Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruzianka

"Czytam" z daty urodzenia. Tarotowy Portret psychologiczny

Polecane posty

Gość Ruzianka

To co robię, to nie numerologia ani rozkładanie kart, tylko czerpanie z archetypów kart tarota. Podaj datę urodzenia i imię (imię mi potrzebne zeby móc się do ciebie potem zwrócić z odpowiedzią). Może być tylko płeć. OPRACOWUJĘ DLA WAS TAROTOWY PORTRET PSYCHOLOGICZNY. Czasami widać wszytsko jak na dłoni, czasami widzę mniej. Jestem w stanie powiedzieć o dzieciństwie/młodości/starości/podświadomości/lękach/ tym co cenicie w życiu, waszych darach, talentach. Czasami widze, że np czeka was samotność na stare lata, ale nie zawsze. NIE PYTAJCIE MNIE KIEDY SPOTKAM MIŁOŚĆ, CZY ZMIENIĘ ZAWÓD, CZY KTOŚ MNIE KOCHA I INNYCH TAKICH, BO NIE WIDZĘ TAKICH RZECZY. JAK CHCECIE KONKRETNE ODPOWIEDZI, TO DO WRÓŻKI. KONKRETNE PYTANIA BĘDĄ IGNOROWANE. Tyle celem wyjaśnienia. Nie zdążę zrobić dla każdej z was. Każdego dnia ok 10 portretów, może więcej. Proszę o cierpliwość, a jak komuś bardzo zależy, to o przypominanie się usmiech.gif Nie jestem wróżką. Uczę się "czytać" z daty urodzenia i bardzo proszę o informacje zwrotną, co się pokrywa, a co nie, bo dzięki temu uczę się lepiej. Możecie też napisać mi coś o sobie po wróźbie, to może jeszcze coś z niej wyciągnę. Nie stawiam portretów osobom niepełnoletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 9.10.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecyduj się co robisz bo sama chyba nie wiesz. To jakaś demagogia w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, 03/06/1960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia 22.10.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj w poprzednim watku nie wyszło dlatego załozyłas nowy sorki ale tak to odczytujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 13.09.1982 prosze o wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tez tak to odebrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
9.58 wiem co robię. Poczytaj o Tarotowym Portrecie Psychologicznym pani Chrzanowskiej. Na pewno nie jest to żadna numerologia jak twierdziłaś w tamtym wątku. A jak się nie podoba, to nie czytaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie numerologia ale uczę czytać się z daty urodzenia :D archetypy tarota :D mnie wierzcie jej, radze wam bo to brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina, 25.04.1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 11.04.1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam poprzedni twój watek tam poszło średnio dla tego stworzyłas nowy chcesz tutaj klintów znaleśc na potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Nikomu nie obiecywałam, że wyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
nie szukam klientów, bo nikt mi za to nie płaci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Kobieta z 18 10 1983 Pisałaś wczoraj że wyciągniesz coś jeszcze czekam i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ihaa endorfina muczacza ale i tak to bedzie zgrzyt w deklu u hefajstosa w ukulele wina wina ihaaa endorfina glutes in od'bytes masz coś ciekawego do ciekawego powiedzenia masz jesteś nieutrogenem ihaaa endorfina kukulele fi'utesen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia 9.10.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Kobieta 09.10.1989 Smutne dzieciństwo, samotne, stąd brak pewności siebie i często zwątpienie, czy robisz dobrze. A w życiu ci się w miarę wiedzie, czasami na wozie, czasami pod wozem, ale starasz się coś osiągnać, by życ w poczuciu bezpieczeńwtwa materialnego. Na starość możesz zbliżyc się do Boga, możesz stać się autorytetem życiowym dla kogoś, bo życie cię nauczy wielu rzeczy. Radosne chwile z najbliższymi i przyjaciółmi pozwalają ci się wyrwać z codzienności. Bardzo lubisz się bawić i spędzać z nimi czas, wtedy jest bardziej beztrosko. Starasz się korzystać z zycia ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja 02,11,1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Natalia bardzo ważne są dla ciebie pieniądze, chciałabyś się czuć bezpiecznie pod tym względem, ale rozważ, czy pieniadze nie staly isę dla ciebie najważniejsze. Jestes silną kobietą i chciałabys wiele w zyciu osiągnac, jesteś konsekwentna i idziesz do celu. Masz silną osobowość. Raczej gaduła, zwłaszcza na stare lata, byc moze zaangazujesz sie wtedy w jakas prace na rzecz otaczajacych cie ludzi, społeczną. Masz odwrócony Świat, to znaczy, ze nie dla ciebie zycie za granicą, najlepiej czujesz sie w kraju. Chyba tez brak zdolnosci językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Kobieta 03.06.1960 Problemy z mamą w dzieciństwie, surowa matka, brak oparcia w niej i poczucia bycia kochaną, może lekko odtrącająca. Dlatego postanowiłaś zyc dla miłości, znaleźć ją i poukładac sobie zycie, byc lepszą matką dla swoich dzieci. Po 50 roku zycia moze się wydarzyc coś, co tobą wstrząsnie, cos się zawali w twoim zyciu. Ale tylko po to, zebys odbudowała to na nowo i zeby cie to umocniło. \Jesteś silną babką o dobrym sercu, wrażliwą kobietą. Nie przejdziesz obojęrnie obok ludzkiej krzywdy. Jesteś mądrą kobietą i myślę, że oczytaną. Drzemią w tobie pokłady siły, pewnie nie raz z nich w zyciu musiałaś czerpac. Boisz się samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.10.1989 nic sie nie zgadza ale dzięki. Dzieciństwo mialam bardzo fajne. Duzo podrozy, zabawek, atrakcji jestem najmlodsza wiec mnie rozpieszczali ;-) znajomych duzo nie mam, na zabawach/imprezach nie bywam bo jestem typem domatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.05.1993 Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Kasia 13.09.1982 Kasiu szybko musiałaś dojrzec psychicznie, mozliwe ze jako dziecko byłaś chorowita. Od niedawna przyszła refleksja nad zyciem, często dumasz nad nim i widzisz, że ludzie nie zawsze są ci potrzebni, moze po 30stce trochę się zaczęłaś od nich odsuwać? Na starośc zbierzesz to, co "zasiałaś". Jeśli dbasz o bliskich, oni ci się odwdzieczą. Będziesz cieszyc się rodziną i tym co osiągnęłaś. Życie za granicą nie dla ciebie. Jesteś ambitną babką, żywiołową, pracowitą i *****iwą. Ciągle gdzieś gnasz, jesli nie fizycznie, to myslami. zatrzymaj sie czasem w teraźniejszości. Jesteś ciepłą kobietą, kochasz i dlatego ludzie to czują i garną się do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 13.09.1982 dziekuje za wrozbe. Wszytsko sie zgadza oprocz zycia za granica. Nie mieszkam w Polsce i jestem szczesliwa chociaz bardzo tesknie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
kasiu właśnie dlatego napisałam, że zycie za granicą nie jest dla ciebie, zatęsknisz się za tą naszą Polską ;-) cieszę sie, ze się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena 13.08.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna 30.09.1991 bardzo proszę o charakterystykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja 2 listopad 1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×