Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruzianka

"Czytam" z daty urodzenia. Tarotowy Portret psychologiczny

Polecane posty

Gość gość
Renata 09.08.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena 13.08.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 21 08 87 Rozkład na przyszłość. Co będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 2/10/1985, kobieta. Ciekawe, czy trafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANNA 31.08.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
28.10.1988 Monika W młodości byłaś bardzo kochliwa  Nie masz czasami wrażenia, że często spotykasz się z przeznaczeniem? Na starość będziesz szukać oparcia w silnym partnerze, męzu, ojcu twoich dzieci, osobie, w obecności której będziesz czuła się bezpiecznie. W podświadomości „Wieża” czylizaburzone poczucie własnej wartości, w skrajnych przypadkach myśli samobójcze, chociaż myślę, że przy twojej karcie „umiarkowanie” bywają to jedynie melancholijne dołki. Ułożona, wyważona kobieta żyjąca zgodnie ze swoimi zasadami i wg swojego pomysłu na Zycie. x Roma 13.08.1968 Długo pamiętasz krzywdę i potrafisz być mściwa jeśli ktoś zajdzie ci za skórę. Jednocześnie mądra, wrażliwa kobieta, nieco zdystansowana do ludzi i otoczenia. Może dlatego, ze od początku musiałaś szybko dorosnąć. Dobrze czujesz się w swojej samotności, sprzyja twoim refleksjom i mądrym myślą. Masz cechy duchowego przywódcy, takiego, którego cechuje mądrośc życiowa, mądrość kobieca. Jeśli jestes za granicą, to nie czujesz się tam jak w domu. Ogólnie dla ciebie lepsze Zycie w kraju. x Ewa i Wojciech Ewa myslę, że miałas problem z ojcem w dzieciństwie, despotyczny, chłodny. Stąd dłubiesz w tej przeszłości i to nie pozwala ci czasami ruszyc z miejsca. Może to tlący się żal? Oboje z mężem cenicie podobne wartości – miłość, rodzina. Twój mąż stara się być dobrą głową rodziny – ojcem, mężem, żywicielem. Może dążyć do wysokiego i dobrego stanowiska (lub już ma). Może czasem mu zabraknąć zapału, ale ambicje ma. Wsolny portret związku ładny, jest tak umiarkowanie, no może z czasem troszkę będziecie odczuwać nudę w związku, ale fundamenty macie dobre – ta miłość i dążenie żeby coś wspólnie w zyciu osiągnąć. Patronuje wam sprawiedliwość w związku, nie ma wyzysku, myślę, ze jestecie partnerami dla siebie. x Agnieszka 08.07.1994 Jeśli chcesz coś osiągnać, musisz nad tym pracować i konsekwentnie dążyc do tego, nic nie spadnie ci z nieba. Porazki nie załamują cię zbyt łatwo, ale wazne bys wyciągnęła z nich wnioski. Wydaje mi się, że obawiasz się związać z mężczyzną, który będzie miał problemy z alkoholem. Nie wiem, czy wynika to ze wzorów rodzinnych, raczej nie, bo rodzice byli raczej zasadniczy. x Proszę o info zwrotne co się potwierdza, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata 18.12.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Monika, ale końcówka Mojej daty urodzenia to 87r a nie 88. Czy ma Pani możliwość sprawdzić.. Czy aktualnie ktoś coś,do Mnie czuje? Ja,wiem, że na początku Pani zaznaczyła,żeby takich pytań nie zadawać.. Będę wdzięczna za Wróżbe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.05.1998 weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Co do osoby, która tu się negatywnie wypowiada, to nie rozumiem co ja ci przeszkadzam? Poświęcam swój czas i za darmo staram się komuś pomóc. Jedni zaglądają tu z ciekawości, drudzy szukają nadzieii. Nie twierdzę, że wiem wszystko, uczę sie i popełniam błędy, czasami nie ma to pokrycia. Nie startuję w zawodach na trafną wróżbę. Krzywdę komuś robię? Na kafe to jak ktoś chce pomóc, za darmo, to trafi się taki, co go jeszcze pokopie. Chyba nie zasługuję na takie wyśmiewanie? Przez taką atmosferę tracę chęci na dalsze działanie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Moniko już się