Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylvvvka

Czy na facebooku można sprawdzić kto oglądał mój profil?

Polecane posty

Gość sylvvvka

Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmilkx
nie. masz to napisane w faq facebooka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamusia1938774
ile jeszcze razy padnie to pytanie??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ci to? ile topików o tym jeszcze założysz?? jesteś głupim szczylem? zależy żeby zauważył Cię chłopak? rusz głową - pewnie wsadziła sweet fotkę i chcę żeby jakiś wypierdek ją oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirania33 ty masz cos z glowa... ja zalozylam o tym jeden topik, ten nie jest moj, a zreszta da sie sprawdzic dla twoich wiadomosci na facebooku kto ci ogladal profil, mi jeden koles, ktory hakuje juz sprawdzil, ze go podgladalam (chlopak mojej kolezanki, poprosila mnie zebym go sprawdzala) i pytam bo mam nadzieje, ze w koncu znajdzie sie ktos kto sie na tym zna i odpowie mi jak sprawdzic albo co zrobic zeby mi juz nikt wiecej tak nie sprawdzal... tu wszyscy bezmyslni idioci ktorzy mysla ze sa najmadrzejsi na swiecie tylko odpisuja 'nie mozna sprawdzic' bo gowno sie na tym znaja i mysla ze sa najmadrzejsi na swiecie i wszystko wiedza, moglby odpowiedziec ktos kto jest na 100% przekonany, kazdy wie, ze na fcb nie ma opcji podgladania kto ci ogladal profil, ale wystarczy ze jakis haker poczatkujacy bez doswiadczenia wiekszego sie do tego wezmie i juz wie jak sprawdzic... ja nie jestem hakerem wiec nie wiem dlatego zapytalam w jednym temacie i odpisuje w innych zeby uswiadomic ludziom, ze jednak da sie to sprawdzic jak ktos sie zna na kompach i to pewnie nie jest nawet jakies trudne...a nie moze na topik odpowiedziec nikt kto ma o tym jakies pojecie tylko odpisuja ludzie, ktorzy nie maja o tym zielonego pojecia i pisza se ze nie mozna a guzik na ten temat wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wypowiedź odnosiła się do pytania autorki a nie do odpowiedzi - kto ma co z głową to niech idzie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale napisalas 'ile jeszcze topikow o tym zalozysz' jakbys posadzala kogos ze jedna osoba zaklada tylko topiki o tym... ja tez zalozylam jeden topik z pytaniem w jaki sposob da sie sprawdzic z nadzieja, ze ktos wie i mi odpowie, chociaz moze jestem naiwna bo watpie zeby ktos sie na tym znal i akurat byl na tym forum, ale zawsze istnieje jakies tam prawdopodobienstwo... ludzie sie pytaja czy mozna sprawdzic bo naprawde sa takie sytuacje, ze ktos ci sprawdza, ze go podgladasz na fcb i ma pretensje itp... bo niestety ale sa ludzie, ktorzy potrafia to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas - jaka kupe, nie wiem o co ci chodzi, ja tlumaczylam tylko dlaczego ludzie pytaja o to czy da sie sprawdzic kto Cie podlgadal na fcb, bo Pirania sie bulwersuje, ze takie pytania padaja na forum a ja uwazam, ze te pyttania wcale nie sa takie glupie jak sie wydaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że są ludzie którzy potrafią w necie nie jedno sprawdzić i w dobrze zabezpieczone konta, strony się włamać pozdrawiam1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu jeszcze jest pytanie czy zeby kogos sprawdzic na fcb trzeba sie wlamywac czy po prostu jest jakas dzialająca aplikacja... bo wiekszosc jest fałszywych... ja się jeszcze nie natknęłam na żadną, która by sensownie wygladala... dlatego zastanawia mnie rowniez w jaki sposob da sie to sprawdzic i tez zalozylam o tym topik chociaz nie ten.... no ale w sumie moze masz racje, ze bez sensu o to pytac na forum bo pewnie nikt kto sie na tym zna nie odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahaah
Rozwalacie mnie dzieci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaruu
nie znam sie na kompóterach tak rzeby sobie hakować i sprawdzać kto mnie oglądał czy coś - szukałam chwilę w internecie czy da się to sprawdzić - tyle sie jedynie dowiedziałam że trzeba uważać na fałszywe aplikacje spamujące twoją tablice zaraz po zezwoleniu czy coś takiego, fb narazie nie udostępnia takiej opcji a jak będzie później - nie wiem - pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poowaloona
