Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

olej konopny

Polecane posty

Gość gość

witam, czy ktos z Was moze stosowal lub wykorzystuje olej konopny? Czytałam o jego wlasciwosciach tylko nie wiem ktory lepszy, wlasnie ten konopny czy kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam olej konopny z OLEOFARM, dostepny w sklepach zielarskich, ja kupuje na www producenta: oleofarm24. Olej konopny oleofarm zawiera też dużo witamin (A, C, E, z grupy B) oraz minerałów (m.in. magnez, wapń, cynk), przeciwutleniaczy, aminokwasów i fitosteroli. Olej oleofarm konopny wspomaga pracę serca i obniża ciśnienie, poprawia funkcjonowanie układu krążenia, a więc wspomaga pracę naczyń krwionośnych. Wzmacnia serce, obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Olej konopny oleofarm to również skarbnica witaminy K, niezbędnej do syntezy białek i enzymów. Witamina K ma właściwości przeciwkrwotoczne i odpowiada za krzepliwość krwi, działa przeciwgrzybicznie, antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo oraz bierze udział w formowaniu tkanki kostnej. Jest doskonałym antyoksydantem, wspiera układ immunologiczny.Zmniejsza stany zapalne stawów. Niweluje objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego u kobiet. to prawdziwy skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konopny! kokosowy jest zdecydowanie za ciężki. nasza słowiańska skóra potrzebuje łagodniejszego traktowania, olej konopny, arganowy, z orzechów laskowych jest pełen wartości odżywczych i pielęgnujących. Oleofarm, to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazazs
Ja niezbyt przepadam za używaniem oleju, wolę jak wchodzi w skład jakiegoś kremu. Wiem, że ciężko znaleźć kosmetyk, który znajduje się dość wysoko w składzie, jednak szukałam, szukałam i się udało. Znalazłam firmę molpharm, która produkuje kosmetyki z olejem konopnym. Narazie mają w ofercie tylko mazidła, ale niedługo mają rozszerzyć ofertę. Jednak już te kremy przekonały mnie do tego, że ich produkty będą często gościły w mojej łazience. Fajnie nawilżają, regenerują, mają w składzie też inne olejki, które razem tworzą całkiem przyjemną mieszkankę. Nadają się dla osób z problemami skórnymi., łuszczycą, azs, ponieważ fajnie łagodzą podrażnienia i nie uczulają. Warto zajrzeć na ich stronę, http://molpharma.pl/, bo narazie niestety można kupić te produkty głównie w internecie, ale mam nadzieję, że to się szybko zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam w sklepach kosmetyków z olejem konopnym, ale niestety w składzie albo jest tylko z nazwy (czyt. mikroskopijne ilości) albo z obrazka jako chwyt reklamowy :/ Stosuje olej konopny oleofarmu, ale bardziej od wewnątrz - 2-3 łyżki dziennie, jest super i w ogóle czasem tez robie sobie olejowanie włosów konopnym właśnie. ale pod makijaż olej to juz nie bardzo... niemniej polecam, bo jest smaczny i nadaje sie do przygotowania domowych maseczek, jakbyscie jednak mialy jakis krem do polecenia z konopiami, to chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej konopny nie tylko na skórę i włosy. mało kto wie, że olej ten jest doskonałym antyoksydantem, wspiera układ immunologiczny. Zmniejsza tez stany zapalne stawów. Niweluje objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego u kobiet. warto go mieć w swojej kuchni :) do tego jest smaczny i aromatyczny - świetny z kaszą gryczaną, która też ma wiele właściwości prozdrowotnych i jest bogatym źródłem białka. Olej konopny oleofarm (sorry nie znam innego) dostępny jes np. w superpharm czy na oleofarm24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy poziom kwasów Omega 3 i 6 z tego co ja wiem to ma Saticann. Można go kupić przez portal www.goodplant.pl Olej jest wyprodukowany w całkowitej ekstrakcji CO2 i jest pierwszym na rynku olejem z nasion i ekstraktem z całych roślin. Wszystko to sprawia, że nie trzeba go dużo przyjmować, jedno opakowanie starcza na długo, a ja stosuję zgodnie z zaleceniem lekarza dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie olej konopny jest rewelacyjny na trądzik, stosuje go już od kilku lat i nie widzę lepszego kosmetyku na moją problematyczną skórę. Kupuję go sobie zawsze w sklepie internetowym nasionamari i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davmaa
