Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieumiejaca10000

usunelam ciaze

Polecane posty

Gość nieumiejaca10000

bardzo tego zaluje i nie umiem sie pozbierac :(( wiem ze to straszne... dlatego nie piszcie ze mnie potepiacie, bo sama soba wystarczajaco gardze. wiem ze wyrzuty nie znikna do konca zycia. moze ktoras przechodzila podobne zalamanie??? :((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stalo
to się nie odstanie. Nie masz co się zastanawiać nad tym co było.Skup się na przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumiejaca10000
bo bylam glupia i nie wyobrazalam sobie urodzic... :( to bylo ponad 2 lata temu, ale dopadly mnie straszne demony przeszlosci :( codziennie w nocy placze i mysle jak wygladalo by moje zycie teraz. czuje sie jak najgorsza swinia i nie umiem sobie poradzic sama ze soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guytihjo
znam jedna taka szmate co usunela teraz sie bawi wali imprezuje...dobrze ze chociaz ty masz wyrzuty sumienia ehh glupota boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wlasnie dobrze ci ktos doradzil patrz w przyszlosc bo zwariujesz. A mysle, ze skoro Cie tak po dwoch latach dopadlo to potrzebujesz pomocy psychologa, nie chcesz sie udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumiejaca10000
nigdy o tym nie zapomnialam, ale teraz dopadlo mnie strasznie mocno i czuje ze nie pusci :( nie jestem od dawna z ojcem nienarodzonego dziecka, ale chodzi o sam fakt ze zabiam zycie :( nienawidze siebie. nie wiem czy psycholog cokolwiek pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumiejaca10000
nigdy o tym nie zapomnialam, ale teraz dopadlo mnie strasznie mocno i czuje ze nie pusci :( nie jestem od dawna z ojcem nienarodzonego dziecka, ale chodzi o sam fakt ze zabiam zycie :( nienawidze siebie. nie wiem czy psycholog cokolwiek pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popełniłaś najwiekszy bląd w zyciu. coś najgorszego. nie wyobrazam sobie jakimi kategoriami mysla tacy ludzie i co naklania ich do takich czynów. moze przynajmniej cie to czegos nauczy. jako czlowiek myslacy i z uczuciami chciałabym ci pokazac zdjęcia tych biednych porozrywanych dzieci ale też żal mi ciebie bo może teraz naprawde cierpisz... za wszystko w zyciu trzeba zaplacic. ale to prawda trzeba zyc przyszloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
a ile masz lat? Może pomyśl w ten sposób, z tamtym facetem już nie jesteś, dziecko nie miałoby taty, więc może dobrze się stało? I tak już czasu nie wrócisz, więc szukaj pozytywów. Ciąża pewnie była wczesna, więc był to płód.\, a nie dziecko. Skorzystaj też z pomocy psychologa. Znam jedną babkę, która usunęła- bardzo wcześnie, farmakologicznie. Dopadło ją jak po dwóch latach zaszła w ciąże- ona chodziła na psychoterapię. Tobie też radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumiejaca10000
i urodzila dziecko po dwoch latach czy jeszcze nie? to byl 10tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
urodziła dziecko, ale w trakcie ciąży chodziła na terapię. Jak usunęłą ciążę, wydawało się, że dobrze to zniosła... Potem poznała faceta, szybko się pobrali- zresztą są naprawdę super parą. Starali się o dziecko, jak zaszła chyba dopadły ją wyrzuty sumienia. Dziewczyna się załamała. No, ale wyszła z tego. 10tydzień? Dlaczego tak późno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ma ma
a ja mam taka w rodzinie co usunela ciaze,bo z ojcem dziecka nie mieli slubu.wzieli slub i po roku urodzila dziecko.to jest zalosne dopiero. autorko,na nic ci teraz wyrzuty sumienia,dobrze ze rozumiesz swoj blad,ale glowa do gory-nie ty pierwszy nie ostatnia.wazne bys juz tego wiecej nie zrobila. bo znam tez taka co 2 ciaze usunela i nie ma wyrzutow sumienia,przeciwnie.twierdzi,ze to by bylo pieklo gdyby te dwoje dzieci urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumiejaca10000
ja tez jetsem teraz w ciazy :( mysle ze to dlatego wyrzuty wrocily, ale nie umiem sobie z nimi poradzic. odbieraja mi radosc z obecnej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia265
