Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Makijaze polskich kobiet

Polecane posty

Gość gość

Nastala era bardzo widocznego makijazu,czasem az mi sie smiac chce jak widze nieudolstwo kobiet,czy one same tak robia czy to pseudokosmetyczki,masakra,zawsze wydawalo mi sie makijaz ma dodawac urody a nie szpecic,niektore o tym nie wiedza chyba,szkoda ze jest coraz mniej pieknych kobiet malujacych sie delikatnie ale podkreslajacych urode na ktore naprawde patrzy sie z przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie pamiętasz lat 90, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te brwi to jest szczyt obciachu i te oczy na zielono lub fioletowo a kolorowe włosy w nie naturalnym kolorze to wiocha aż żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czasem te pseudowizazystki naprawde potrafia oszczpecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te BRWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, po przecinku zawsze spacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórych twarzy nie widac wogole tak jakby maske założyly,sztuczne ogromniaste rzęsy poza tym nierówne, brwi jeszcze większe, róż na policzkach jak u ruskiej babuszki haha usta obrysowane parę milimetrów nad linia warg i 10 lat do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze w Twoim środowisku,ja tego nie zauwazam wsrod znajomych i na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie makijaże widuję tylko w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tez tylko w TV. Po prostu z domu nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pory widocznie sie nie malowały bo nie miały za co, a teraz dostały za darmo 500+ no i próbują coś ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- brwi jak malowane markerem - dlugaśne sztuczne rzęsy pasujące stripizerce w pracy a nie eleganckiej kobiecie na co dzień - zbyt ciemny puder mający udawać opaleniznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kosmetyczką, wiec to trochę "zboczenie zawodowe", że zwracam uwagę na makijaże kobiet. I uważam, że jest różnie. Jest mnóstwo kobiet, które na co dzień wyglądają naprawdę dobrze-lekki makijaż, podkreslajacy zalety twarzy :-) Prawda jest taka, że czasem lepiej nie malować się wcale, niż robić to nieumiejętnie i się oszpecić. Niestety krecią robotę robią "wizazystki" z you tube'a-noe chodzi mi o umiejętności, a o to co wmawiają tym biednym naiwnym dziewczynom. Chodzi mi o konieczność poprawiania brwi, czy wmawianie, że każda kobieta dobrze wygląda w czerwonej pomadce, tylko musi ja dobrze dobrać. Ok, niby prawda- tylko 90% tych kobiet tego nie potrafi i chodzą jak "ruskie lale" upietahac się, że potrafią to idealnie. I te graficzne brwi :-( owszem, teraz modne są mocno zarysowane, ale litości-nie każdemu to pasuje. A na przykled mocny makijaż na co dzień-to też może wyglądać dobrze, pod warunkiem, że pasuje do typu urody i jest wykonany perfekcyjnie. Noe mówię o brokatach, ale na przykład mocno podkreslonym oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie TE BRWI :O to jakiś koszmar,to nie makijaż-to charakteryzacja do horroru ...co druga wygląda,jak Angry Bird

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mocny makijaz lubie. Brwi mam akurat w miare wyskubane, ale lubie miec mocno podkreslone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi to podstawa, od nich zależy cała twarz, mało ktora polka ma ładny kształt więc należy je podkreslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zauważyłam, że wiele kobiet nie potrafi umiejętnie zrobić makijażu. Ja też swojego czasu robiłam to niezbyt dobrze. Ale skorzystałam z rad wizażystki, która w tym biznesie jest już wiele lat, ciągle się doszkala. Pokazała mi jak robić makijaż oka żeby nie był przerysowany, jak podkreślać brwi aby nie wyglądały karykaturalnie, jakiego pudru używać żeby nie wyglądać jak w masce. Uważam, że mocniejszy makijaż pasuje niewielu kobietom, większość wygląda śmiesznie. Powiem szczerze, że myślałam nad rzesami ale wizażystka odradzila ponieważ bardzo osłabiają rzęsy naturalne. Na codzień robię makijaż, który wygląda bardzo naturalnie i, przede wszystkim, jest dobrany do mojej urody, karnacji, koloru oczu, włosów. Myślę, że to jest podstawa, dobrać makijaż indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś albo młoda albo masz krótką pamięć. Z makijażem jest akurat coraz lepiej. Poza tym nadal większość kobiet makijażu nie wcale lub śladowy typu tusz na rzęsach i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa razy miałam profesjonalnie robiony makijaż i dwa razy wyglądałam jak matrona :D Wolę sama się malować - akurat pasuje mi mocny makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Niewielu facetów wie, że makijaż różni się w zależności od okazji, pory dnia, ale też takich zmiennych, jak chociażby kolor sukienki. W artykule http://amantis.pl/jaki-makijaz-do-granatowej-sukienki/ fajnie jest przedstawione, jaki makijaż najlepiej pasuje do granatowej sukienki. W ten sposób będziecie w stanie lepiej zrozumieć Wasze kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszulllka88
Czy ten puder Tokyo można gdzieś stacjonarnie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnknana
W Warszawie jest salon Bikora więc bez problemu raczej tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko niestety też to zauważyłam. Najbardziej rażąca jest moda na sztuczne doczepy rzęs. Nie rozumiem tego, bo moda jest ostatnimi laty ładniejsza niż kiedykolwiek. Wydaje się że polskie kobiety w końcu wiedzą jak ubierać się stylowo i z gustem, a tu nagle dopieprzy ci taka sztuczne rzęsy z grubaśnymi świecącymi pazurami i psuje cały efekt tą tandetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I te graficzne brwi smutas.gif owszem, teraz modne są mocno zarysowane, ale litości-nie każdemu to pasuje. " Ja chyba wiem kto za tym stoi. Ta młoda od Kardashianów Kylie i fejsbukowa moda na robienie się na jej wzór. I o to zaczyna nam wracać moda na przepych lat 80-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest lepiej niż 15lat temu :D wtedy była wiocha jak a Ukrainie :D ale -brwi, porównanie do Angry Birds -boskie! dalej-mocna szminka z nadmiarem jak dla prostytutki, poruszone już rzęsy , niektóre myślą że jak megadługie to jest cool :D ostre kolorystycznie cienie do powiek skojarzone z nienaturalnym kolorem włosów tak że aż to sie gryzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze żebyś ty sie dobrze czuła. Ja też raczej delikatny makijaż wybieram. teraz sobie dokupiłam cienie do powiek Alilla - mineralne - bardzo fajne kolorki takie nude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi i rzęsy teraz to koszmar z kazdej ulicy (niekoniecznie Wiązów :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są te co mają pół kilo tapety i pół kilo czarnej kredki na twarzy i sobie myślą jakie to one nie są....ależ to żałosne, aż żal takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży like za ulice Wiązów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×