Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w domu

Polecane posty

Gość gość

Witam posiadam prace jako tajemniczy klient uslug bankowych. Od 40zl za zlecenie. Praca dodatkowa na terenie calej polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetne osoby prosze o maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda , ze maila nie podano bo wydaje sie ciekawa taka oferta. Przynajmniej lepsza niż ta jaka dostałem od Pourvé... Przy okazji ostrzegam przed nimi nie dajcie sie nabrać krętaczom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pracować zdalnie z domu, łącząc pracę z innymi obowiązkami? Osiągać kolejno stopień menagera, czy dyrektor? Twoje miejsce jest w moim zespole! Aktualnie poszukuję kilku osób zainteresowanych budowaniem sieci handlowej w branży kosmetycznej. Chcę Ci udowodnić, że Oriflame to nie tylko bycie konsultantką, ale fajna praca, za konkretne pieniądze, która może być świetnym startem w przyszłość. Zarejestruj się korzystając z linka poniżej (bez żadnych kosztów!), a ja się z Tobą skontaktuję: https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2137740 Ewentualnie napisz na adres: mrowcza.praca@gmail.com Czekam na Ciebie! Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowe pieniądze można też zyskać biorąc udział w konkursie na www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×