Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karina26

PLANUJEMY SLUB I WESELE-SZUKAM PORAD CO DO CEN

Polecane posty

Gość Karina26

W 2007 planujemy się pobrać. Oboje jesteśmy przeciwnikami hucznego weselicha.Planujemy zrobić małe przyjęcie na dokładnie 20 osób.Pochodzę z małego miasteczka (20 tyś). Chcielibyśmy zrobić przyjęcie (obiad) w restauracji. Niestety większość z gości byłaby przyjezdna i musimy im zapewnić także noclegi. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki mniejwięcej oczywiście byłby koszt takiego przyjęcia+noclegi.Oczywiście tak orientacyjnie,bo wiem,że moze być spora rozpiętość.Będę wdzięczna za wszelkie rady,bo sama nie mam pojęcia jakie są cenny.A nie dysponujemy duzymi zasobami,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w takim mieście miej więcej zbliroznego do Twojego u nas za małe przyjecie w restoracjii kosztuje 80-100 zł za osobe (bez alkoholu,ciasta,owoców) a noclegi kszałtują się od 20-30 zł za sobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chętnie podczepię do tematu :) gdyż właśnie chciałam założyć podobny. Również myślimy o ślubie za rok i raczej nie chcemy wesela, choć mojej mamie sie marzy zabawa... Ja z jednej strony też bym chciała się pobawić na własnym weselu, ale nie stac nas na to :( Czy moglibyście mi powiedzieć, jakie są koszty zwiazane z weselem (ok 30 osób) a jakie z obiadem? Chodzi mi o to jak naczna jest różnica, co można obciąć bez szkody dla wesela (zrezygnujemy np. z fotografa i zrobimy zdjęcia we własnym zakresie) a co na wweselu musi być obowiązkowo (czyli np orkiestra) i jakie koszty się z tym wiążą.... Będę bardzo wdzięczna za wszelkie porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchajcie
Dziewczyny, siostra robiła obiad na 15 osób...sale mieli do samego rana...ale koszty wyszły o wiele większe niż przy weselu. Tak np: ona płaciła 100zł/os bez alkocholu, owoców, napojów, ciasta i tortu, ja natomiast będę płaciła 100/os a w tym będę miała wszystko z wyjątkiem alkocholu.Jeśli chodzi o muzykę to oni mieli magnetofon, my zaś będziemy mieli dj (bo jakoś nie uśmiecha mi się płacić 2000za drętwiaków którzy do 24 będą ubzdryngoleni a zamiast śpiewu będę miała wycie bądz plebeck. Zaś dj jest naprawdę tani (my 750zł z akordeonem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
Dzieki za pomoc. Dal mnie te ceny i tak sa gigantyczne, bo jak policznę 2000 za 20 osób + około 16 osób x 30-40 złotych x 2 dni + owoce + alkohol+ ciasto + muzyka to wyjdzie z 5000. Chyba wezmiemy cichy ślub tylko ze świadkami...Najwyżej rodzina się obrazi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz :) choć mały odzew widzę... czekam na więcej! Bo jestem rozdarta między marzeniami a rzeczywistościa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz :) choć mały odzew widzę... czekam na więcej! Bo jestem rozdarta między marzeniami a rzeczywistościa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz :) choć mały odzew widzę... czekam na więcej! Bo jestem rozdarta między marzeniami a rzeczywistościa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×