Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o jejku jejku

doradzcie dobry kryjacy podklad!

Polecane posty

Gość o jejku jejku

kobietki prosze pomozcie bo ja juz tyle wyprobowalam i jeszcze nie znalazlam tego idealnego podkladu.acha mam 23 latka wiec na razie nie szukam antyzmarszczkowych.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
Estee Lauder double wear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie no gdzie
vichy dermablend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpio
Unifiance correcteur de teint firmy La Roche Posay (w białej tubce) -najlepiej kryjący podkład, jaki do tej pory miałam, nie tworzy efektu maski! Cena ok.69 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlon
color stay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam te plytke
revlon bez pompki i max factor lasting performance...uzywam naprzemian i NIGDY nie zamienie na zaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasting performance- świetnie kryje, buzia wygląda na zdrowa wypoczeta bez pryszczy i efektu maski, naturalne kolory(najlepszy soft beife-jasny, natural-bronze- ciemny) mam oba bo tylko te odcienie nie są\"rożowe\" i mieszam w zależności od opalenizny.wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za porady a czy probowalyscie maybelline ever fresh make up?kolezanka doradza ale ona ma idealna cere wiec na jej buzce kazdy podklad wyglada super.pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputka
loreal true match jest sto razy lepszy od tego la roche posay bez porównania jak dla mnie .La roche posay jest ciężki,widoczny na skórze,nie kryje wcale tak dobrze i dziwnie pachnie. Jestem strasznie zła, że coś mnie podkusiło żeby go kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Spróbój też podkład korekcyjny oriflame. Ja go nie próbowałam, bo mi pasuje nawilżający, ale koleżanka po sprzedaniu jej wysyłala mi smski, ze to podklad idealny. Jakbyś szukała konsultantki Oriflame z wrocławia, to możesz kontaktować się przez mejla na blogu www.bearte.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×