Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczarowana 23456

ulubione zabawki waszych dzieci - jakie??

Polecane posty

Gość zaczarowana 23456

czym wasze dzieci lubią bawić się najbardziej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
3- latka uwilbia puzzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Syn ma prawie 17 miesięcy. Ostatnio hitem są wszelkiego rodzaju auta. Bardzo chętnie też ogląda książeczki, uwielbia, gdy się nazywa rzeczy, które pokazuje w książkach paluszkiem. Ale też niesamowicie zajmują go np. kartonowe pudła, puste (lub nie całkiem puste) plastikowe butelki, baloniki - czyli banalne drobiazgi, wręcz śmieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjjjja
No własnie najlepsze zabawki dla naszych dzieci to te którymi sa bohaterowie ich ulubionych bajek. Wówczas z takich ciesza sie zdecydowanie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmelka78
Tak już jest ze jesli nasze dzieci naoglądaja sie bajek to potem koniecznie chcą żeby potem im kupoważ takie zabawki. U nas to jest po prostu nagminne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trusia8273
Mój syn najbardziej lubi drewniane kolejki. Ma już taką, która przewozi klocki (dodatkowa zabawa) oraz przeróżne tory i wiele elementów. Synek buduje prawdziwe imperium kolejowe :D Może się tymi kolejkami naprawdę bardzo długo bawić i mu się nie nudzi. A zabawki te kupuję zazwyczaj tutaj: http://szkolnis.pl Ceny są stosunkowo niskie, więc się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-5,5 roku- uwielbia rysować, kolorować, malowac, lepić, nawlekać koraliki- wszystkie prace plastyczne są super, a z zabawek to lalkie barbie i figurki piesków. K-4 lata- najbardziej lubi budowac z klocków duplo, lubi też samochodziki i grać w pilkę, czesto można go zobaczyć jak strzela z łuku albo ubrany w plastikową zbroję walczy drewnianym mieczem z jakimiś potworami ;) Z-1,5 roku kocha przytulanki, uwielbia się przebierać, wozić pupe w jeździku little tikes, kocha też wozek i lalę ktora się rozdziera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej proste.. typu klocki, pudełka, kartony, butelki, piłki, wózek dla lalek książęczki róznego typu czy miska lub kubek z wodą ;] teraz hitem jest taka drweniana makieta do której trzeba dopasować odpowiednie zwierzątka do dziur...siedzi układa i układa Jak moja córka była malutka taka 8 mcy to najlepiej lubiała się bawić w rozpakowywanie i zapakowywanie rzeczy lub ubrań z torby czy szuflady... dałam jej torbę czy otworzyłam szufladę to pół h dziecka jakby nie było ;] wymyślne zabawki to tylko na chwilę i zaraz się nudzą...także w domu to oprócz grającego wielkiego samochodu to takich nie mamy moja mama zawsze powtarza, że dobre dziecko to się umie bawić byle czym i u nas tak właśnie jest, mała ze wszytskiego zrobi sobie zabawkę, nawet z rzeczy typu śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla moich dzieci najlepszą zabawką jest rower, deskorola, ,rolki,hulajnoga,piłka, paletki,skakanka, drzewa, trzepak, łąka, badyle,piach,błoto,kałuze i pies Normalnie PRLowskie dzieci hahaha ,i na tym zakres dzieci zabaw sie konczy.Jakos mało wymagające do zabawek dzieciny mi sie trafiły Stac na nas wiele ale oprócz tego co wymienilam, reszta moze dla nich nie istnieć, a konsole playstation,komputer baardzo okazjonalnie i incydentalnie jest włączany, nie z racji naszej rodzicielskiej kontroli ale z ich wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasass
Ulubioną grą planszową mojej córki jest gra Dni Tygodnia. Moja córka potrafi grać w nią godzinami. Szczerze mówiąc ja też lubią w nią grać :) Takie gry edukacyjne to świetna sprawa, Mała bardzo dużo się dzięki nim uczy. Dni Tygodnia oraz inne gry planszowe zakupuję zazwyczaj tutaj: http://szkolnis.pl/gry_edukacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn 4,5 roku lubi gry komputerowe, grać w piłkę, samochody i zabawy ze zwierzakami (no i zajmować się siostrą) :) Córka 14 miesięcy uwielbia to co syn + usypiać lalę w wózku, no i gry odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
drewniane klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 latek: puzzle, ciastolina lodziarnia, lego duplo i wszelkie najróżniejsze narzędzia i gadające i zwykłe, latarki, lupy, miarki itp. A najlepiej to lubi swój rower i codziennie śmiga, już nawet spore kawałki daje radę przejechać. Najchętniej spędza czas na dworze, hasła idziemy na dwór nie trzeba dwa razy powtarzać, nie skończę zdania a on już w butach i czapce przy drzwiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta z greta amineta
3 lata: puzle lalki, układa do snu , ubiera, karmi lego kredki i zeszyt/kartki, - kocha rysowanie, ciastolina plastelina - zabawy plastyczne ogolnie. Bloto i kaluże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssiowa
U nas ostatnio na pewno takim numerem jeden jest zabawki Furby. I na pewno bedzie najbardziej ulubiona ze wszystkich jeszcze przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinnnka2
To prawda. To są swietne zabawki i mysle ze spokojnie kazde dziecko bedzie z nich bardzo zadowolone. Zresztą to taki hit jesli chodzi o zabawki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corcia 21 miesiecy hitem u nas jest kuchnia na ktorej moze niby gotowac samochodzik jezdzik ksiazki ze zwierzatkami wiejskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze zabawki dla mojego dziecka to miski i łyżki z kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiacie sobie jakieś większe zabawki do ogrodu dla dzieci? ja się zastanawiam nad ofertą http://happyhop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greszka
Moje córki zakochały się ostatnio w piaskowych obrazkach. Udało mi się takie znaleźć na stronie fikolo.pl. Masa śmiechu i zabawy. Każde dziecko powinno tego spróbować. Działa na wyobraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma dopiero 2 latka. Uwielbia strasznie pluszaki, a także zabawki interaktywne. Wszystko co gra i się świeci :P Niestety nie zarabiam dużo i niestać mnie na drogie zabawki, ale siostra poleciła mi stronkę allinside.pl na której są ładne i tanie zabawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucjaaka
Moje dziecko bardzo lubi się bawić różnymi klockami czy puzzlami, a ostatnio bardzo polubiło również http://revellsklep.tumblr.com/ tego rodzaju modele do składania, spędza przy nich dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała maskotka myszki minnie....szalenstwo, nie rozstaje sie z nią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci największą frajdę mają latem z takich zabawek ogrodowych, np tryskająca wodą wielka piłka, ślizgawka, basenik. W babybaam.com jest spory wybór takich gadżetów, można zobaczyć jak to wygląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano z bajek czyli wszystkie kucyki truskawki zosie elzy anny i co tam się w kinie dla dziewczyn nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×