nieumiejaca10000 Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metryczka
Kochana - ja też usunęłam. I bardzo żałowałam, do dzisiaj żałuje. Tylko wcześniej wpadłam w depresje , teraz umiem o tym myśleć ze spokojem. Pozbierasz się, trzeba przeżyć jakby żałobę, przejść przez wyrzuty sumienia. Poproś kogoś o pomoc - psychologa, księdza albo Pana Boga, jesli jesteś wierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metryczka
Pamietaj też, że aborcja w krajach zachodnich jest legalna. Dlatego, że w PL jest nielegalna i jest taka straszna nagonka na te sprawy - kobiety mają jeszcze większe wyrzuty sumienia. Nie mówię, że popieram usuwanie ciąż, ale do powinna być dobrowolna decyzja każdej kobiety. Każda z nas powinna mieć takie prawo, podobnie jak na zachodzie. Gdyby ten temat przestałby budzic takie demony, inaczej by to wszystko wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak sobie mysle
to nie jest decyzja kobiety - ty mozesz decydowac czy zjesz pomidorowa czy ogorkowa,spodnie czy sukienka a nie o zyciu 2 czlowieka jak juz urodzisz i zabijesz pojdziesz siedziec a jak jeszcze nienarodzone to mozna zabic mam 2 miesieczna coreczke,moje swiatelko moja gwiazdka dla niej zrezygnowalam z pracy,nie pale i trzymam diete bo karmie piersia wszystko dla niej moja mama byla samotna matka jak zachorowalam (mialam guza w brzuchu)jezdzila do klinik leczyla mnie i taki mam wzor a dla mnie baba co sie wyskrobala to kurwisko. wybacz ale mam takie osoby za kurwy moglas kurwo oddac do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////////
jak jesteś teraz w ciąży to myśl o przyszłości. Na przeszłość tak już nie masz wpływu...wiec po co się zadręczać. Nie ty pierwsza nie ostania . Każdy z nas popełnia błędy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamutia
mamy ci współczuć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssalim
ja tez usunelam ciaze 5 lat temu i teraz bardzo tego zaluje oddala bym wszystko aby cofnac czas wiem ze teraz bym byla szczesliwa z moim dzieckiem a tak wyrzzuty sumienia powolutku mnie zabijaja usycham niczym kwiat bez wody .... mam mysli samobojcze i zaden psycholog tu nie pomoze bo nie ususnie mi tego z pamieci zla matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam
całego tpiku ,ale po co w ogóle piszesz? nie masz sie komu wyżalic czy co? trzeba było urodzić i dać do adopcji - tyle par czeka na dziecko bo nie mogą mieć swojego. żałuj bo nie wiesz co straciłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygać mi się chce jak czytam że ktoś sie na aborcje zdecydował i komentarze , że "moje ciało mój wybór " gówno prawda, zdecyduj sobie łapsko uciac a nie kończyć inne zycie. Aborcja to morderstwo. W 10 tygodniu to nie płód a malutkie dziecko , ma serduszko, raczki , nóżki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka :)
a wlasnie ze psychoterapeuta wam pomoze. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
zgadzam się z teneryfą,10 tyd.to już dziecko!ma wszystkie członki ciałka a serduszko już często bije od 6-7 tygodnia,wiem,bo przecież mam dziecko i na usg ciągle chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masaakraa jak to czytam
Kobieta powinna mieć wybór??? O czym wy piszecie durne babska!!! Kobieta ma mózg i niech go używa zanim rozwali nogi gdzie popadnie. Albo niech pozwoli siebie poszatkowac a nie małego bezbronnego czlowieczka. Błagam!! Aż strach ze to piszą przedstawicielki płci pięknej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No źle zrobiłaś Dziecko to nie rzecz - nie problem który można usunąć Dobrze że przynajmniej zrozumiałaś ze zle zrobiłas TEraz to już za pozno na żale bo dziecka ci nikt nie zwróci Spróbuj żyć dalej i zapomnieć Bo całe życie będziesz się meczyc jesli bedziesz rozpamietywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też coś powiem w tym temacie. Ja też usunęłam ciąże. To miało być trzecie dziecko i wiecie kiepska sytuacja finansowa i w ogóle...A teraz los z nas zakpił i i tak jestem w trzeciej ciąży, ale tej już nie usunęłam. Nie poytrafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×