Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprawdzone zabiegi wyszczuplajace

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, proszę o pomoc, jestem po 2 ciazach, zostało mi sporo kg, próbowałam wszystkiego, diety, ćwiczeń, basen,balsamow. Jestem zdeterminowana aby pójść na jakiś zabieg/ masaż wyszczuplający. Nie chce skalpela, zresztą wszystkie zabiegi wymagające znieczulenia odpadają. Coraz bardziej popularne są zabiegi kosmetyczne i tylko one mnie w tym temacie teraz interesują. Bardzo proszę, jeżeli byliście na jakimś zabiegu napiszcie jakie były efekty. Bardzo również proszę, nie radzcie diet i ćwiczeń itp bo wiem ze na mnie to po prostu nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak... próbowałaś... :D Jakbyś naprawdę miała porządny trening siłowy i interwałowy, plus do tego mądra dieta, to nawet w uszach byś schudła. Nogę sobie odetnij, od razu na wadze spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi enermologie, jest to dosc drogi zabieg zwlaszcza dlatego ze jeden to za malo, konieczna jest seria. Ujedrnia, uelastycznia cialo, modeluje ale najlepsze efekty widac w polaczeniu z racjonalnym odzywianiem i jakimis cwiczeniami. Cudow ni ma, trzeba tylek ruszyc. Jezeli dieta i cwiczenia nie daja rezultatow to moze masz jakies problemy zdrowotne, tarczyce badalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:19 Kurczę, faktycznie miałam w ciazy problemy z tarczyca, dziękuję za przypomnienie i za poradę :-) ten zabieg to w kombinezonie? Miałaś go? Ile zabiegów i w jakim czasie żeby były rezultaty? Mam indywidualnie dobrana dietę i sporo ruchu przy 2 dzieci więc myślę ze pozostałe warunki spełniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ruch" przy dzieciach to żaden ******* już tu udowadniasz, że nie masz powaznego podejścia do odchudzania. To raz. Dwa: co to niby za dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:50 Prosiłam o konkretne odpowiedzi więc jak nie masz doświadczenia w zabiegach którym możesz się podzielić to spadaj z mojego tematu. Nie mam zamiaru ci się tłumaczyć i odpowiadać na twoje zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sama spadaj. Nie ma żadnych zabiegów wyszczuplających, chyba, że liposukcja. Sadła z ciała nie wymasujesz, nie wyciśniesz, nie wytopisz. A najbardziej żałosne jest, że jesteś leniwą kłamczuchą, która chyba w dodatku oszukuje samą siebie ("wszystkiego już próbowałam...buuuuu!" a jak się zapyta to się okazuje, że owszem, sport uprawiasz, tyle, że to bieganie z talerzem do lodówki ). :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, co ci dadzą te zabiegi, skoro wyeliminowany tłuszcz zaraz zastąpi nowy? Kosztowne i zeby były efektywne, to będziesz musiała je robić ciagle i chyba o liściu sałaty do konca zycia (a i niekoniecznie to ci zapewni powodzenie w utrzymaniu wagi). Endermologia jest dobra, jesli chcemy sie pozbyć zbędnych (i to raczej niewielu) kg z określonych partii, na które nie podziałały ćwiczenia. A ty z tego co piszesz masz masę zbędnych kilogramów. Lepiej sie zapisz na porządny trening plus rozpiska diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rusz dvpę, jedyny sprawdzony "zabieg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zacząć się ruszać, a bieganie za dziećmi to żaden ruch. Polecam siłownie, ale nie chodzenie na Orbim czy bieżni, chyba że jako rozgrzewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sprawdź tą tarczycę i inne hormony. Przy tego typu problemach tyje się z powietrza. Nie wiem jak ty chcesz utrzymać efekty z zabiegów, jeśli okaże się, że masz np niedoczynność tarczycy. Badania-leki i napiertalasz z ćwiczeniami. Samo się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz cellulit? Jesli tak to rob sobie peeling ud, pośladków z kawy sypanej i oliwki dla dzieci. Sprawdzone polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie mialam tego zabiegu, ale pracowalam w gabinecie kosmetycznym na recepcji wiec szkolono i mnie zeby miec jakies pojecie o uslugach. Tak, to jest zabieg w kombinezonie. 10 zabiegow pozwala dostrzec rezultaty. Ale niestety jezeli skonczysz serie a nawyki zywieniowe sie nie zmienia i nie wlaczysz ruchu to efekt szybko zniknie niestety. Ogolnie klientki byly zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chętnie skorzystam jeżeli jakiś znacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka miała body jet, efekty super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 23
