Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daisy22/23

depilator, tak czy nie?

Polecane posty

Gość daisy22/23

zastanawiam sie nad kupnem depilatora, ale z tego co słyszałam nogi po depilacji nie są takie gładkie jak po ogoleniu maszynką i trzeba to robic znacznie czesciej niz raz na m-ąc. Moja znajoma stwierdział że odkąd uzywa depilatora włoski zaczeły jej wrastac w skóre. Napewno niektóre z was uzywaja depilatora i takie pytanie, czy warto go kupic? I jaki jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy22/23
nikt nie uzywa depilatora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placenta
nogi po depilatorze nie sa takie gladki jak po goleniu maszynka, ale jak bedziesz golic depilatorem, to z czasem beda coraz slabsze i beda wolniej rosnac. Polecam depilator, pozniej poprawic maszynka, a co jakis czas skorzystac z woskowania u kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie buenos
Korzystam z depilatora elektrycznego i z efektów jestem bardzo zadowolona.Moje nogi są gładkie,ale depiluję raz na ok.2 tyg.,latem nawet częściej.Ale inna sprawa,że jestem brunetką i na brak owłosienia nie narzekam :D Wrastające włoski zdarzają się u mnie sporadycznie.Inna sprawa to ból.Na początku depilowałam się na raty,np. dziś pół nogi,jutro drugą połowę.Do wszystkiego można się przyzwyczaić,teraz to nawet pachy depiluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy22/23
Dzieki że ktoś sie tym zainteresował :) a może mi ktoś jeszcze polecic jakis dobry depilator, wiem że są jakies z nakładkami masującymi czy coś takiego, ale czy to naprawde pomaga? czy nie ma jakies wielkiej różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem za depilatorem i nawet strefę bikini daję radę depilatorem. Z czasem depilowanie boli coraz mniej. Po goleniu maszynce natomiast włosy stają się coraz mocniejsze i co gorsza zaczynają kłuć. Tylko depilator lub wosk i tą pastą cukrową o której dziewczyny na innym topiku pisały też byłabym zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, że po depilatorze nogi nie są tak gładkie jak po maszynce, skoro po maszynce po 6 godzinach zaczynają wyrastać kłujaki, a po depilatorze ma się spokój na jakiś czas. Ja używałam co jakieś 2 tyg, boli niesamowicie, choć z czasem jest rzeczywiście coraz łatwiej. Jeżeli dasz radę wytrzymać wyrywanie to polecam. Ja nie dałam rady na dłuższą metę, ale moje włosy na nogach są gęste i grube że nikt by się takich na głowie nie powstydził :P P.S. Po maszynce mi też wrastają, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Do bólu można się przyzwyczaić, ewentualnie są depilatory z nakładką chłodzącą, która łagodzi ból. A przecież nie jest to znowu taki ból, zeby się go nie dało przetrzymać ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak najbardziej depilator
Jestem za! Chociaż dopiero niedawno go kupiłam. Nie wiem od czego to zależy, może jest jakis "próg bólu" ale mnie osobiście nie bardzo boli taka depilacja. Robiłam i nogi i pachy i bikini. Mam depilator z tymi bajerami, nasadkami masującymi, ale ich nie stosuje. Jedno jest pewne włoski odrastają duuuuzo słabsze. I nawet jeśli po depilacji mialabym poprawić zwykłą maszynką to i tak jestem za depilatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **** **** ****
jestem za depilatorem....owszem nóżki nie są idealnie gładkie bo najkrótsze włoski zostają, ale są o wiele gładsze niż po jednym dniu nogi po goleniu. jak się codziennie je trze ostra gąbką to praktycznie włoski wcale nie wrastają, a alantan plus eliminuje właściwie wszelkie podrażnienia. boli na początku...przy regularnej depilacji po jakimś czasie włoski są tak słabe, że depilacja to zaledwie jakby bardzo delikatne ukłucia, bólem nazwać tego nie można...tyle ze trzeba faktycznie depilować regularnie i liczyć się ze trzeba to robić nawet 1-2 razy na tydzień, bo włoski rosną w różnym tempie i te które nie zostały złapane przy jednej depilacji po 2 tygodniach już są tak długie, że ich wyrwanie jest bolesne, bo są szarpane w nie wyrywane...tak więc depilację raz na 4 tygodnie można miedzy bajki włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheehe
a ja mam depilator i go nie uzywam, to nie dla mnie.. tez nie lubie golic masyznka, bo robi mi sie zarost meski na nogach;) tak wiec siegnelam ostatanio po depilacje cukrowa i jest mi duzo latwiej to przezyc:) po tej depilacji tez zostaja drobne wloski jak po depilatorze a mniej boli i jets tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depilator Braun