poprawiam, przepraszam. zaczekaj chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 28.09.1980 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Monika. W młodości byłaś bardzo kochliwa , to się nie zmienia :-) Nie masz czasami wrażenia, że często spotykasz się z przeznaczeniem? Na starość będziesz seniorką rodu z którą rodzina bedzie się liczyc, wsparciem dla bliskich. Czasami potrzebujesz bodźca, by coś w zyciu zmienić. Możesz przezywać w życiu rózne problemy, które tobą wstrząsną, ale zawsze wyjdziesz obronną ręką, wyciągniesz wnioski, pójdziesz dalej wyprostowana i silniejsza. Możesz mieć problemy z kręgosłupem. Babeczka aktywna,******iwa, gaduła, lubiana wśród ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
kto z piszących tu daty mi w ogóle odpisze tak jak proszę, bo tylko takim osobom zamierzam robić portret, proszę się zadeklarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona 20.07.1990 on 08.06.1987. Partnerski poprosze, oczywiscie napisze czy sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
jeszcze dwie osoby i na dzis koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci za odpowiedz. Monika 21 08 87.. A zrobiła byś,rozkład bardziej miłosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę prosić? pisze juz od wczoraj ? 1.05.1998 kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
monika data partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
20.05 załapiesz się ;-) tylko dajcie mi kolację zjeść i za pół godz napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 31.03.92 dziękuję wszystko się zgadza a czy potrafisz powiedzieć mi czy po tym rozwodzie mi się ułoży jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onja 03.06.1984 poproszę o portret partnerski, dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Martusia z której ty godziny jestes? bo muszę się dokopac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus 8794
Agnieszka 08.07.94. Czy nie przeżywam porażek raczej przeżywam ale tego po mnie nie widać na zewnątrz. Co do związania się z mężczyzną z problemami alkoholowymi ?nie wiem bo nie miałam nigdy takiej okazji nawet się nad tym nie zastanawiałam nigdy jakby to było mimo wszystko mam partnera który pije alkohol okazyjnie jak ja. I moi rodzice nie byli zasadniczy :-) dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
20.08 to w końcu on czy ty :-) ? kto to pisze, bo juz schizofrenii dostaje :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Sama się upokorzyła pisząc, że "śmierć" w tarocie oznacza mądrość za dziecka i cc. Mnie to wystarczy. Niby się uczy, a przecież to są podstawy, która powinna znać zanim rozłoży pierwsze karty. Sorry, ćwiczy tutaj na was, a za pół roku was skasuje za połączenie telefoniczne. Wielkie wróżki z gazet, które tak naprawdę nie widzą nic, tylko pracują na szablonach i czytają układ kart jakby na pianinie grały. To wszystko. xxx Jakbyś była wróżką tak jak twierdzisz, to wiedzialabyś że tarocista kieruje się przede wszystkim intuicją, a nie sztywnym opisem kart z książek których zresztą jest mnóstwo, a interpretacje niektorych kart są bardzo rozbieżne w rożnych książkach. Po drugie karty mówią do właściciela i ta sama karta może oznaczać zupełnie co innego dla różnych wróżek. To są właśnie podstawy xx Powodzenia Ruzianko, sama też mam karty (anielskie) ale nie mam do nich serca :) Tobie życze wiecej szczęścia w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
I co chce dodać faktycznie te porażki mnie nie załamuja aż tak. Zawsze chce widzieć we wszystkim jakiś pozytyw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekam tyle dni ile trzeba będzie na moja kolej Anna 9 9 1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata 09.08.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.08.1977 Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×