Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piła

chodzi o papierkowe sprawy w usc i w kosciele

Polecane posty

Gość Piła

moj narzeczony jest za granica i 3 miesiace przed slubem nie bedzie w polsce, czy te sprawy mozna zalatwic wczesniej czy ktos byl w takiej sytuacji? czy beda jakies problemy? slub mamy w pazdzierniku a on bedzie w maju a pozniej dopieroi na slub przyjedzie :-) http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006101000700730.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to załatwicie to po jego powrocie, bo te dokumenty są ważne 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
ale on przyjedzie tydzien przed slubem to chyba troszek zapozno wrrr nie wiem co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
tak konkordatowy :-) juz czuje ze bedzie wesolo z tymi papierkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meagaan
nam ksiądz zapowiedział że musimy się stawić z wypełnioną książeczką z zaliczoną poradnią itd, z papierami z USC (które ważne są trzy miesiące - i nie we wszystkich Urzędach dostaniesz je od ręki, lepiej upewnić się wcześniej ile to trwa w Waszym), z metryką na której jest zaświadczenie o bierzmowanie - to napewno ważne jest tylko trzy miesiące - musimy zgłosić sie do księdza i wypełnić wkestionariusz ślubny (stawiamy się razem nie osobno) i dopiero po wypełnieniu jego możemy dać na zapowiedzi (to następne trzy tygodnie) no i dostajemy pisemko do księdza z parafi pana młodego o wygłoszenie zapowiedzi w drugiej parafi no i zostają jeszcze dwie spowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam ksiądz zapowiedział że musimy się stawić z wypełnioną książeczką z zaliczoną poradnią itd, z papierami z USC (które ważne są trzy miesiące - i nie we wszystkich Urzędach dostaniesz je od ręki, lepiej upewnić się wcześniej ile to trwa w Waszym), z metryką na której jest zaświadczenie o bierzmowanie - to napewno ważne jest tylko trzy miesiące - musimy zgłosić sie do księdza i wypełnić wkestionariusz ślubny (stawiamy się razem nie osobno) i dopiero po wypełnieniu jego możemy dać na zapowiedzi (to następne trzy tygodnie) no i dostajemy pisemko do księdza z parafi pana młodego o wygłoszenie zapowiedzi w drugiej parafi no i zostają jeszcze dwie spowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
to jakis koszmar wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prawda
Piła otóż my jesteśmy w takiej samej sytuacji jak Wy, tyle tylko, że mojego narzeczonego już nie ma w kraju a wszelkie formalności (poza zaświadczeniem z usc) mamy już załatwione. To tylko i wyłącznie zależy od ksiedza, najlepiej idzcie do Niego i powiedzcie jaka jest sytuacja i na pewno wszytsko załatwicie bez problemu. Do naszego ślubu pozostało już niespełna 5 ,moiesiecy a protokół przedślubny mamy już spisany. Pozdrawiam, jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, odpowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
o dzieki ci wielkie pocieszylas mnie nieco bo juz mialam czarne mysli ja jestem na miejscu wiec moge wszystko pozalatwiac a on przyjedzie w maju na tydzien :) i wtedy musily to zalatwic a powiedz mi kochana jak jest w usc dodam ze on jest z innego miasta niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prawda
do usc musicie isc oboje, tzn Ty do swojego a narzeczony do swojego i nie wczesniej niz 3 miesiace przed slubem. My bedziemy to zalatwiac na tydzein przed slubem, bo to zaswiadczenie z usc nalezy tylko doniesc do kosciola i to wszystko. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momika
ja ide wypełnic ten kwestionariusz slubny chyba w tym tygodniu i od razu mamy dac na zapowiedzie?? oboje jestesmy z tej samej parafii a slub 22 lipca odpowiedzcie bo niw iem co robic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×