Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruzianka

"Czytam" z daty urodzenia. Tarotowy Portret psychologiczny

Polecane posty

Gość gość
Slawek22.03.1967 ewa 12.12.1958 poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 21:51 kobieta 24.09.1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 1979999
Karierę planuję fakt wszystko lubię drobiazgowo planować. Problem z córeczką najbardziej tym się zamartwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Mila czemu martwisz się o dziecko? mozesz mi napisac jakie wartosci w zyciu wyznajesz i czym się w zyciu kierujesz, do czego dążysz? bo przy tym wisielcu, to jest to dla mnie nieczytelne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 1979999
Córeczka spektrum autyzmu, jest coraz lepiej ale wciąż się martwie jak będzie sobie radzić w przyszłości. Ja...nade wszystko rodzina to dla mnie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 9 9 1979 Ach tak, dziewiątek. Tak, interesuje się psychologia. Podobno mam dobra intuicje, udaje mi się przewidzieć niektóre wydarzenia, ale niestety tylko złe i rzadko (w sumie to dobrze, ze rzadko). Wyczuwam energię, nastawienie ludzi do mnie itd. Jak byłam dzieckiem, kiedy dotykałam mamie bolące głowy, jej bóle ustawały. Poza tym jestem numerologiczna 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna 30.09.1991 Duzo rzeczy sie zgadza, ale prymusem nigdy nie byłam ;) Zdecydowanie humanistka, tak jak napisałas. Martwi mnie to, ze zostane rozczarowana, rozczarowana ludzmi. Znowu.. juz teraz co raz czesciej zauwazam, ze powoli zamieniam sie w samotnika, a najgorsze jest to, ze zaczynam sie do tego przyzwyczajac i wmawiam sobie, ze dobrze mi z tym :( Jestem odwazna, niezalezna, pedze do przodu tak jak napisałas, cholernie wrazliwa i mam spore powodzenie u facetow, a mimo to jestem tak strasznie samotna :( Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 31. 03 a możesz mi powiedzieć o tym człowie ku 22.08.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Mila pracowałam z cudownym chłopcem z ZA. Prawie niewidoczne deficyty w sferze społecznej. Wiele rzeczy przepracowaliśmy. Nie zamartwiaj się o nią, tylko ją mądrze kochaj i tłumacz świat. Wszystko się poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 1979999
Dziękuje. Kocham nad życie. Postaram się mniej zamartwiać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Justyna nie zamartwiaj sie tym samotnikiem. jest też wpsiany w moje zycie, został mi rok zycia niepustelniczego ;-) a tak naprawdę, to im bliżej 30stki tym bardziej to się bedzie działo, bo przeciez nie stanie się z dnia na dzień. I nic nie będziesz musiała sobie wmawiac, w jakims sensie bedzie ci dobrze w swojej samotni. co nie znaczy, ze zamkniesz sie w 4 scianach. bedziesz z dysnansem podchodzic do ludzi, nie bedziesz tak łatwowierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Anna od dziwiątek :-) nie wiem czy wiesz, ale twój kolor to złamana biel, śmietankowa, ecru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 9 9 1979 Kolor czego? Bo gdybym miała wybierać ulubiony, nie byłaby to biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 09.08.1977 bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna 22.08 91 proszę i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Aniu nie wiem jak ci to wyjaśnić :-) Widzę to imię w takiej otoczce ecru, co nie znaczy, ze to twój ulubiony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 9 9 1979 Aha. To dziwne, zawsze najbardziej lubiłam czerń, choć ostatnio coraz mniej. Ale teraz najlepiej czuje się w grafitowym, czyli nadal ciemnym kolorze. Może będę tak ewoluować i jako staruszka będę się nosić na biało :) Ciekawy ten temat. Jak go nie zgubie, będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
Ruzianko,odpisuje tak jak obiecałam,Anna 31.08.1982. jest sporo prawdy w tym co piszesz,zacznę może od tego co się zgadza;nie pracuję zawodowo ale moje życie jest podporządkowane moim dzieciom które są niepełnosprawne,staram się jak mogę żeby było tak jak ma być,czyli terapie,leczenie,nie ma taryfy ulgowej.Mam rozpisany plan dnia i tego się trzymam choćby niewiem co.jeśli chodzi o moje dzieciństwo to rzeczywiście było smutne i samotne chociaż rodzice bardzo mnie kochali.Mój tata ciężko chorował od moich najmłodszych lat a zmarł jak miałam 16 lat,jako 15 latka miałam za sobą próbę samobójczą...nie umiałam sobie poradzić z tą ciężką sytuacją w domu.teraz staje na głowie żeby moje dzieci miały w miarę normalne życie,a przynajmniej staram się... Ruzianko,dziękuje za wpis na koniec bo to daję wielką nadzieję... mam jeszcze pytanie o mojego partnera,czy mogłabyś przedstawić jego portret ? Rafał 06.06.1974.z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta 26.12.1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 24.07.93 .prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 31.08.1982 jeszcze dopiszę że moje dzieci też mają spektrum autyzmu,oboje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Aniu jestem tu dla takich ludzi jak ty. ale pozwól, ze odpisze jutro. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach tak, czyli zaszczytu odpowiedzi od Ruzianki mogą dostąpić tylko ci wyjątkowi. A ci zwyczajni mogą prosić kilka razy i nie doczekają się ani jednego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
ruzianka też chodzi spać i nie moze siedziec na kafe cały dzień będąc na każde zawołanie i dla każdego niecierpliwego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.15 szczyt chamstwa :-/ ona po prostu napisała kobiecie, która ma duze problemy zyciowe, że jest tu dla niej by jej pomoc. co za ludzie. nie dosc ze babka robi to za free to jeszcze pretensje ze sie nie doczekali, autorko wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę Ja-kobieta 210887 Mężczyzna 05.03.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 23.10.1982 Zweryfikuje i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał 15.07.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michal 15.07.1981 W poprzednim poście jest pomyłka w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor, kobieta 10.12.1984.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×