Nie mam nadwagi, Zdrowo się odżywiam, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, rękawice do masażu- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw. Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 24
Jestem w miarę szczupłą osobą, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, rękawice do masażu- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza. Polecam filmik: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka79
Zdecydowanie polecam endermologię! Wykup sobie od razu pakiet kilku zabiegów i pozbędziesz się niechcianych fałdek. Lekarz Ci wizyt wystarczy. Np. w Centrum Zdrowej Skóry, im więcej zabiegów wykupisz tym większy rabat otrzymujesz. Więc się opłaca. Ja mam niedługo 3 masaż :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kade 123
Zobaczcie przez przypadek znalazłam mega wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać po różnych miast. Wystarczy kilka kliknięć. Wystarczy wybrać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wybrać gabinet z z zabiegami depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaszostak
Polecam zabieg Vela Shape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Po ciąży skóra mojego brzucha zrobiła się bardzo wiotka i straciła cała swoją elastyczność. zapisalam się na serie zabiegów tj 6 i jestem zachwycona. Skóra wyraźnie się napięła i zagęściła. Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący. Polecam wszystkim którzy borykają się z problemem cellulitu i wiotkiej skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie robilam dwa typy zabiegów Icoone i wonder Shape w klinice la perla (oczywiscie zawsze w pakietach bo tylko tak mozna miec najlepsze rezultaty) i byłam nardz zadowolona z rezultatów. Skupiłam sie oczywiscie na nogach bo tam najwiekszy cellulit i po zabiegach byly gładsze i smuklejsze. Moim zdaniem fajne takie zabiegi powtórzyć raz w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaiegi wyszczuplające wyszczupają tylko portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikakarolina87
Polecam wszystkim zabieg Vela Shape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg świetnie ujędrnil moja skore na udach jak i na brzuchu. Cellulit z nóg również znacznie się zmniejszył. Zabieg jest bardzo przyjemny i bardzo skuteczny. Polecam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W moim wieku to ćwiczenia już niewiele pomagały w kwestii figury. Na siłownię chodziłam pięć razy w tygodniu, stosowałam dietę, ale nie była do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Chciałam się zapisać na jakiś zabieg, ale póki co nie było mnie stać na taki wydatek.http://studio24sc.pl/oferta-promocyjna-na-zabiegi-wyszczuplajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W moim wieku to ćwiczenia już niewiele pomagały w kwestii figury. Na siłownię chodziłam pięć razy w tygodniu, stosowałam dietę, ale nie była do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Chciałam się zapisać na jakiś zabieg, ale póki co nie było mnie stać na taki wydatek.http://studio24sc.pl/oferta-promocyjna-na-zabiegi-wyszczuplajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkrakowiankaaaaaanka
Polecam zabieg wyszczuplający modelujący sylwetkę Velashape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Wykonuje ten zabieg na uda oraz brzuch i jestem zachwycona efektami. Niechciany cellulit na udach znika z każdym zabiegiem, a brzuszek stał się bardziej jędrny i smukły. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaila

Liposukcja to zabieg wyszczuplający, który na pewno jest skuteczny. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to skontaktujcie się z Anną Łączewską, która prowadzi swoje studio urody przy ulicy Chodźki. Jej studio zajmuje się liposukcją różnych części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×