Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ncvfhdu

jakie sa najlepsze portale z ofertami pracy

Polecane posty

Gość ncvfhdu
takie, gdzie oferty pracy sa powazne, ze tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
napisalam: powazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
a oprocz pracuj.pl cos jestes w stanie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Nie wiesz nigdy czy są poważne czy nie . Ale www.pracadam.pl To multiwyszukiwarka i wszyskuje ci od razu z pracuj, gumtre info pracy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
ok, dzieki :) a czy sa jeszcze jakies inne multiwyszukiwarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Ta na pracuj poważne.. Na pracuj 99% to hays i inne pierdomolento z fikcyjnymi ofertami. Ewentualnie super wielkie koncerny typu siemens, bayer itd Jaka normalną firme stać na 500pln za ogłoszenie ? I tu masz odpowiedź wielkie koncerny. Albo firmy kradnące dane ludzi. Typu hays i inne agencje. Najlepsze portal moim zdaniem to gazeta.praca.pl Ale nie ma tam ofert z mojej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Innych dobrych nie ma. Monay nie jest najgorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
czyli na pracuj.pl nie ma co wchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem z pracuj kilka ofert i zawsze brali na rozmowe. niezgodzilismy sie co do kasy i nara... ja nie bede pracowal za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Jeśli nie masz inżyniera, bankowości 5 lat doświadczenia. I nie szukasz pracy w ogromnym koncernie. A np kasjera, nauczyciela, pielęgniarki itd to nie ma sensu. Minimum na pracuj to technik serwisu. Technik elektronik, automatyk, rachnistrz, księgowy, kadrowy itd. Moja branża to sprzęt medyczny. I jesli są oferty to na stronach koncernów albo po znajomościach. Chyba że handel to zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
czyli jednak wchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
najlepiej wchodzic na strony firm ktorymi jest sie zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
PRZECIEZ CI NAPISAŁEM ZALEZY CO CHCESZ jak szukasz biedronki, fryzjerki itd TO NIE. Skad ja wiem czego ty szukasz ? Wpisz czego szukasz to sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
problem polega na tym ze nie mam sprecyzowanego stanowiska, poniewaz w tym, co robie do tej pory, nie chce dluzej siedziec, wiec dosc szeroki zakres branz jest dla mnie interesujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywajta [cool]
lepiej samemu odwiedzać bezpośrednio strony firm, które was interesują, zajrzeć na zakładkę ''praca'' a jeśli takiej nie ma to po prostu wysłać cv na skrzynkę - odpowiednią skrzynkę, np. działu kadr... wiem, że przeglądają, nie wrzucając od razu do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
nc coś tam czyli biedronka to nie tu.... Na pracuj jw masz konkretne oferty dla techników inżynierów, programistów, itd A jak ty nie wiesz kim chcesz być nie masz zawodu i doświadczenia choćby pokrewnego to nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wez tu gadaj z takim to co bedziesz wysylac cv na wszystkie oferty??? no nie czaje. nie masz wymagan? ja na starcie mowie warunki brzegowe, a jak pisza w aplikacji o miminalnych poborach to nawet dalej nie wypelniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
mam wymagania zbereznik, ale nie ograniczam ich do konkretnej branzy, jestem elastyczna do pewnego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
zbereznik tak chce wysylac CV na wszystkie oferty, ktore beda mnie interesowaly, co nie znaczy ze beda mnie interesowaly wszystkie oefrty ktore znajde [czesc[ czyli w sumie na pracuj.pl jest dla mnie sens szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
zbereznik akurat to co robie do tej pory mozna robic w wielu branzach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Czyli chcesz 3 tyś :) a nic nie umiesz więc proponnuje burdel. Kobieto przecież jak nie masz choćby technikum to nikt cie w branży nie zatrudni. A w biurze przy przewalaniu papierów nikt ci 5 tyś nie da więc o co ci kurwa biega? Masz inż środowiska prosze cie bardzo Masz inż elektronika, informatyka, prosze bardzo Nawet jak byś miałą magistra histrorii to coś by się na pracuj znalazło w jakimś ipnie czy coś. Nikt szarych ludzi nie potrzebuje i nie daje im > 2,5 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvfhdu
tylko na innych zasadach troche... nie chce mowic czym sie zajmuje bo to bez sensu, nie wiem dokladnie czego szukam, ale wiem co odpada na pewno i co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×