Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAKA PRALKA JEST NAJLEPSZA

Polecane posty

Gość gość

???,ktore polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Miele, wiadomo od dawna, tylko ze malo kogo stac na taka pralke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytam o to ile kosztuje, bo to sobie sprawdze na necie, tylko jaka jest najlepsza, bo nie chce co 2 lata pralki zmieniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam whirpoola, chwalę sobie ale wolałabym teraz Samsunga eco bubble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbatagenia
tez mam whirpoola, kupilam ja 14 lat temu, wtedy to byl najnowszy model, dzis sa duzo bardziej zabajerowne, ale...ani razu nie byla naprawiana, szczerze polecam, solidna marka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisalam ile kosztuje:) napisalsm przeciez ze Miele jest najlepsza, klania sie czytanie ze zrozumieniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah I jeszcze dopisze, moja mama ma wlasnie z Miele, ponad 20 lat, nigdy nie byla naprawiana, jest to jedna z pierwszych pralek aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz z Kielc
Frania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu geniusz
Nie Grzegorzu balia i tara mięśnie wyrabia i kręgosłup ćwiczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość Tylko Miele, wiadomo od dawna, tylko ze malo kogo stac na taka pralke. x x cos ten tekst mial na celu:D i co z tego,ze duzo kosztuje??? dla Ciebie to moze byc duzo, dla mnie niekoniecznie:) nie lubie jak juz ktos na wstepie podkresla "malo kogo na taka stac", bo mozna sie bardzo zdziwic czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beco i Amica nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioskujac po postach z forum, typu mam 1200 zl na przezycie..uwazam ze pralka za 10 tys. Jest nie realnym zakupem:) I nie podniecaj sie tak, bo ci zylka w tylku peknie:) Zreszta po opisach kroluja pralki beko, amica I inne przecietne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta I zebym sie chociaz nie zdziwila..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbatagenia
"nierealnym" matole się pisze:D nie z przymiotnikami piszemy łącznie deklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12334gosc34567
nie ma to jak bieda, ktora mysli,ze kazdy jest biedny i kupuje pralkę za 500zł:D autorko, takze polecam Whirpoola, mam prawie 10lat,zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dluuugo używanego Boscha ale już wypatrzylismy electroluxa,tylko jeszcze kasy nazbierać!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam samsung eco bubble i jestem zadowolona. dobra i tania. no a pralki miele pewnie są dobre, ale jak kosztują od 4 tys wzwyż, to trudno się dziwić. poprzednia pralka miała 20 lat i nigdy nie była naprawiana, a nie była renomowanej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kasiasta, ale na pralkę bym nie wydała 7 tys, już prędzej bym się szarpnęła na designerską lodówkę, ale pralka tak do 2,5-3 tys max, a kupiłam i tak za 1500, czyli taniej niż moje najnowsze buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pralko suszarkę
AEG, polecam, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też tak samo
[zgłoś do usunięcia] gość ja jestem kasiasta, ale na pralkę bym nie wydała 7 tys, już prędzej bym się szarpnęła na designerską lodówkę, ale pralka tak do 2,5-3 tys max, a kupiłam i tak za 1500, czyli taniej niż moje najnowsze buty . . .. do 2tysi mozna spokojnie kupic dobra pralke, dobry proszek jest wazny tez wole wydac na buty, torebki lub jakis wyjazd niz na glupia pralke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli teraz miałabym kupić pralkę to postawiłabym na LG F1443KDS7 . Jest bardzo pojemna, posiada funkcję prania parowego oraz antybakteryjnego. Na dodatek wykazuje się najwyższą klasą energetyczną A+++. Do tego LGki są bardzo wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie Amica !! miałysmy z tesciowa w tym samym czasie pralki Amica, co my sie nauzerałysmy, non stop cos sie psuło i to nie drobne rzeczy a np programator, masakra z ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amica to zło najgrosze:D w ciągu roku seris chyba z 5 razy był. Ja mam 4 rok bosha a mama moja candy. Obie sobie bardzo chwalimy. Ale candy jest nawet cichsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Kafeterianki, postaram sie napisac tak, zeby wszystkie z Was zrozmialy, czym kierowac sie przy zakupie pralki :P Rachunki za prad sa z roku na rok coraz wieksze, wiec jak najbardziej sie oplaca kupowac pralke energooszczedna. Klasa A++ co najmniej (najlepiej +++) ...... A teraz przejdzmy do Miele :P Do pan od butow i torebek- wole poswiecic jedna torebke i jedna pare butow i kupic sobie np. Miele za 1200€, ktora bedzie mi prala do usmiechnietej smierci. Miele jako jedyna ma mozliwosc gwarancji 10 letniej i jako jedyna ma calkowicie metalowe drzwi, tak ze jest mozliwosc podniesienia pralki do gory (wiem, ze to nikomu niepotrzebne, ale fajny trick ;) ). Mialam wczesniej pralke Siemensa, pozniej Gorenje. W Siemensie padla elektronika, w Gorenje te cholerne drzwi sie ulamaly. Ze mam zmywarke i odkrzacz Miele, a moja mama juz od lat wielu pralke, to wybor byl prosty. W starym mieszkaniu mialam zmywarke miele chyba 20 letnia, bo miala tylko najprostrzy program i dzialala jak nowka. Zmywala bez zarzutu. Polecam Miele jak najbardziej. Zawsze mozna kupic na raty, przy Miele nie ma obawy, ze sie zepsuje, zanim skonczymy placic :P Pralke Miele mozna kupic juz od ok. 800 €. Ale tutaj na kafe ludzie maja samochody o wartosci 1 tys zlotych wiec dla nich prawie 4 tys za pralke to abstrakcja :P (Kiedys polecalam fotelik Concord Transformers T- to zostalam zwyzywana jako burzujka: "bo przeciez nie bede kupowala fotelika, ktory jest drozszy niz moj samochod"- cytat nieorginalny pewnej kafeterianki) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochody za tysiac zlotych powiadasz:D to ja kurfa przeplacilam i to ostro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno klasyczny bosch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaPoznań
Ostatnio również rozglądałam się za pralką (ładowaną od frontu) i mój wybór padł na Samsung WF60F4E0W0W (tutaj o nim piszą: http://najlepsze-pralki.pl/ranking-pralek/najlepsze-pralki-w-sierpniu/, może reszta pozycji też Cię zainteresuje) i jestem w nim zakochana. Ma wszystko czego potrzebuję, pierze świetnie, jest cicha i funkcjonalna, nawet mój mąż i syn potrafią się nią obsłużyć. Dla mnie najlepszy wybór z możliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić pralki LG, mam jeden z ich modeli i jak dotąd nic złego się z pralką nie dzieje. Jeśli chodzi o zalety to jest energooszczędna, fajne jest to że pralka wykrywa wielkość załadunku i dostosowuje ilość wody i długość prania do tej ilości. I cena też nie najgorsza jak za taką jakość, a do tego 10 letnia gwarancja na silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×