Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosia24

Jak szukac pracy???

Polecane posty

Gość ktosia24

W czerwcu koncze studia i bede szukac pracy-najchetniej w jakims biurze. Tyle tylko,ze zupelnie nie wiem,jak mam sie do tego zabrac. Czy mam zaczac wysylac swoje cv juz teraz? Czy zaczac szukac pracy dopiero w czerwcu jak skoncze studia? Mam sama chodzic po roznych firmach czy szukac ogloszen w gazecie? Dodam,ze nie posiadam niestety zadnych znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
Prosze, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij już teraz przeglądać oferty, a przedewszystkom ofert staży moze praktyk, praktyki często nie są pełnowymiarową pracą kilkanście godzin w tygodniu, zdobędziesz doświadczenie a może zostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
No wlasnie problem w tym,ze ja juz nie chce praktyk. Praktyk mam od cholery i troche zrobionych, a poza tym nie ukrywam,ze teraz u mnie krucho z czasem. Mimo,ze to ostatni rok,mam jeszcze duzo nauki na uczelni i nie chcialabym tam niczego zawalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkfjf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałabym się poradzić w tej sprawie. Należy chodzić po firmach i zostawiać swoje CV mimo ze przedsiębiorstwo nie dawało żadnego ogłoszenia o naborze? Jeżeli tak to komu zostawiać swoje dokumenty - sekretarce czy \"walić\" do dyrektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djk
"Walenie" do dyrektora to utopia, bo szanse, że do niego dotrzesz, są mizerne. Jeśli jednak miałoby Ci się udać - to jak najbardziej. Postaraj się poznać nazwisko dyrektora i wysyłaj do niego zaadresowany imiennie list z życiorysem i kilkoma krótkimi, rzeczowymi słowami w liście motywacyjnym (kilka zdań, nie więcej). Podpisz się odręcznie. W nagłówku listu musi być jego nazwisko i adres tej firmy - tak zwane "masowe przesyłki" robią złe wrażenie na pracodawcach; każdy od razu widzi, że wysłałaś to samo w 100 miejsc. Wysyłaj wszędzie tam, gdzie chciałabyś pracować - zarówno jeśli się ogłaszają jak i jeśli się nie ogłaszają. Jeśli miałaś spotkanie w sprawie pracy z jakąś ważną (czytaj - decyzyjną) osoabą, to obowiązkowo od razu po spotkaniu (tego samego dnia lub najdalej następnego) wyślij list lub e-mail dziękujący za spotkanie (same podziękowania, bez "sprzedawania się", powtarzania faktów z życiorysu itp.). Mało osób to robi, wiec się baaardzo pozytywnie wyróżnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×