Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2018.08.20 [12:43]
    ja jestem takim idealnym mezem. a mimo tego ciagle narzeka zona. nie dogodzisz.... bo obiad zrobiony, dzieci przebrane, wykapane, posprzatane, a sie okazuje ze afera bo smieci nie wyniesione... zawsze cos oczko.gif
    http://pokazywarka.pl/jakie-kuchnie/
  • gość 2018.08.20 [13:35]
  • gość 2018.08.22 [05:26]
    Co u mamaginekolog,wie ktoś ,coś?
  • gość 2018.08.23 [13:11]
    Nie znam. Każdy ma jakieś problemy.
  • gość1418 2018.08.24 [10:43]
    Mi często koleżanki "wyrzucają", że mam takie idealne życie.
    A prawda jest taka, że każdy najbardziej tęskni za tym czego nie ma i to "idealne" życie widzi u tych, którzy mają to czego czego nam najbardziej brakuje.
  • gość 2018.08.27 [19:56]
    nikt nie ma idealnego zycia, a ci co tak mowia o swoim, nie chca sie przyznac, ze cos szwankuje..
  • Henryk56 2018.08.28 [19:02]
    Warto doradzić się znajomych w tym obszarze. Sądzę, że to może się naprawdę dobrze sprawdzić.
    Wilk syty i owca cała
  • KostkaBłachostka 2018.08.29 [02:23]
    Często nie widzimy problemów innych i ich życie z boku może wyglądać idealnie. A prawda jest inna, nikt nie ma idealnego życia.
  • Megggg30000 2018.08.31 [14:13]
    Mam taką osobę w rodzinie!Mąż za granicą kupe kasy zarabia własna firma.Dom mega wypasiony auta markowe basen plac zabaw przed domem.Na zakupy co ja wydaje 100-200 zł na dobre zakupy w kauflandzie to oni na patyczki do uszu mają.
    Czasem człowieka trafia ze musi tak grosz liczyć,tak ciulac by cos mieć. A oni wszystko czego dusza zapragnie.
    Pewnego razu przypadkiem dowiedzialam się ze żyją ze sobą jak pies z kotem( choć idealna rodzinna jakby co pokazowa),ze ona wściekła i zgorzkniała bo cały czas sama z tymi dzieci bez niego.On tylko kilka razy w roku zjerzdza do kraju.
    No sama nie wie co/o/tym myśleć.
    Kasę ma na wszystko ma czego zapragnie ale jak z nią rozmiawiam to taka zniechęcona jakas jest taka wszystko na pokaz no i to chwalenie się zero pokory do ludzi szacunku do drugiego człowieka i to denerwuje najbardziej!
  • gość 2018.09.01 [00:27]
    Ja znam i też bym chciał mieć takie życie ale niestety nie mam.
    https://cutt.ly/ewZ1S
  • gość 2018.09.01 [00:43]
    What Anna Wears - kasy jak lodu, ciagle podróżuje, ładna, wiecznie uśmiechnięta, urodziła śliczne i zdrowe dziecko. Ja też nie mam na co narzekać w kwestii dzieci, bo mam pięcioro takich zdrowych i ślicznych, niestety dwukrotnie poroniłam smutas.gif . I nawet jakbym urodziła kolejną dziesiątkę dzieciaków to tego cierpienia nie zagoi nic...
  • gość 2018.09.01 [10:49]
    Bez przesady, to tylko natura.. Wiele plodow jest uszkodzonych, nie polacza sie narzady itp i wtedy nastepuje samoistne poronienie. To juz jest uzalanie sie nad soba.. Rozumiem, ze gdybys dzieci nie miala, to wtedy to jest dramat.
  • gość 2018.09.02 [01:04]
    Róża 28 2018.02.26 [18:40]
    'W "Polityce" nr 8/2018 jest świetny artykuł Marty Sapały "Zatrzaśnięci w biedzie". Autorka analizuje, jak trudno mimo starań, jest wyjść z biedy. Na warszawskim Jazdowie powstał escape room "Ucieczka". To jest gra, podczas której każdy może doświadczyć, jak trudno wyrwać się ze świata niedostatku. Jest mnóstwo stereotypów: "lenistwo", "wyuczona bezradność", "brak racjonalności", "alkoholizm". Pisze autorka artykułu, że słynne "wystarczy zakasać rękawy" nie zawsze zapewnia sukces. Dlatego zgodzę się z Autorką topiku, że łut szczęścia oprócz własnych starań jest mile widzianym zrządzeniem losu. '
    Bez przesady. Jako dziecko bałam się zasypiać, bo nigdy nie wiedziałam, czy pijany ojciec będzie miał dobry humor czy wróci z siekierą i będzie chciał nas zabić (taki wesoły dom). Mama spała z nożem pod poduszką, żeby móc i siebie, i nas obronić. Uczyłam się przy świetle z piecyka gazowego, żeby nie denerwować ojca i nie nabijać rachunków, bo mama musiała na wszystko zarobić sama i pilnowała każdej złotówki. Ślepa jestem jak kret teraz i bez okularów i soczewek nawet nie próbuję chodzić po domu, nie mówiąc o wyjściu z domu.
