Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

 • tomek0o7 2018.01.23 [14:51]
  Ja raczej nie mam wiedzy w tym temacie i nie będę w stanie pomóc....
  każdemu, kto pragnie zachować zdrowy rozsądek, niezbędne jest na tym świecie miejsce, w którym będzie mógł i będzie chciał się zgubić.
 • gość 2018.01.23 [17:42]
  tak jak powidziałam ewa o i czerwcowa lenka mają za dobrze jedna ma faceta w niemczech a druga ma bogacza w domu
 • gość 2018.01.24 [21:27]
  Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze.
  Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz
  W moim programie nie inwestujesz ani złotówki!
  W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto!
  Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę
  http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic
 • Beatka8080 2018.01.25 [10:15]
  tak, patrzę na nią codziennie w lustrze
 • gość 2018.01.27 [12:14]
  Szukam ambitnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo przy komputerze.
  Na początek oferuję 1400zł w pierwszym miesiącu.
  Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz
  W moim programie nie inwestujesz ani złotówki!
  W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto!
  Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste
  http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic
 • gość 2018.01.28 [18:16]
  Znam wielu i zazwyczaj to te najgorsze świnie, a ci uczciwi mają życie do d**y, z tego wniosek że lepiej być wredną zołzą.
 • gość 2018.01.29 [05:28]
  Seks,masaż i dotyk jest bardzo zdrowy dla ciała i kondycji psychicznej człowieka. Trzeba jak najczęściej kozystac z tych przyjemnosci bo życie przecież jest krótkie .
 • gość 2018.01.29 [19:28]
 • gość 2018.01.29 [20:10]
  Tak ja znam. Ta osoba jestem ja. Wszedzie na podworku u mnie rosna roze. I nie tylko piekne drzewa itp. Ieszkam na wsi. Tu jest mi dobrze i cudownie jestem wyciszona. Nie znioslabym miasta. Tu czas sie zatrzymuje czuje spokoj. Mam niedaleko zeke piekne laki uslane kwiatami wiosna i latem. Rozne zwierzeta. Zboze pieknie rosnie. Gwiazdy w nocy piekne wszystkie wyrazinie widac nie to co w miesci. Drzewa pieknoe kwitna wydaja owoce MYSLE ZE MOJE ZYCIE JEST USLANE ROZAMI NIE Z TEGO SWIATA!!!!!
 • gość 2018.01.29 [21:00]
 • Róża 28 2018.02.09 [09:53]
  Uważam, że osoba, która założyła ten topik, miała ciekawy pomysł. Można tutaj poruszyć różne tematy z pogranicza filozofii, psychologii, metafizyki i inne. Też się kiedyś nad tym zastanawiałam. Mówi się, że "każdy jest kowalem własnego losu". Dużo jest w tym prawdy, ale również prawdą jest to, że wiele zależy od zwykłego szczęścia. Pewna moja znajoma, której życie było zbliżone do mojego ("klepała biedę") na wycieczce do Francji poznała faceta Polaka. Ten mężczyzna odmienił jej życie o 180 stopni. Dzięki jego kasie (wybitne umiejętności biznesowe, przedsiębiorczość) skończyła studia, kursy, kupili domy, mieszkania, przeprowadzili się do większego miasta. Oczywiście, nie każda by umiała wykorzystać ten "podarunek" od losu. Myślę, że w życiu też trzeba mieć szczęście. Tutaj zadziałał szczęśliwy traf (poznanie takiego człowieka), a później fakt, że znajoma umiała to wykorzystać. Jest szczęśliwa i spełniona.
 • gość 2018.02.09 [12:14]
  I tak i nie. Po o ile od losu zależy, że np ktoś urodzi się bez nóg, albo ma wypadek samochodowy i zdeformowane ciało, albo urodzi się w małej wiosce w Etiopii itd
  Ale jeśli chodzi o Polskę, to znakomita większość jest przeciętna i mniej więcej ma równe szanse. Owszem, zdazają sie bardzo bogate rodziny jak i skrajnie biedne, z alkoholem w tle na dodatek - ale to dwie skrajności.
  Ci, którzy mają tego "pecha" często nie chce im sie po prostu nic robić.
  Jeden spróbuje, zmieni pracę, pójdzie do szkoły, zerwie toksyczny związek i tak dalej - a drugi nic nie zrobi by to zmienić, będzie tylko siedział i narzekał, że inni mają lepiej i wysysał energię z ludzi dookoła. On nigdy nie będzie szczęsliwy, nie dlatego ze ma pecha, ale dlatego , ze siedzi na d***e i kompletnie nic nie robi.
