Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejmika

Pierwszy tydzień ciąży czy to możliwe

Polecane posty

Gość Hejmika

Hej. Ja również staram się o dzidziusia. Od wczoraj bolą mnie jajniki jak na okres,a @mam dopiero dostać 7 grudnia. Kochalismy sie 17,18 i 19 w dni plodne . Czy już mogę coś odczuwać? Minelo nie całe 10 dni od stosunku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupy się to nie trzyma. Jak płodne miałaś 17.11 to jakim cudem okres 7.12. Oznaczałoby to za długą fazę lutealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
Okres mam co 34 dni a czasami nawet 37 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
Miałam robione badania i wszyskto ok. Juz po prostu mam tak. Ginekolog to zbadał ale powiedział ze to może być normalne nie wszystkie kobiety maja co 28 dni okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,za wczesnie na objawy ciazy. Wmawiasz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wczesnie na jakiekolwiek odczucia, nie ma co sie niepotrzebnie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie za wcześnie, ja też staram się o dziecku, tydzień temu owulacja, spodziewany okres ok 2 grudnia, a test będę robiła dopiero 4-5, o jakichkolwiek objawach już teraz nawet nie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
No to chyba macie rację; / nie ma co się nakręcac :( poczekam do grudnia. . A jest to ktoś kto ma tak samo długie dni jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda8
Ale jakasz dlugie cykle tępa strzalo, to aitomatycznie owulacja jest pozniej, a nie 14 dnia cykli, bo tak pewnie policzylas. Zabiera sie za robienie dzieci a pojecia nie ma o cyklu. Jak masz cykle 34 dni, to owu masz 20 dnia cyklu, nie 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda8
Ja mialam cykle 32-33 dniowe i owu mialam zwyjle 19 dnia cyjlu. Wiem, bo robilam monitoringi W cyklu w ktorym zaszlam w ciaze owu mialam tez 19dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje ze dopiero teraz występuje owulacja a nie zagnieżdżanie zarodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, ze w te akurat dni miałas dni płodne? Stosujesz metodę objawowo-termiczną, miałas monitoring cyklu? Bo jak wyznaczasz sobie na podstawie kalendarza, to zwazywszy na długosc twoich cykli, obliczasz to źle. Dlaczego? Poczytaj sobie w googlu o fazach cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej właśnie teraz jest owulacja dlatego bolą Cię jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda8
Napisz kiedy byl pierwszy dzien ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest możliwe. Ja w tym miesiącu miałam seks 2 listopada i był to 10 dzień cyklu. Nie starałam się w sumie o dziecko. Okres miał być 20.10, a ja już półtorej tygodnia wcześniej zaczęłam odczuwać silne objawy przedmiesiączkowe - ból w podbrzuszu, bóle piersi, rozdrażnienie, bóle jajników. Instynktownie czułam, że coś jest nie halo, więc jak okres spóźnił się 3 dni to zrobiłam test no i jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poltora tygodnia a nie poltorej tygodnia NIEUKU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poltora tygodnia a nie poltorej tygodnia NIEUKU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już, to: "Półtora tygodnia, a nie półtorej tygodnia." Próbujesz się wymądrzać, a nie potrafisz postawić przecinka we właściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.32 to ze zaszłaś 10 dc to faktycznie jest mozliwe, ale niemozliwe jest by miec owulacje 14 dnia w 34 dniowym cyklu. Biologia się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry przeczytałam, 17 18 19 i myślałam, że chodzi o dni cyklu. W 10dc przy 28 dniowych też ciężko zajść, ale miałam stres w tym miesiącu i coś mi się musiało przestawić. Z moim pierwszym dzieckiem zaszłam również w stresującym miesiącu w 9 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
Czy wy musicie być takie wredne? Byłam na monitoringu. I proszę mnie tu nie pouczać bo nie po to tu pisze tylko o pomoc . Skoro twierdzicie ,ze teraz mogę mieć owulacje to dzięki. Nie potrzebne te wyzwiska od tepych wiedzą błyszczy, ale za to kultura juz nie. Dzięki mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo tutaj szczekają jadaczkami zamiast odpowiedzieć na pytanie, nieraz nie doczytają nawet a już mądrości prawią obrzucając wyzwiskami, dlatego rzadko tu zaglądam, nie mój poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze raz ja, a masz czasem cykle krotsze? bo skoro miałąś 17,18 i 19 dni płodne to może i cykl będzie krotszy a spodziewany termin miesiączki tuż tuż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.15 pisze prawdę ale jest pare kreatur z zazdrośc***isze takie brednie . Najgorsze to jest to na siłę płodzić dziusia. My z mężem normalnie kochaliśmy się kilka razy dziennie w dni płodne i mamy planowaną dwójkę dzieci. Nic na siłę tylko z uczuciem. Mąż jest zawsze podczas każdego badania nawet palpacyjnego i pomagał podczas porodów bo CC są ryzykiem powikłań! Taka obecność partnera przy badaniach i porodzie zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś schowaj się trollu bo zaśmiecasz każdy wątek tym gownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
Miałam bardzo nieregularne miesiączki.. chodziłam do ginekologa na monitoring i co chwilę inaczej miałam owulacje co chwile mi się przestawiało coś... sama tego nie moge ogarnąć do końca. Kiedyś miałam co 28 dni ,później 37 nawet teraz co 33 zależy. Czasami dostane wcześniej 2 dni np,a czasami później u mnie to jest normalne. Dlatego myślę że mam problem z zajściem. Chciałam się udzielić porad mam ,albo kobiet która tez maja podobnie, albo coś wiedzą na ten temat. Teraz akurat mam 33 dni cykl,a okres trwa zazwyczaj 6-7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
Tez nie robie tego na sile. Kochamy się wtedy kiedy mamy na to ochotę i kiedy jest mozliwosc. Po prostu chcemy tego dziecka, ale nic na siłę. Tylko nie mogę ogarnąć tego kiedy mam dni plodnę i kiedy największą szansę. Staramy się już 7 albo 8 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Hej, Jestem w 23dc, od 12dc zaczeły mnie boleć piersi, ból z dnia na dzień coraz mocniejszy. Od dwóch może trzech dni troszkę się unormowało, nadal bolą ale rak bardzo nie przeszkadza mi to. Może się przyzwyczaiłam. Na piersiach pojawiły się żyłki. Wydaje mi się że płodne miałam już w 8 dc, w tym dniu miałam bardzo silny ból jajnika trwający kilka dobrych minut. W piątek będąc w sklepie zrobiło mi się słabo, wczoraj również. Ma zawroty głowy. Najgorzej jest w nocy jak wstaje do syna...normalnie karuzela. Pewnie nic z tego nie będzie, ale nadzieje mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejmika to czemu gin nie da ci duphastonu by te cykle wyregulować? ja miałam nawet do 42 dni, ale od lipca byłam na duphastonie by właśnie wyregulować te cykle, od sierpnia na inofemie dodatkowo byłam i w październiku zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zołza dawno nie widziałam takiego wmawiania sobie objawów. Jakbys miała owu 8dc to już wczoraj powinnaś mieć okres. Raczej mało prawdopodobne eby tak szybko miec owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×