Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

konkurs

Polecane posty

czy ktos wie cos na temat konkursu firmy paradyz? chodzi mi o ten konkurs dla osob, ktore zakupia plytki tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
ja kupiłam płytki już jakiś czas temu ale oglądam nowości na ich stronie :) i faktycznie mają konkurs dla nowych i starych klientów! Można wygrać aż 3 wycieczki 2-osobowe do całkiem nieznanych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
no nagrody zachęcające ale co trzeba zrobić dokładniej? Ja zastanawiam się nad kupnem ich gresu :) Może konkurs mnie zachęci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradissss
a gdzie te wycieczki jak wygracmozna? moze trafia sie wakacje za darmo:P i ładne kafelki do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
po zakupie płytek z dowolnej kolekcji ceramiki Paradyż należy zachować paragon a potem trzeba odgadnąć obraz znajdujący się pod kafelkami :) odkrywając 5-6 kafelków :) Na koniec jak uda się wygrać jedziesz do miejsca z którego pochodzi to dzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
a z konkursem dla tych co nie mają jeszcze płytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co podpatrzyłam to na ich stronce trzeba po fragmencie rozpoznać z jakiej kolekcji pochodzi dany fragment płytek no i można wygrać kubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradissss
ha kubek :D nie no fajna nagroda pocieszenie,ale co do konkursu to bardziej oplaca sie kupic plytki i dopiero wxiac udział w konkursie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkaaa
ale to niewiadomo dokad te wycieczki? bo do Azeberdżanu nie chciałbym jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
to pewnie będą znane dzieła :) Znasz jakiś znany obraz z Azerbejdżanu? :D wiesz możesz zastanawiać się nad kupnem a startować już w tej puli dla posiadaczy bo przecież i tak paragon pokażesz jak będą losować główną nagrodę a pewnie konkurs jakiś czas potrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
faktycznie wolę wycieczkę niż kubek :) a to trzeba trochę tych dzieł obejrzeć żeby się dobrze przygotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
faktycznie wolę wycieczkę niż kubek :) a to trzeba trochę tych dzieł obejrzeć żeby się dobrze przygotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wycieczka jasne, ze lepsza od kubka:p chociaz ja raczej nie mam szczescia wkonkursach wiec pewnie i z kubka bym sie cieszyla bo pewnie bedzie ladny, w koncu z paradyza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadka
no ja nie bieresz udzialu dormita to nic dziewnego, ze nie masz szczescia:P kubek tez fajna rzecz, zawsze sie przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkaaa
aaa skoro maja byc znane to pewnie np taka wieza eiffla;] albo piramidy ;] to latwe do zgdaniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos zbiera kubki to sie przyda:P bo Paradyż ma chyba bardzo dobrych projektantow, bo sa sliczne te ich płytki ne takie zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
to co codziennie będzie inny kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka_03
a czemu nie :) muszą w końcu jakoś zadowolić uczestników :D zebrać taką kolekcję też będzie dobrze wyglądać :) ciekawe jak będą ozdobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie fakt, kubek to taki przydatny gadzet, a jak jeszcze ma byc ladny to juz w ogole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadka
dziewczyny troche namieszalyscie, ten konkurs zwiazany z odgadnieciem obrazu jest dla osob, ktore kupily kafle, a to z jakiej kolekcji pochodza kafelki moga odgadywac osoby, ktore nie kupily kafelek i moga wygrac te kubki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion.888
super stronka dla kazdego www.intymnosc.pl/aff/7733 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradissss
ale nie rozumiem jak to z jakiej kolekcji? i rozumiem ze na koniec losuja zwyciezce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
chyba po prostu trzeba być bardzo zaznajomionym z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadka
dokladnie, ogladasz sobie ich kafle, kazde maja jakas nazwe i pozniej musisz odgadnac jak sie te konkretne nazywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradissss
czyli musze znac nazwe kolekcji?to sie zaczynam uczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
e tam uczyć ;p Trzeba oględnie to poznać przecież w czasie odpowiadania na pewno można sobie zerkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie co za dużo to nie zdrowo. Oni maja takie ciekawe te aranżację, że nazwy same wchodzą :) Prędzej przejrzyjcie albumy z obrazami i startujcie w puli dla posiadaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, mysle, ze na bank mozna zerkac, inaczej to by bylo ciut bez sensu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradissss
no wlasnie , musze dorwac ten katalog ;] czaje sie na kubeczek, bo remontu nie planuje narazie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytsko masz w internecie, katalog tez mozna sciagnac no chyba, ze wolalabys wersje papierowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×