 • Wandawandzia 2018.02.09 [14:29]
  oj tak...znam moja koleznka, ja sie smieje nawet ze jest w czepku urodzona smiech.gif
 • gość 2018.02.10 [00:06]
  https://www.facebook.com/groups/4879220649360 14/
  Zapraszam na grupe Kowale wlasnego losu
 • Ewa 546 2018.02.10 [12:34]
  Do Autorki
  Co cie interesuje innych życie? ???niech ma nawet ktoś złote klamki w domu .Zajmij się swoim i tyle .Każdy jest kowalem swojego losu. Ludzie narzekają na etatach a co robią w kierunku zmian ??? Czekaja na piątunio...Jest tyle opcij i możliwości żeby coś zmienić, żeby się rozwijać, kursy ,zawsze można zaryzykować w jakimś biznesie..ile osób pracuje na czarno przecież są dotacje koleżanka otrzymała 200 tys dotacji na piekarnie pierników walczyła. .ostro..ile ludzi wyjeżdża za granicę? ?? Siedzą tam i tam też wcale nie jest tak kolorowo byłam długo samo bydło z niektórych. .piją , palą z******te życie bez rozwoju .WIEC rusz tylek i zacznij coś robić a nie patrz na innych .Nie stękaj nie hejtuj żyj dla siebie proste
 • gość 2018.02.10 [12:44]
  Racja Ewa,
  Też znam takich,,na wszystko narzekają, że praca nie taka, że zrobki małe, że Kowalski na Kanary na wakacje a oni na działkę pod Rzeszów jadą.
  Ale sami nic kompletnie nie robią, aby zmienić swój los. Nic,
  Miałam taka koleżankę, rozjechaly nam się drogi, pną wiecznie zazdrosna była, według niej wszyscy mieli lepiej. Ale sama nic nie robiła. Wampir energetyczny.
 • gość 2018.02.10 [12:57]
  zapraszam do grupy gdzie możan pogadac o wszystkim
  https://www.facebook.com/groups/4879220649360 14/
 • gość 2018.02.11 [09:45]
  Cieszmy się z małych rzeczy ,bo wzór na szczęście to jest.....takie słowa znanej piosenki,ale jakże prawdziwe..... Jeśli nauczysz się cieszyć i doceniać to co masz a nie rozmyślać nad tym co byś chciała i narzekać, to nigdy nie będziesz szczęśliwa. Co do mężów,to oni potrzebują konkretnych informacji co byśmy od nich oczekiwali,więc lepiej im to szczerze powiedzieć a nie czekać aż on się domyśli, bo się nie do myśli, na pewno.Ale nie na zasadzie co ja chce tylko ,co moglibyśmy zrobić by nasze małżeństwo było bardziej szczęśliwe.Do tego trzeba dwojga.No i w końcu zapytaj samej siebie co ja mogę zrobić dla niego. Kiedy moje małżeństwo przezywalo kryzys ,właśnie zmieniłam podejście na takie jak opisałam i wiecie co? udało się jestem szczęśliwa ,choć nie zawsze jest kolorowo i mam mnóstwo różnych problemów,ale jest dobrze.
 • gość 2018.02.11 [18:54]
  fajna gierka do odstresowania, darmowa - wystarczy autoryzować nr telef. limitowana wersja i bezpieczna http://affml.pl/p/xyiS/MTZ7/N8WG
 • gość 2018.02.13 [21:23]
  Wyprzedaż art. gospodarstwa domowego. Przeceny nawet -80% i -90%. Kto pierwszy ten lepszy!!! Sklep 4home http://affml.pl/p/xyiS/x1bA/TDh4
 • Róża 28 2018.02.14 [09:33]
  Myślę, że wiele internautek i internautów nie zrozumiało intencji autorki topiku. Piszecie o ludziach narzekających na swój los i nic nie robiących, aby go poprawić. Sądzę, że nie o to tutaj chodzi. Chyba nie macie wątpliwości, że start osoby urodzonej w tzw. "dobrej rodzinie", mającej czułych i mądrych rodziców na pewno będzie lepszy od osoby, która miała "pecha" i urodziła się w tzw. "dysfunkcyjnej rodzinie". To, co "otrzymamy" lub "nie otrzymamy" w dzieciństwie i w młodości albo zaowocuje w tym pierwszym przypadku albo owoce pozostaną w zalążku w tym drugim. Mówi się, że "dziedziczymy biedę", bo dzieci nie widziały innego stylu życia i go powielają. Inny będzie start osoby, która otrzymała pieniądze od swojej rodziny na początek drogi, a inny tej, która w przysłowiowych majtkach zaczęła dorosłe życie. Wiele jest przykładów osób, które zrobiły spektakularne kariery dzięki tzw. "szczęściu" w życiu, bo się dobrze urodziły, bo poznały odpowiednią osobę, bo były w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Życiem - czasami - rządzi szczęśliwy przypadek. Oczywiście, to od nas potem zależy, czy potrafiliśmy ten dar losu wykorzystać. A pisanie o tym, że ktoś nic nie robi, tylko narzeka powinno by tematem innego topiku.
