Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruzianka

"Czytam" z daty urodzenia. Tarotowy Portret psychologiczny

Polecane posty

Gość gość
Joanna 10.05.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Ania 11.04.1996 W dzieciństwie ujawnienie sie silnego charakteru , byłaśi uparta i rządząca, zainteresowanie sportem, które mogłoby przerodzić się w zawód, bo widzę, ze jestes osoba aktywną i w ruchu. Idealny facet dla ciebie to taka głowa rodziny, która i zarobi i zaopiekuje się tobą i dziećmi. Jesli nie masz takiego faceta, to ciezko ci w tym zwiazku. Sama taka jestes - ambitna, dązysz do dobrego stanowiska w pracy i aby coś osiągnać, równoczesnie rodzina jest bardzo bardzo wazna dla ciebie. Na starosc babcia - matrona, seniorka rodu w pozytywnym swietle, szanowana, z twoim zdaniem kazdy bedzie sie liczyc. szybko wychodzis z niepowodzen i dołków, nie drazysz tematu i nie zadreczasz sie, tylko rozwiazujesz problemy. Fajny z ciebie materiał na zone, do tanca i do rózańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Patrycja 2.11.1997 Problem z mamą w dzieciństwie, za mało czułości i wspracia. Sila osobowośc, silny charakter, ambicja i dązenie do celu. malo co, jest w stanie sprawic, ze sie poddajesz. otrzepujesz spodnie i idziesz dalej. Czasem jednka ogrania cię poczucie pustki, boisz się samotnosci i moze nawet smierci. Jestes wierna swoim zasadom i ideałom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna - nic się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Madzia 13.08.1997 Szybko dojrzałaś jako dziecko, byłaś mądrym dzieckiem, wymbolicuje to karta "śmierć". Czasami ta karta pokazuje też cesarskie cięcie, ale nie zawsze. Człowiek sprawidliwy, dobry, żyjący zgodnie z zasadami. Wrażliwa jesteś i dobre serduszko masz. Nie będziesz mieć w zyciu problemów z pracą, ewentualnie kilka mies przestoju i następna praca, nie grozi ci długotrwałe bezrobocie, chyba ze z wyboru. Wazne dla ciebie są sprawy materialne, dlatego dbasz o bezpieczeństwo materialne. Nie dla ciebie zycie za granicą, a jesli zyjesz, to tęsknisz za polską, tymi którzy zostali. Masz w sobie duzo zyciowej mądrości. Czasem podumasz o zyciu i masz wiele racji. Mądra i wrażliwa osoba o dobrum sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Aniu to napisz coś o sobie zebym wiedziała gdzie popłeniłam błąd w interpretacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja z mamą się nie zgadza mam i miałam bardzo dobre relacje a to pozostałe niby tak ale nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TU kobieta z 18 10 1983 Ruzianka chyba mnie pominęłaś pisalas że zaciekawiła cię moja osoba zobacz co tam widać w sprawach zawodowych i uczuciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna coś mi się wydaje, że trolujesz. Skąd wiesz ze sie nic nie zgadza? napisala ci o straosci, skad wiesz jak bedzie ze juz orzekasz ze sie nic nie zgadza. napisała ze fajny z ciebie materiał na zone i tez sie z tym nie zgadzasz????? to nie zajmuj ludziom miesjca i niepros o wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna - te cechy bardziej opisują moja siostrę, nie mnie. Mam już narzeczonego, ale obawiam się czy to jest ten właściwy partner na dobre i na źle, chodzi o jego niedojrzałość i trudny charakter. Tak samo po alkoholu zachowuje się całkiem innaczej. Nie wiem co mam o tym myśleć. Dodaj jeszcze, że pochodzi on z rodziny, gdzie "lubia" nadużywać alkohol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
kobieto 18.10.1983 nie jestem w stanie odpowiedziec na te konkretne sfery. Myślę, ze gdzieś podswiadomie boisz się trochę miłości, byc moze ktos cie skrzywdził. Czy potrafisz w pełni zaangazować się w związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ze mną? Karolina 25.04.1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Aniu to mogłaś napisać też date swojego mezczyzny, to zrobiłabym pasrtnerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 04.08.1982 Wojciech 23.06.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu kobieta 18 10 1983 jestem 16 lat po ślubie ale nie ma fajerwerków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) 28.10.1988 Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma 13.08.68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna: mój partner : Tomek 30 marca 1993 Ja 11.04.1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