Braun Silk-Epil Xelle, nowa seria Brauna. Ma nasadki masujace i w ogole nie boli. Sa tez nasadki dla poczatkujacych, jeszcze lagodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shopping shopping
ja uzywam depilatora i raz na 2-3 miesiace chodze do kosmetyczki na wosk lydek,ud i bikini.. depilatorem srednio co 2 tygodnie "robie" cale lydki,troche ud (na udach mam bardzo malo i jasne wloski,ale i tak mnie boli,a lydki juz mnie praktycznie wcale nie bola,tzn takie klucie tylko,ale nie jest to absolutnie bol)..jesli robie bikini sama to boki robie depilatorem a potem reszte kremem depilujacym,a czasem calosc kremem ,a to co nie rozpuscilo sie wyrywam depilatoprem,wtedy wloski sa b slabiutkie juz.. pachy robie kremem albo maszynka,raz zrobilam depilatorem i nigdy wiecej nie zrobie,bo normalnie lecial mi krew ale mysle ze tp kwestia tego ze od wielu lat w tym miejscu uzywalam tylko maszynki plus skora tam jest b wrazliwa:) Dziewczyny a wiecie moze czy to prawda ze te ktremy i pianki depilujace tez oslabiaja wloski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy22/23
widze ze jest wiele głosów za, wiec chyba sprawie sobie to cacko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm
ja jestem za ,po depilatorze mam gladka skore i przynajmniej nie pozacinam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy 22/23
kupiłam wkoncu depilator, nawet jestem zadowolnoa, tchoche boli, no lae idzie sie przyzwyczaic :) ale rzeczywiście nogi nie są aż takie gładkie, jak reklamują i trzeba to robic troche czesciej niz 1 na miesiąc. No ale i tak jestem zadowolona z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremy i pianki
Tak, macie rację. Kremy i pianki osłabiają włoski ;) Teżzastanawiam się nad kupnem depilatora, bo golenie maszynką wogóle mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka55
moim zdaniem nie. Lepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów i depilować się woskiem. Ja chodzę tutaj http://timeforwax.pl/oferta/depilacja/ i wolę wydać pare groszy na taka depilacje i mieć spokój na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam depilatora i jestem bardzo zadowolona, także zdecydowanie polecam. Spory wybór takich produktów znajdziesz na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ to najfajniejsza porównywarka en na jaką trafiłam, wszystko w zasięgu ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Phillips Satinelle - bardzo fajny depilator. Równomiernie wyrywa włosy, nogi są gładkie przez dłuższy czas. Bardzo podoba mi się ten efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam brauna silk epil i bardzo polecam, nogi jak przejade raz na tydzień to cały czas są gładkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Mlodzi na Dorobku - połowę tych argumentów można o kant rozbić. Jak choćby sprawa zaczerwienień. To jest kwestia skóry. Ja używam depilatorów od 15 lat i zawsze mam bardzo duże zaczerwienienie. Żaden depilator tego nie przeskoczy, Rwanie włosów - przy każdym się to zdarzy, nie uniknie się tego i wie to każdy kto dłużej depiluje nogi. Wystarczy kilka trików jak choćby depilacja 20 min po gorącej kąpieli. Sprawa prędkości to też kwestia indywidualna, ja zawsze czuję różnice, przy różnych depilatorach a miałam ich sporo. Etui - a co zdjęcia nie było? Nie mogła wcześniej zobaczyć? Poza tym ZAWSZE to jest woreczek. Punkt 7 hipoalergiczne dyski - jak sama pisze nie ma alergii, to jest podrażnienie skóry więc sama sobie zaprzecza. Poza tym jak już wspomniałam trochę tego przerobiłam w życiu. Jakbym miała coś polecić to zdecydowanie Brauna. Bardzo fajny jest ten model https://www.al.to/p/301275-depilator-braun-silk-epil-7-skinspa-7939e.html zwłaszcza, że można go używać na mokro i ma nakładkę ze szczoteczkami. Gdzie przy depilacji bardzo ważny jest peeling po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguniia
ja jestem za depilatorem z czasem depilowanie boli coraz mniej. Po goleniu maszynką natomiast włosy stają się coraz mocniejsze i zaczynają kłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankenka
warto, ale z tych drozszych - te tansze niestety do niczego sie nie nadaja, boli depilacja itp. moim zdaniem mozna zaczynac w ogole od 500 zl wzwyz. ja bralam na raty w media expert, bo uznalam, ze to turbopotrzebne, ale nie bede kasy wywalac w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojma03
Kiedyś używałam depilatora, ale niestety taka metoda za bardzo mnie podrażniała. Teraz stawiam raczej na wosk. Co jakiś czas chodzę do SCM estetic. Mają bardzo konkurencyjne ceny jak na Kraków. Podobają mi efekty po takiej depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×