Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna-kowalska

olejki zapachowe z Egiptu

Polecane posty

Witam. Mam pytanie. Jak zaopatrujecie się na nowy wymiar perfum. Olejki z Egiptu - robione wyłącznie na bazie olejków kwiatowych bez dodatku spirytusu i żadnych sztucznych dodatków. Nie uczulają, zapach utrzymuje się przez cały dzień i mają orginalny zapach. Nie jest to reklama ale chciałabym się dowiedzieć czy byłybyście skłonne kupić taki olejek zapachowy. Do tego jest bardzo duży wybór flakoników o orientalnym kształcie, w którym przechowuje się olejek. Jeśli któraś z was była w Egipcie na pewno będzie wiedziała o czym piszę. Jestem bardzo ciekawa czy Polki chciałyby mieć i używać tego rodzaju perfumy. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egiziana
bylam w egipcie kilka razy i tylko za pierwszym razem dalam sie nabrac na te ich "perfumy".Wciagaja na sile do sklepow i pytaja jakich uzywasz perfum ,potem daja ci olejek ktory faktycznie pachnie tak samo jak oryginalne perfumy.szkoda,ze jak juz sie zdecydujesz i kupisz to olejek jest maksymalnie rozcienczony i bardzo nietrwaly. cena wcale nie jest taka znowu niska.Ja wole kupic oryginalne perfumy w dobrej perfumerii. ps.a flakonikow mam cala kolekcje ,bo daja je w prezencie,faktycznie calkiem ladne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusee
znowu to samo ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×