karolina chyba też problem z mamą, mam surowa, trochę mało wspracia.Idealny facet dla ciebie to taka głowa rodziny, która i zarobi i zaopiekuje się tobą i dziećmi. Jesli nie masz takiego faceta, to ciezko ci w tym zwiazku. równoczesnie rodzina jest bardzo bardzo wazna dla ciebie. troszkę leniuszek? nie jestes typem przebojowej dziewczyny, ale potrafisz zawalczyc o swoje. sprawiedliwy człowiek, zyjesz zgodnie z idełaami i zasadami, które wyznajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
proszę już mi nie pisać nowych dat, bo muszę ogranąć te, które są powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena 02.05.1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
Aniu jeśli chodzi o partnera, to ma on odwóconą cesarzową, bo może oznaczać, ze niezbyt szanuje ciebie i twój wkład w związek. ma też odwróconą "moc", czyli faktycznie hgdzies w podswiadomosci drzemie przemoc, a bynajmniej ten trudny charakterek o którym piszesz. Jeśli już zdarzyło mu się być agresywnym wobec ciebie, podniesc rękę na ciebie, to bierz nogi za pas z drugiej strony gdzieś tam nad nim "umiarkowanie", wiec jak chce, to potrafi się ogarnac, ale naprawde musi chcecic sam z siebie. jesli chodzi o wasz pasrtnerski. ładnie się zacżał ten związek :-) ale odwrócony "cesarz" wiec ewidentnie on króluje i dyktuje warunki w tym związku. a musi byc wiecej partnerstwa i bliskosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzianka
ewa, monika, roma i ania napisze wam później, zajrzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
Agnieszka 08.07.1994 proszę mnie nie przeoczyć piszę juz trzeci raz :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdecyduj się co robisz bo sama chyba nie wiesz. To jakaś demagogia w czystej postaci. Ruzianka dziś 9.58 wiem co robię. Poczytaj o Tarotowym Portrecie Psychologicznym pani Chrzanowskiej. Na pewno nie jest to żadna numerologia jak twierdziłaś w tamtym wątku. A jak się nie podoba, to nie czytaj lapka.gif xx To nie ona ci sugerowała numerologię, tylko ja. "Szybko dojrzałaś jako dziecko, byłaś mądrym dzieckiem, wymbolicuje to karta "śmierć". Czasami ta karta pokazuje też cesarskie cięcie, ale nie zawsze." WTF? Co? Buhahahaha! xx " NIE PYTAJCIE MNIE KIEDY SPOTKAM MIŁOŚĆ, CZY ZMIENIĘ ZAWÓD, CZY KTOŚ MNIE KOCHA I INNYCH TAKICH, BO NIE WIDZĘ TAKICH RZECZY. JAK CHCECIE KONKRETNE ODPOWIEDZI, TO DO WRÓŻKI. KONKRETNE PYTANIA BĘDĄ IGNOROWANE." - No popatrz, a w tamtym wątku odpowiadałaś na tego typu pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej wyżej: czemu ci tak zależy żeby upokorzyć autorkę? zrobiła ci coś złego? robi to co robi jak potrafi i zaznaczała ze sie uczy. ja czekam na swoja odpowiedz nawet jesli nie bedzie trafiona to i tak chce ja uslyszec. wypowiadasz sie jakbys byla znawca i ekspertem tarota to moze zaloz swoj wątek. pewnie bedziesz miala duzo chetnych na wróżby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruzianka- Kochana opisałaś nasz portret w poprzednim wątku,(Magda,Michał)odpowiadam tu ponieważ widzę, ze poprzedni zamknelaś...w każdym razie dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas :) Praktycznie wszystko co napisałaś to prawda, pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sama się upokorzyła pisząc, że "śmierć" w tarocie oznacza mądrość za dziecka i cc. Mnie to wystarczy. Niby się uczy, a przecież to są podstawy, która powinna znać zanim rozłoży pierwsze karty. Sorry, ćwiczy tutaj na was, a za pół roku was skasuje za połączenie telefoniczne. Wielkie wróżki z gazet, które tak naprawdę nie widzą nic, tylko pracują na szablonach i czytają układ kart jakby na pianinie grały. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeszcze jedno. Nie tylko ja tutaj jestem "sceptyczna". W tym wątku jeszcze co najmniej 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty niby jesteś wróżką? jesteś złośliwa, arogancka, szydercza, nieempatyczna, rozsiewasz tu złą energię. Jakbyś była dobrym człowiekiem, to bys jej może podpowiedziła gdzie popełniła błąd i dlaczego, a nie stoisz z boku i się mądrzysz. ona chociaz pisze, ze wie, ze popelnia bledy i nikt tu grosza nie płaci, wiec dziewczyna traci swój czas pomagając innym. a ty tu strzepisz język na byciu podłym. phi wrózka od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×