Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skąplikowane

Odchudzanie

Polecane posty

Gość skąplikowane

Hejka mam takie pytanie macie coś spawdzonego na odchudzanie? Trochę mi się przytyło i teraz muszę to jakoś w miarę szybko zrzucić najlepiej około 10 kilo w miesiąc albo i wiecej tych kilogramów w dół... Pomóżcie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porombało cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Slimunox.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Foreverslim. W końcu pozbyłam się zbędnego balastu, gdzie przekonałam się o tym jak om mi przeszkadzął przekonałam się dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się sprawdza błonnik w diecie. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy - proponuję colon slim. Po jakimś czasie regularnego stosowania nie podjadamy, tkanka tłuszczowa zaczyna się redukować plus jelita pracują jak należy. Oczywiście jest to suplement i dieta oraz aktywaność fizyczna jak najbardziej wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na szybkie chudnięcie, to tylko zabieg gabientowy. Oczywiście musi być też dieta i ćwiczenia, bo bez tego ani rusz. Ale co do "wspomagaczy" to ja nie wierzę w żadne tabletki, tylko zabieg. Ja miałam robiony urządzeniem V-Max w klinice La Perla w Warszawie i jestem baaardzo zadowolona z efektów, bo nie dość że pomaga zgubić kilogramy, to jeszcze ujędrnia (a luźna skóra to może być duzy problem dla kogoś kto chce szybko zrzucić...) Zabieg nic nie boli, nawet przyjemny :D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia887
Mi pomogła modna teraz zielona kawa w igreen. Biorę od 3 miesięcy i schudłam 11 kilo. Oczywiście nie na samych tabletkach. Przez pierwszy miesiąc chodziłam na siłkę. Potem stwierdziła, że mogę też ćwiczyć w domu, bo na necie jest baardzo dużo filmików. Do diety wkroczyło też więcej warzyw i owoców. Na początku ważyłam 78 kilo przy wzroście 167. Chcę zrzucić tak min. do 60, więc cel już blisko. Najważniejsze jest samozaparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam całą nadwagę dopiero na Foreverslim, więc mogę potwierdzić, że te tabletki faktycznie działają. Rozsądnie dobierałam tabletki, w zasadzie na podstawie składu i skuteczności. Ostatecznie trafiłam na Foreverslim i to była dobra decyzja. Nawet nie sądziłam, że będę w stanie stracić aż tyle kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że nie chciałabym schudnąć w bardzo szybkim tempie. 11 kg w miesiąc to lekka przesada, stosuję amlan forte z vital progres i chudnę 3-4 kg miesięcznie. Czuję się bardzo dobrze i jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że branie suplementów diet nie jest złe.Ja akurat zaliczam się do grona osób które wspomagały swoje odchudzanie tabletkami.Mi bardzo pomógł Slimunox.Preparat zawiera tylko składniki pochodzenia naturalnego.Jestem w połowie odchudzania i już udało mi się schudnąć 7 kg.Dla mnie to już jest bardzo duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że branie suplementów diet nie jest złe.Ja akurat zaliczam się do grona osób które wspomagały swoje odchudzanie tabletkami.Mi bardzo pomógł Slimunox.Preparat zawiera tylko składniki pochodzenia naturalnego.Jestem w połowie odchudzania i już udało mi się schudnąć 7 kg.Dla mnie to już jest bardzo duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox. Mija miesiąc od zastosowania tych tabletek i waga w tym czasie spadła o 5 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważny jest ******* co dzień, do tego odpowiednia suplementacja. Osobiście stosuje Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Moim zdaniem trzeba jeść wszystko ale z umiarem i o stałych porach, ja zamawiam catering https://www.wygodnadieta.pl/ dostaję codziennie 5 posiłków, jem o stałych porach i efekty są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka38
Ja jestem po kuracji z iqacai. Udało mi się schudnąć tyle ile chciałam czyli 13 kilo, tak żeby wrócić do wagi sprzed ciąży. Zajęło mi to niecały rok. Nie miałam diety, starałam się tylko nie jeść zbyt dużo smażonego i piłam wodę. Ćwiczeń nie robiłam, ale przy dziecku to nie trudno o ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam spory czas temu Slimunox i pamietam że z dostepnych na rynku był to jeden ze skuteczniejszych środków. Stosowałam bodajże 3 miesiące i w tym czasie uporałaam się z problemem nadmiernej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika
Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów, który "przećwiczyłam na sobie" ze skutkiem minus 12 kilo, jest zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdyby nie tabletki Slimunox pewnie nadal męczyłabym się na diecie i może bym chudła ale na pewno nie tyle i nie tak szybko.A dzięki temu że brałam te tabletki cały proces odchudzania był o dużo łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz schudnąć ale nie masz czasu dla siebie bo masz rodzinę i to dla niej gotujesz obiady. Schudnij jedzac co oni. Zapraszam na naszą stronę na fb Matki i żony - odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×