 • czerwonamiśka 2018.02.14 [09:37]
  Mnie cieszy to, że są tacy, którzy mają lepiej. Jeżeli mam możliwość, to sama pomagam innym, niezależnie w jakiej sytuacji jestem.
 • gość 2018.02.16 [10:52]
  To banalne co napiszę, ale nie wiemy tak do końca, jak naprawdę jest u osoby, której tak zazdrościmy...
 • gość 2018.02.16 [16:46]
  Znam. I podziwiam. Za siłę charakteru, za to, że mimo nieraz trudności prze do przodu. Ciągle się rozwija. Ma wiele zainteresowań i stąd sporą wiedzę. Nie ma mentalności biedaka (mentalność biedaka - cecha charakteru, która objawia się obwinianiem innych za swoje niepowodzenia, nieróbstwo czy nieuctwo). Podziwiam takich ludzi i sama dążę do tego, żeby dzięki swojej pracy stać się osobą szczęśliwą, której dni są usłane różami.
 • Panienka Gość 2018.02.16 [23:16]
  Oj znam taką osobę, to ja usmiech.gif
  Śmieszy mnie jak ktos ma takie podejscie ja Ty. Kolezaneczka ma wspaniale, ja - szkoda gadac ... Po prostu mają inny podział obowiązków z mężem i ciekawe skąd wiesz czy rzeczywiście "dopasa ją bogadty wujek"... Ciesz się tym.co masz i wez sie za siebie ❤
  Pozdrawiam
 • Róża 28 2018.02.17 [14:24]
  Internauci, nie rozumiecie, o co chodzi autorce topiku. A szkoda, bo to naprawdę fajny temat. Nie chodzi o narzekanie, zazdrość i podobne, małe duchem, rzeczy. Po prostu czasem życie jest najlepszym reżyserem. Znałam kobietę, rozwiedzioną, z przychówkiem, borykającą się z problemami finansowymi, która wyszła na moment do pobliskiego sklepu po chleb i mleko. W tym samym czasie z niedalekiej restauracji wyszedł mężczyzna (jak się okazało pochodzący z miasta odległego o prawie 300 km) i zapytał się ją o drogę. Między nimi tak zaiskrzyło, że teraz (a minęło wiele lat) są szczęśliwym małżeństwem, mają wspólne dziecko. Mężczyzna ten przeniósł się do jej miasta, zaadoptował jej dzieci, którym dał nawet swoje nazwisko. Biologiczny ojciec nie interesował się nimi i był uszczęśliwiony, że ktoś inny ponosi za nie odpowiedzialność. Przypadek? Los na loterii? Przeznaczenie? A przecież wystarczyła jedna minuta, aby znajoma weszła do sklepu i nigdy by się nie spotkali...
 • gość 2018.02.17 [14:35]
  Różo, bardzo ciekawa historia. A ten facet bogaty był?
 • gość 2018.02.17 [14:44]
  Róża 28, dokładnie! !! O tym przecież mowie. Więcej nawet powiem: ta dziewczyna którą opisałam w moim temacie w pierwszym poście SAMA mi powiedziała jak tylko się poznalysmy, takie slowa: " Mam cudownego męża. WYGRAŁAM LOS NA LOTERII i zdaję sobie z tego sprawę. Wiem jak ciężko jest znaleźć takiego mężczyznę przez którego kobieta ani razu w życiu nie poczuje się smutna, który będzie jak jeden na milion, zachowywal sie zawsze jak książę z bajki i tak wyglądał".
  Dzięki ze mi przypomniałas bo tak właśnie mówiła. I miała rację. Przynajmniej jest na tyle pokorna ze wie, że nie zawdzięcza tego sobie bo "on jest taki szarmancki i dobry dla ludzi, traktuje kobiety jak księżniczki - oczywiście mnie teraz ale ogólnie jest lubiany przez nie".
  A ona ani specjalnie piękna nie jest, inteligencja średnia...jak się z nią porozmawia to wychodzi z niej zawiść i ciągła rywalizacja, bez przerwy porównuje się z innymi i mówi mi co kto ma. Wiec nie jest jakimś cudem. Jest też fałszywa bo obgaduje teściowa a potem korzysta z jej pomocy przy dziecku.
  A mimo to pokochał ja facet który się zdarza jeden na milion. Ona dodała jeszcze coś takiego: "miałam szczęście bo przecież chciałam tez zdawać do innego LO, całe szczęście ze się tam nie dostałam bo nie piznalabym na bank mojego X".
  Tak że widzicie. Lut szczęścia i jest...
  O tym decyduje przypadek i właśnie tego mi żal. Ze czasem ktoś ładny, miły a trafi na buca albo w ogóle nie ma szczęścia ani w miłości ani w karierze. Róża 28 trafiła w punkt. O tym jest ten temat a nie o tym ze ktoś nie ma bo się nie stara mieć. Bo dobrze wiecie że samo staranie często nic nie daje
  Pozdrawiam, Autorka

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...