Olej konopny ma dużo więcej właściwości leczniczych. Jeżeli szukasz ciekawej oferty zobacz koniecznie: https://medyczne-konopie.pl/ Poza olejkami, znajdziesz tam wiele ciekawych informacji na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolejek
olej kokosowy stosowałam w kuchni jako dodatek do potraw i czesto używa się go w kosmetyce-faktycznie daje efekty przy zniszczonej skórze i pieknie pachnie, natomiast olejek konopny używam na skórę-na oparzenia, ugryzienia komarów, odciski-wszelkie rany bardzo szybko się goją, poczytaj sobie na adamed expert tam mają sporo informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie to oszustwo ja robie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CBD
Olej można zakupić na wielu stronach internetowych, natomiast należy pamiętać by był odpowiedniej jakości. Najbardziej naturalną metodą ekstrakcji jest ta w warunkach nadkrytycznych (w obecności CO2 i temp. 70*C). Nigdy nie kupujcie ekstraktów o stężeniu wyższym niż 12%, bo to najprawdopodobniej oliwa z oliwek z wkropionym syntetycznym kannabinoidem. Ja już 2 miesiące używam olejku firmy Carun i zakupiłam go na stronie www.konopiafarmacja.pl - sprawdzone źródło ;) Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moollyn22
Zobacz ofertę sklepu http://dobrekonopie.pl/ Poza smakiem ważna jest też procentowa zawartość ekstraktu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy taki olej pomaga w walce z migrenami? probował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a też się do tego olejku przekonałem, testowałem kilku producentów ,ale najbardziej przypadł mi olejek polskiej firmy olimax, ma stężenie 7% i oprócz CBD zawiera też CBDA ,dobry stosunek ceny do stężenia ,kupuję tu : www.cbd.sklep.pl mają wysyłkę gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinabarzyk
wszystko zależy w jakim celu chcesz stosować olej? do czego będzie ci potrzebny? ja używam oleju kokosowego do smażenia oraz na włosy są dużo zdrowsze, nie puszą się i pięknie pachną, natomiast konopnym inhalowałam się jak rzucałam palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam oleju ze sklepu konopnecentrum, więcej informacji na stronie sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suz342
kupiłam olejek konopny na konopieizdrowie i stosowałam go regularnie jako inhalacje kiedy chciałam rzucić papierosy, bo niestety silna wola nie wystarczyła a i środki z apteki okazały się być za słabe-paliłam 15 lat i od 3 lat jestem wolna od nałogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytama
Mi mama polecała kiedyś olejki konopne to nie wierzyłam w ich właściwości. Lecz raz lekarz mi zasugerował kupno takiego olejku CBD , kupiłam i naprawdę pomógł więc polecam trochę poczytać o nich i kupić chociażby na próbę :) pomagają na różne dolegliwości. Więcej informacji jest tutaj https://konopieizdrowie.pl/ można stąd zamówić różne olejki konopne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalokalsa
@Edytama ja zamawiam oleje konopne już od około roku odkąd mi pierwszy raz pomógł jeden olejek CBD. Świetna sprawa to jest, działaja na mnóstwo dolegliwości i są bardzo zdrowe. Tutaj jest ogromny wybór tych olejków https://konopieizdrowie.pl/CBD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta dziękuję Ci za polecenie https://konopieizdrowie.pl/ po kilku dniach stosowania olejków od nich powiem szczerze, że faktycznie pomagają i są dobre jakościowo! Nie mogłam spać generalnie problemy z zasypianiem i budzeniem sie w nocy po kilku dniach przynajmniej sie juz w nocy nie budze mam nadzieje, ze z czasem tez klopoty z zasypianiem znikna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim taki olejek zacznie działać trzeba trochę poczekać, ja biorę 3x dziennie na depresje i dopiero po 2 tygodniach odczuwam dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam olej Ricka Simpsona z Holandii z certyfikatem jakości i wyrobu. madecannabis@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×