Nie tylko sie nie znasz na komputerach, ale rowniez nie masz nic wspolnego z ortorafia ;] pozdrawiam was drogie zalosne dzieciatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja maleńka
Nie lubię facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja maleńka
Kolega złożył mi facebooka, ale na niego nie wchodzę bo go nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka22222
jak wchodzisz na swojego fejsa to jak widzisz znajmocych w jakiej kolejnosci o oni wchodzili na twoj profil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka22222
jak jest twoj prolfil i ci wybrani znajomii w prostokącie zawsze są w innej kolejnosci bo są ulozenii od tych co sotatnio wchodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjuyjki67
" Ja pierdole ale macie problemy prawy przycisk myszy na jakiejkolwiek stronie z facebooka, pokaż źródło strony, ctrl+F, wpisać "orderedfriends", I numer który pojawi się za tym skopiować i wklejić w postaci : "www.facebook.com/wyszukany numer"" bzdura, tam po prostu widzisz wszystkich swoich znajomych w kolejnosci w jakiej dodales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjuyjki67
"kasieńka22222 jak wchodzisz na swojego fejsa to jak widzisz znajmocych w jakiej kolejnosci o oni wchodzili na twoj profil.." kolejna bzdura bo odswiez strone, kolejnosc jest przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomomomom
yjuyjki67" Ja pie**ole ale macie problemy prawy przycisk myszy na jakiejkolwiek stronie z facebooka, pokaż źródło strony, ctrl+F, wpisać "orderedfriends", I numer który pojawi się za tym skopiować i wklejić w postaci : "www.facebook.com/wyszukany numer"" bzdura, tam po prostu widzisz wszystkich swoich znajomych w kolejnosci w jakiej dodales" Nie, nie nie to nie jest kolejność dodania znajomych :) z uwagi chociażby na to, że wiem w jakiej kolejności ich dodałem ;) Pozdrawiaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdee
Tak można bo mój brat to wie .. i zaraz ja sobie też zrobie xdee : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdee
kliknij prawym klawiszem obojętnie gdzie na swoim fejsie jak tak zrobisz to wybierz ''pokaż żródło strony'' później tam wciśnij ctrl i f razem a pokaże ci sie takie małe okienko po prawej stronie na górze,tam wpisz orderedfriends i pokaże ci sie lista numerów jeden za drugim takie długie rzędy to pierwszy po tym słowie orderedfriends to jest twój faworyt :P wtedy w wyszukiwarkę wpisujesz www.facebook.com/ten numer i masz profil tej osoby :P . ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destrukyyre
to nie prawda, mnie niby ogladal moj siostrzeniec najwiecej, wlasnie z nim rozmawialam, on nawet nie pamieta kiedy na moim profilu byl, lista przyjaciol to jest,bez znaczenia w jakiej kolejnosci dodani zostali, tak ze to nie jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.prawda
sposób o którym piszecie ze sprawdzeniem źródła strony to g. prawda! To jest spis osób z którymi ostatnio najczęściej rozmawialiśmy na czacie lub z którymi mamy najwiecej powiązań ostatnimi czasy w komentarzach itd. Dziękuję dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wszystkie metody z tym żeby wejść gdzieś tam i przepisać jakiś numerek z pasku adresu pokazują co najwyżej osoby z którymi mamy najwięcej interakcji czyli np piszemy na czacie!! to nie znaczy że oni na nas najwiecej wchodzą.. z tego co wiem nie można sprawdzić kto nas najczęściej odwiedza, ale można podglądaczem zobaczyć ostatnie 5 osób które były na naszym profilu www.fejs-podgladacz.pl/mpsr67p zawsze coś to nam może dać, jak się okaże że np dana osoba cały czas znajduje się w tej piątce to znaczy że musi ciągle wchodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toomek
co to jest Facebook?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fejsdzbuku mozna nawet sprawdzic jakie kto majtki nosi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×