Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowa praca, stres, dom, rodzina ... moje objawy czy to stres, czy ciąża może?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie dziewczyny, Postaram się krótko. 2 listopada zaczęłam nową pracę. w innym oddziale dużej firmy dla ktorej pracowalam, ale kilka lat temu, po drodze byla inna praca, ciąża, dziecko. teraz dziecko ma kilka lat. Ja mam tą nową pracę. cieszylam się BARDZO, jak ją dostalam. to duże możliwości stwarza dla mnie, mogę rozwinąć skrzydła i zrobić jeszcze karierę, mimo że "super mloda" nie jestem bo mam 34 lata. praca fajna, duzo nowych rzeczy, ale sporo ogarniam z poprzednich prac i łatwo się uczę. jendak widzę, że szefowa (fajna babka całkiem) ma wobec mnie jakies tam oczekiwania , chyba opinia poprzedniej szefowej która wychwalala mnie pod niebiosa, dala jej obraz mnie- wszechstronnie utalentowanej czy cos ;) no i głowa mi czasem pęka. ale do czego zmeirzam? mam tak dziwnie teraz- raz nie jestem wcale głodna, potrafię zjeść coś pracy dopiero ok poludnia, a wstajemy wszyscy o 6:45. kied indziej jem od pobudki CO GODZINĘ aż do ok 11stej. w domu obiadokolacja ok 18:30. teraz - doslownie, chwilę temu - zjadlam pół tabliczki czekolagy deserowej. od 18:30 do teraz mialam tez wielką porcję zupy fasolowej, bułkę z powidlami, banana, plaster sera, no i ta czekolada. raz mi się chce bardzo spac, nawet w autobusie czasem nieco przysypiam (mąż autem dziecko zawozi i odbiera). w domu czasem się snuję wieczorem po pracy jak zombie, a kiedy indziej nie mogę iść spać, aż mnie coś nosi. aha schudlam 2 kilo od kiedy mam nową prace. okres powinnam mieć w poniedzialek, ale nie ma. czy to stres? emocje zarowno pozytywne jak i negatywne (xmęczenie, nowi ludzie mimo że fajni itd)?? bo chyba nie ciąża - mam spirale. wybaczcie, jednak długo ... tak już mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długie :P moim zdaniem to praca. nie ciąża. emocje - i dobre i złe. moze za bardzo przeżywasz to wszystko|/ plus zaraz święta itd. pij melisę ;) i gratuluje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej może to być stres. Skoro okres miał być a go nie ma to profilaktycznie zrobiłabym test ciążowy, przecież to kosztuje grosze a już jest jakiś punkt odniesienia. Nie wiem na co czekasz. Jesteś dorosłą kobietą i w dodatku matką. Przy spirali też były przypadki zajścia w ciążę. Jak długo ją masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuuję :) Idę teraz spać, ale jutro poczytam więc proszę piszcie - chętnie poczytam też inne opinie, oraz moze mamy w podobnej sytuacji? nekoniecznie w tej chwili, ale jakies wspoomnienia i jak sobie radziłyście. melisy nie lubie, ale może faktycznie warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiralę mam prawie rok test kupię w sobotę jak okresu nadal nie będzie (mam lekkie bole podbrzusza jak na okres ale ledwo wyczuwalne) idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×