a rozjaśnianie

Polecane posty

Hej! Mam ciemne włosy. Farbowane nieraz na głęboko czern nieraz na ciemny brąz i to spowodowało ze mam bardzo ciemne włosy. Chciałabym je rozjasnic ale nie stac mnie na profesjonal. Więc kupiłam rozjaśniacz w drogeri i teraz moje pytanie brzmi. Co dalej? Czy ktoś o ciemnych włosach próbował tak rozjasnic włosy? Co z tego wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtrudniejszy z możliwych pomysłów. Ale jak to my kobiety, zawsze cos nakombinujemy a potem zmieniamy zdanie. podobnie bylo (jest) ze mna. swoje naturalne wlosy mam cos miedzy bardzo ciemnym blondem a szatynka. farbowalam na czarno, ciemny braz i po 6ciu latach zdecydowalam, ze juz mi sie nie chce, co miesiac farbowac tych odrostow. ale co robic. niestety w warunkach domowych balabym sie z tym eksperymentowac, gdyz jest to chyba nieosiagalne;) nawet u fryzjera to nie taka prosta zabawa. ja swoje wlosy rozjasniam pasemkami - generalnie chodze raz na jakis czas na odbarwianie (wyciagam kolor i mam takie zoltawo biale wlosy) narazie nie nakladalam na to zadnego koloru. teraz zobacze co poradzi fryzjer. mozliwe ze zafarbuje na jakis kolor podobny do mojego naturalnego i dalej bede wyciagac na blond resztki czarnych wlosow... przyznaje ze nie jest to proste, a w domu nie wiem czy sobie z tym sama poradzisz.... ale ekspertem nie jestem ;) mowie tylko o wlasnym doswiadczeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzałam poprostu naniesc troche rozjasniacza na całe włosy i poporstu normalnie spłukac. Juz sobie kupiłam szamponetke jakby mi wyszły staszne...Nie wiem kurcze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... nie wiem czy to cokolwiek da na farbowanych wlosach;) nawet fryzjerzy sie z tym musza natrudzic... hm;) przydalaby sie jakas rada fryzjera pewnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina też kiedyś tak zrobiłam! Chyba z 4 razy tym rozjaśniaczem musiałam robić zanim wyszły mi blond. Za pierwszym razm uzyskasz rude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie....zlotorude hehee wzziełam sobie jedno pasemko tak na spórbowanie i własnie takie wyszły ale zamierzam dzis zrobić całe włoski a jutro pofarbowac je na jasny brąz szamponetką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×