Odpowiedz na ten temat

Już lepsze te kotarianki od tych "zaradnych" kredytowiczek

 • gość 2017.01.16 [18:57]
  Ja jestem kredyciarausmiech.gif , siedze sobie w moim palacu na kredyt , jestem styrana i zestresowana praca , boje sie jutra , na sushi mnie nie stac bo wiecie kredyt wszystko pochlania oczko.gif wiec jem sobie kabanosa
 • gość 2017.01.16 [18:59]
  Pani z miejscowości turystycznej -100% RACJI usmiech.gif .A ta poniżej -tak w każdym miejscu sobie radę ludzie dają -w Bangladeszu Zimbabwe czy Korei Płn też ... A te mądralińskie znawczynie zachodu haha . Akurat tam państwo BARDZO dotuje dziecioroby (choćby darmowe/niskoksztowe mieszkania i nie tylko ) a wspieranie przedsiębiorczych ? Podatkami dochodowymi 50% i i więcej usmiech.gif haha ..Od tego "wsparcia" np. naprawdę zaradni znakomicie wykształceni i pracowici Szwedzi uciekają do USA Kanady Australii . Tak to działa w Europie Zach .
 • gość 2017.01.16 [19:04]
  Zgadza sie, duzo jest w tym prawdy co piszesz
 • gość 2017.01.16 [19:13]
  gość dziś [18:57]
  Ja jestem kredyciarausmiech.gif , siedze sobie w moim palacu na kredyt , jestem styrana i zestresowana praca , boje sie jutra , na sushi mnie nie stac bo wiecie kredyt wszystko pochlania oczko.gif wiec jem sobie kabanosa
  X
  Nie mam kredytu, mam wlasne m, ale zaczynam bać się tych kotarianek. Chciałabym zrobić sobie kanapkę, ale boję się otworzyć lodówkę. Boję się też włączyć wiadomości. Wszędzie kotarianki, kotary, teściowie, rodzice, dzieci... smutas.gif
  Dobrze, że nie mam " firanek w oknach, bo trochę bym się bała. smutas.gif
 • gość 2017.01.16 [19:25]
  Wiecie co. Jem kanapkę i wpadłam na świetny pomysł. Może utworzymy getta.
  W jednym będą żyły kotarianki, w drugim kredytowiczki, a w super dzielnicy ci, którzy nie mają kredytu,a mają mieszkanie.
  Czyli ja. jezyk.gif
  Zabroniony też będzie wzajemny kontakt. W pierwszej dzielnicy będzie nakaz kotar, w drugim firanek, aneksów i pomnik banków światowych.
  Uprzywilejowani będą mogli robić co chcą.
  Oczywiście obowiązkowa izolacja tych trzech grup społecznych w celu zapobiegania mieszania się ras. smiech.gif
 • gość 2017.01.16 [19:36]
  Slabe ci to :/
 • gość 2017.01.16 [19:38]
  18.59
  No naprawdę z Bangladeszu, Zimbabwe i Korei ludzie na pewno dają sobie radę...Tak dobie dają radę, że głosują i ludzie z całego świata im pomagają... Pomyśl trochę niż napiszesz coś bez sensu...
 • gość 2017.01.16 [19:53]
  Słabe mam obsesję na tym punkcie. Dodatkowo podzielmy zwolenników chodników, psów i kotów na osobne podrasy.
  Idę, bo zaczyna się mój serial. Moda na kotarianki. jezyk.gif
 • gość 2017.01.16 [19:59]
  gość dziś [16:35]
  Naprawdę nie rozumiesz czym się różnisz od kotarianek, których dotyczy ten temat?
  Przede wszystkim różnisz się mentalnością i nie wciskasz wszystkim, że takie mieszkanie jest dobre.
  Odkop sobie poprzednie tematy i poczytaj.
  Nawet jeśli to 3 pomieszczenia, to zawsze to jest jednorodzinny dom, gdzie można adaptować strych, dobudować właśnie te dwa pomieszczenia, albo nawet wyrobić tak piwnicę, że mucha nie siada. Każdy taki mały dom ma jakąś możliwość rozbudowy. I nie droga koleżanko z kafe. To, że ty masz trochę honoru i nie żerujesz na teściowej nie oznacza, że wszystkie synowe są takie jak ty. Kotarianka o której tutaj piszemy, to osoba mieszkająca na 2 pokojach z dwójką dzieci i rodzicami z absolutną niechęcią do zmiany sytuacji. To jest prawda co ktoś napisał. Gdyby te osoby musiały opłacać wszystko, to spierdzielą na wynajem.
  Niektórzy rodzice właśnie biorą się na sposób. Wymagają od młodych dość sporych pieniędzy na czynsz, światło, jedzenie, bo lepiej jak jedna osoba robi zakupy i gotuje. Najlepszy sposób na pozbycie się dziecka z domu. Narzucić mu dużą składkę do domowej puchy.
 • gość 2017.01.16 [20:19]
  Wlasnie tak . o tym pisalam. Jak by mu mieli cos placic to by dawno zwiali . tesciowa czynsz zaplaci ,zakupy zrobi,posprzata, dzieci do szkoly wyszykuje. Zazwyczaj jest tak w miescie. Na wioskach wszyscy maja poszykowane osobne mieszkania ba nawet z osobnymi licznikami.
 • gość 2017.01.16 [21:28]
  a ja jem pizze domowej roboty , jestem kredyciara

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...