Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklankawody

masz duzo do zrzucenia? zapraszam moze wspolnie uda nam sie

Polecane posty

Gość szklankawody

witam serdecznie zapraszam do odchdzania ze mna mam duzo do zrzucenia bo moje marzenie to wazyc 60kg ale 70 tez bedzie dobrze a obecnie waze 92kg:/pomozesz mi bedziesz mnie wspieac w ciezkich chwilach odwdzięcze sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce schudnac tak co 5kg to moj cel //// teraz waze 91.8kg a bylo 92,5kg 3 dni wczensiej....do 15sierpnia chcialabym schudnac do 90-88kg bylabym szczesliwa wtedy.a cel potem na koniec wrzesnia 80kg wazyc byloby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzklankaWody a ćwiczysz troszkę czy samo dietowanie? :) Ja od niedzieli zaczynam dietę 5-dniową :) Mam naszieję, że stracę na niej ze 2 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
też bym chętnie się przyłączyła bardzo chętnie bo już nie mogę na siebie patrzeć. A na czym polega ta dieta 5 dniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
ahh już wiem to ta dieta amerykańska ... zaciekawiła mnie myślę ze tez chętnie bym spróbowała szczególnie że lubie serki jabłka i wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patie
Ja też chcętnie dotrzymam Ci towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MgnumMigdałowe
No to mamy już prawie cały zespół wspierających się Kobitek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
magnum migdałowe myślisz że damy razem rade na amerykańskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
ja muszę zrzucić aż 15 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chętnie się przyłącze.Sczerze mówiąc ja już trochę schudłam.Ważyłam prawie 90 kg.Teraz ważę 82,6.Chciałabym ważyć 65 kg więc jescze długa droga przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
1a2... a jak schudłaś juz tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Big
a jaka diete bedziecie stosowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze zo cos sie ruszylo bardzo rajnie tylko zebyscie napewno uczestwiczyly w forum...ja ogolnie jem wszytko ale ograniczonych ilosciach czyli MZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femme_dietkowa-wykluczyłam z jadłospisu białą mąkę,ziemniaki jem w ilościach mikroskopijnych,nie pije słodkich napojów,w ogóle nie jem słodyczy.Zaczęłam się odchudzać 1,5 miesiąca temu.Oprócz tego biorę od 1,5 tygodnia tabletki Therm line II.No i trochę ćwiczę na rowerku,ale mało bo bardzo tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
1a2....to ładnie Ci idzię .. trzymaj tak dalej ja to mam strasznie rozpechany żołądek ... musze go zmnieszyc heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez bedziemy sobie swietnie radzic zobaczycie:) ja jeszcze zadnego sportu nie doddalam do swojej diety ale musze cos pomyslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femme-jakzaczynalam się odchudzać też mialam rozepchany żołądek,jadłam tylko z głębokich talerzy...nawet drugie danie.Teraz zjadam niewielkie ilości i mam dosyć.Nagorsze są wieczory,ale wiem,że muszę wytrzymać.Znalazłam sobie wytłumaczenie -zjedzenie czegoś dobrego trwa parę minut i czy te parę minut przyjemności jest warte tego żeby potem męczyć się z otyłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
dla mnie tez właśnie najgorsze są wieczory ja moge cały dzień jesc jak ptaszek i wieczór masakra a jeszcze ostatnio spac nie mgoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze mowisz 5min a potem ile wyrzeczen:(ja niewiem jak moglam dosjc do wagi 92kg:(ale wiecie po mnie tego nie widac az tak nie mam wielkiego brzucha ni nic...ale waga nie klamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
po mnie niestety widac najbardziej idzie mi w brzuch i tyłek .. wyglądam jak takie jabłuszko taka pyzulka czas to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mnie również tak nie widać tej wagi,należę do tych grubokościstych.niestety 90 kg już widać nawet u takich.Nie mogę już na siebie patrzeć.Ten widok w lustrze jest przerażający.Wiem,że muszę z tym walczyć,bo mam tendencje do dużego tycia i co dalej,jak żyć z taką tuszą?femme_dietkowa-Ja nie wyobrażałam sobie jak można oglądać wieczorem film i coś nie jeść teraz z tym walczę,czuję się jak bojownik,ale obiecałam sobie,że się nie poddam,po prostu zawzięłam się i nie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudną sprawą jest zrzucenie zbędnych kilogramów, ale niestety jeszcze więkej wysiłku wymaga utrzymanie wagi :/ Przede mną jeszcze jakieś 8 kilogramów. Wierzę, że razem osiągniemy postawiony sobie cel :) Buziaki :* Będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze teraz 92kg chce bardzo w sylwestra zalozyc sukienke sliczna i wazyc jakies 75kg myslicie ze sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Big
hej dziewczyny, jak ja was dobrze rozumiem.... chcialabym schudnac 20 kg, ale pierwszym etapem jest 10 :) szklankawody-------> mysle, ze do sylwestra powinno sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×