Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna1517

co myślicie o hare kryszna ?

Polecane posty

Od pół roku chodzę na jogę do krysznowców i uważam że są super. Jestem chrześcijanką i nie rozumiem tej nagonki na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1715
nie ukrywam też, że czasem uprawiamy seks zamiast jogi, może dlatego mi się to tak podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwierasz sie na demony cwiczac joge, joga jest zla, lepiej przestan praktykowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joga niestety jest niebezpieczna dla każdego człowieka. Cel jogi nastawiony jest na osiągnięcie kontaktu z bezosobową siłą, a w sumie na wiecznym istnieniu jako jakiś bezosobowy byt. Samo założenie, że człowiek może stać się poprzez swoje uczynki w jakiś sposób bogiem, jest niezgodne z Biblią. Jest to rodzaj bałwochwalstwa, a więc stanowi grzech. Praktykowanie jogi pozbawia nas błogosławieństwa Bożego i możemy być bardzo narażeni na ataki szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryszna to sekta i po co ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsi są Jehowy, bo oni gwarantują niebo dla swoich wyznawców a joga to alienacja ze społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsi są Jehowy, bo oni gwarantują niebo dla swoich wyznawców a joga to alienacja ze społeczeństwa. x dlaczego kłamiesz? nie niebo, a ziemię, niebo jest tylko dla 144 tysięcy, którym wolno przyjmować ichnią komunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzechem straszy tylko ciemnota która lubi mieć bat nad łbem i która boi się prawdy oraz samodzielnego myślenia. Współczuje wam. To wy jesteście jak te demony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wszystko prawda a ty jestes ignorantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu należałam do zgrupowania Kryszna i powiem że ciekawe teorie się tam przewijają. Jednak kiedy uznałam że coś zaczyna dziać się wbrew mojej woli odeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:39 Prawda bo ksiądz na ambonie tak powiedział czy źle Biblię zinterpretowalas? Boże co za ciemnogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE KSIADZ TYLKO SLOWO BOZE IGNORANCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemnogrod to z ciebie jest bo nie czytasz Bibli i Slowa Bozego tylko hulaj dusza piekla nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsi są Jehowy, bo oni gwarantują niebo dla swoich wyznawców a joga to alienacja ze społeczeństwa. x dlaczego kłamiesz? nie niebo, a ziemię, niebo jest tylko dla 144 tysięcy, którym wolno przyjmować ichnią komunię. x jeżeli pierwszy ogród Eden -raj był na Ziemi to dlaczego drugi ma być w niebie ? a po co wówczas zmartwychwstanie skoro i tak żyjesz po smierci . wystarczy troszke pomyślec , to wcale nie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co wówczas zmartwychwstanie skoro i tak żyjesz po smierci . x aż sie przeżegnałam jak to zobaczyłam, mam nadzieję, że autor tych słów nie podaje się za chrześcijanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest duzo osób kture były w tej sekcie i ostrzegaja w internecie juz nie mówiac o samej jodzie Czy mogę zatem, jako praktykujący katolik, gimnastykować się z pomocą jogi jedynie dla poprawy zdrowia? Odpowiem cytatem z mojego mistrza, który kiedyś uczył mnie jogi: “Nawet jeśli uprawiacie jogę tylko dla zdrowia, nie przeszkodzi to jodze dokonać swojego dzieła". Miał na myśli to, że nie można przeszkodzić, żeby kundalini wzrastała, otwierała czakry i prowadziła do zmian stanów świadomości. Owe "zmienione stany świadomości" są w rzeczywistości stanami transu, podczas których jesteśmy podatni na działanie duchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joseph Marie Verlinde lub Jacques Verlinde (ur. w 1947 w Belgii) – duchowny katolicki, specjalista w dziedzinie chemii nuklearnej (doktor fizyki). Prowadził badania naukowe w Centre national de la recherche scientifique, instytucji, która stanowi francuski odpowiednik Polskiej Akademii Nauk. zanim został duchownym to mu odbilo i pozucił ten instytut chemi nuklearnej i pojechał do tybetu gdzie cwiczył joge został opentany i ze strachu przed demonami został duchownym to tak w skrucie jego zycie to co napisałem wyzej to jego tak mistrz powiedzial ze joga to nie tylko cwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×