    Mój ojciec zmarł krótko po tym, jak się wyprowadziliśmy - nikt nie był zaskoczony, ani smutny. Spodziewaliśmy się tego, że zbyt długo nie pożyje bez zapewnienia utrzymania, w tym wyżywienia - na samym piciu,
    Zarówno ja, jaki i rodzeństwo mamy się dobrze. Pełna szczęśliwa rodzina, wykształcenie, dobre praca - w wyuczonym zawodzie, dobra sytuacja materialna.
    Porównując do swojego dzieciństwa -teraz jestem beztroska i żyję idyllicznie, chociaż od lat sypiam po 4 godziny dziennie, żeby pogodzić wszystkie obowiązki.
  • gość 2018.09.05 [16:02]
    każdy nieboszyk
  • gość 2018.09.05 [16:07]
    Ja mam z******te życie...usłane cierniami od róż, ale mimo to jestem szczęśliwa bo potrafię się cieszyć z tego co mam usmiech.gif
  • gość 2018.09.06 [11:05]
    Znam taką jedną, która cały czas powtarza, że inni mają życie usłane różami, a ona ciągle pod górkę. Tylko, że douczać się nie chce, pracy szukać innej nie chce bo i tak nie znajdzie, wyprowadzić się od rodziców nie chce, bo jej tak taniej wychodzi, na jakiś język nie pójdzie, bo po co jej to, o sylwetke nie zadba - bo za dużo wysiłku dla niej tak ćwiczyć, ze słodyczy też nie zrezygnuje, bo nie ma silnej woli.
    Ale ona jedynaczka, pewnie od małego była chuchana w domu.
    Lata lecą, ona jęczy i jęczy, że nic nie ma - i rzeczywiście nic nie ma.
    Niektórzy są biedni na własne życzenie.
  • gość 2018.09.07 [19:38]
    Masz rację.
    W każdym razie warto wejść na http://zipansion.com/8040412/polecam
  • gość 2018.09.07 [20:57]
    Masz rację.
    W każdym razie warto wejść na http://zipansion.com/8040412/polecam
  • brad pit 2018.09.07 [23:47]
    ja mam zarąbiste życie cool.gif jak mi enny źle zrobiła to dostała kopa , Angela mogła sobie na to pozwolić 2 x i też frrrru .... oczko.gif
  • gość 2018.09.08 [00:35]
    Zapraszamy na nowy serwis towarzyski - http://towarzysko.eu - Do wyboru DARMOWE seks kamerki, oraz darmowy FLIRT - Umawiaj się z
    napalonymi kobietami z Twojej okolicy! Wszystkie programy są damowe
  • gość 2018.09.13 [16:19]
    A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
    Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji?
    NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz?
    Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas
    Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej!
    ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893
  • gość 2018.09.13 [16:23]
    A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
    Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji?
    NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz?
    Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas
    Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej!
    ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893
  • gość 2018.09.13 [21:09]
    Ja mam super życie nigdy nie pracowałam A wszystko mam .spadek duży dostałam dwa domy i 5 dzialek
  • gość 2018.09.13 [22:27]
  • zokusa1p 2018.09.14 [15:04]
    Nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi więc pomóc...
    Sprawdził puls - było za późno. Na pomoc, na żal, na wszystko
  • Olek_ZG 2018.09.14 [15:26]
    Pamiętajcie, nie ma idealnych związków. Historia jest zmyślona.
  • gość 2018.09.18 [14:00]
    Wejdź i sprawdź na bieżąco aktualizujemy konkursy usmiech.gif
    http://konkursy2018.mozello.pl/glowna/
  • gość 2018.09.18 [16:33]
    tak ja . mam wszystko co chce .auto domy .Syna itd.
  • gość 2018.09.19 [11:12]
    Ja mam.
    Mam prace, wykształcenie, zdrowie -zależy, raz lepiej , raz gorzej, małe grono koleżanek, mieszkam w mieście wojewódzkim, stać mnie na utrzymanie 12 letniego auta, stać mnie na basen raz w tygodniu i lekcje hiszpańskiego 2 razy w tygodniu, mam fajnych sąsiadów, na spacerze z psem często spotykam innych psiarzy, zawsze sobie można porozmawiać...
    w sumie nie jest żle.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...