Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dota25

Spacerówka Inglesina Espresso???

Polecane posty

Witam Chciałabym poznac opinie o wózku osób które go uzywały lub które miały stycznośc z tym wózkiem ewentualnie dlaczego np. zrezygnowały z zakupu tego wózka??? i czy nadaje się on dla 11 miesięcznego szkraba no i jak długo go można użytkować. a tu link dla osób nie znających wózka ale mających chęć skomentować go ...co o nim myślą http://pasaz.wp.pl/rsklep.html?orgURL=http%3A%2F%2Fwww.baby.com.pl%2F%2Fredirect.php%3Fpartner_id%3D2%26url%3Dszczegoly.php%253Fprzedm%253D5151408%2526grupa_p%253D1 A może ktoś mógłby polecic jakiś inny dobry wózek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie ucho przyłożysz
ja mam baby -dreams -jestem zadowolona i jest o niebo tańsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie chodzi mi o komentarz ceny ...choc dla mnie to tez drogo i przede wszystkim zalezy mi na opiniach osób które ten wózek uzywają, baby dreams próbowałam w sklepie i szczerze wolę mojego wielkiego nestora, niz wydawać kolejne pieniądze na byle co. Niestety nie przypadłą mi do gustu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też rozważałam zakup tego wózeczka, ale spotkałam panią w markecie, zadałam kilka pytań, z użytkowania była bardzo zadowolona jednak podreśliła że brak podnóżka jest wielkim minusem. Gdy zobaczyła mojego klocka to stwierdziła że nie dla niego taki wózek. W sklepie wsadziłam małego do tej spacerówki, mimo że prezentuje się bardzo ładnie, to pierwsze moje spostrzeżenia były takie: - ogromny minus za podnóżek a raczej jego brak wystawały mu nogi do połowy i sterczały niczym nie podtrzymywane. - szerokość wózka, to co podają na ww. stronie to zawyżone rozmiary siedzisko a raczej jego szerokość to 30 cm. Zdecydowanie za wąski. Mój mały ma obecnie ponad 10 kg i 76 cm wzrostu. Zwyczajnie za gruby i duży na taki wózek - nie pojeździł by nim długo. Rozważ chicco x-pony 5,5 kg, też ładny chyba wzorowany na iglesinie espreso choć nie jestem pewna ale są do siebie bardzo podobne tyle że cena mniejsza. Niestety też jest wąski. Polecam te wózki raczej dla drobniutkich dzieci, podobnie jak wymieniony graco mosaik oraz graco mojo wszystkie mają zaledwie 30 cm szerokości siedziska, dzicko + grubsze ubranko i naprawdę robi się ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wpisy obejrze propozycje i jeszcze się zastanowię Ehh no właśnie Stokrotko ...ten podnóżek, tez mi się nie podoba że go nie ma i chyba ten wózek odpada, bo nie ma kogoś kto by go pochwalił w użytkowaniu, wąski też jest, ale to już by mi chyba tak nie przeszkadzało bo moja niunia jest drobniutka, no ale nie wiem co bedzie np. za rok :( A tak fajnie się ten wózek prowadził no normalnie rewelacja, z tymi wszystkimi wózkami co oglądaliśmy to w prowadzeniu był suuuper Może ktoś jeszcze cosik napisze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozważam zakup peg perego pliko x-lite, waży 7 kg składa się jak parasolka jest ma szerokie siedzisko w budę wszyty jest zamek do którego dopina się sztywną folię przeciwdeszczową jak również przeciwwietrzną, koszt 620 zł + 100 zł folia, wózeczki tej firmy są podobno nie do zdarcia http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki jeszcze raz stokrotko za cenne dla mnie rady, n niestety za duzym budzetem nie dysponuje ale chcialabym kupic cos dobrgo ale niekoniecznie za duze pieniadze :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×