Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paćka

ćwiczenia ujędrające pośladki....zna ktoś?

Polecane posty

Gość do widzenia
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek homo
czy zawsze muszą znaleźć się takie przydubce na forum które krytykują kazdy szuka tutaj jakiejs porady i pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja napisałam jakie ćwiczenia. Możesz jeszcze uklęknąć na kolanach, ręce na podłodze na szerokość ramion. Teraz zgiętą nogę w bok, tak 20 razy(jak piesek;), potem 20 razy noga wyprostwoana w bok, a potem licząć do 20 przytrzymujemy nogę w górze. potem 2 noga. Albo stoisz, ręce opierasz na krześle, ścianie, stole(do wyboru), podnosisz nogę na wysokość ok 40-50 cm, opuszczasz na palce, i tak powiedzmy 20 razy. później zatrzymaj w górze, plecy proste, nie pochylaj ciała do przodu!!!po tym ćwiczeniu zginasz kolano do piersi i dalekie wypady prostej nogi do tyłu. 2 noga. jak sobie przypomne lub bede wiedziała jak to opisac to podam resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysiad squat to jest tak: nnogi złączone lub na szerokośc bioder, lub raz tak raz tak. Teraz licząc do 4 wolno opuszczasz pupę w dół, kolano nie wystaje poza stopę, na 4 podnosisz się w górę, prostujesz biodra. potem robisz to w szybszym tempie.plecy proste, nie pochyalj sie do przodu, rób to płynnie. Plie, nogi w rozkroku(jak po szerokim marszu), delikatnie opuszczasz się na dół, też licząc do 4, plecy prosteitd, wytrzymujesz potem licząc do 10 w dole. słuchaj wariacji jest mnóstwo, ważne żebyś znała podstawowy przysiad, możesz go robić na palcach, na całych stopach, jak Ci wygodnie. następne ćwiczenie, leżysz bokiem, odpirasz głowę ręką, nogi brzuch głowa są w 1 linii. podnosisz nogę na górze, 20 razy, potem zgiętą, potem zatrzymujesz w górze i lekko balansujesz na górze. nie podnoś nogi wyżej niz biodro. Jak poćwiczysz nogę zewnętrzną, opuszczasz ją, podpierasz ciało z przodu, noga zew lekko idzie do tyłu, a nogę pod spodem podnosisz, i tak np licząc do 20, palce stopy zgięte, nie obciągniete. Uf, to chyba tyle, to są ćw tez na uda, nie tylko na pośladki. Potem siadasz na piętach, ręce daleko do przodu na ziemi, pochylasz się i naciagasz pośladki. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do widzenia
trzeba było tyle nie żreć to byś ujędrniać nie musiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiesz \"do widzenia\" że to czy ciało masz jędrne nie zalezy wcale od tego ile jesz, ale od tego jaki tryb zycia prowadzisz. więc taka moja skromna uwaga: skoro dziewczyna pyta o ćwiczenia na pośladki to widocznie nie ma na myśli odchudzania ale pojędrnianie, aby nie wisiały, czyli jednym słowem chce wzmocnić mięśnie a nie dowiedzieć się czy i ile ma "żreć", prawda? a Ty jak się nie znasz na rzeczy to się nie odzywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek homo
kolekcjonuje opakowania po lekach homeopatycznych,z których pod osłoną nocy konstruuje skomplikowane budowle w koronach okolicznych drzew...sasiedzi patrzą na mnie spod byka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luźna Żanetka34
Witam , mam ten sam problem..od pewnego czasu moje posladki zrobiły się tak rozlazłe ,że jak po dzisiejszych pączkach poszlam na stroną ,to mi niefortunnie wątroba wyfrunęła :O poradzcie cos! :O:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do widzenia-> nie smęcę....po prostu wg mnie trzeba się doskonalić, a nie całe życie stać w miejscu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisia czapa 😘 dziękuję! na pewno wypróbuję! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry_me
ja na mój tyłek kupiłam buty Easy Tone które modelują podczas chodzenia, mam je od wczoraj więc za wcześnie mówić o efektach, ale jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposób te buty easy tone modelują tyłek i gdzie można dostać ? Napisz coś więcej o nich plisss, mojej pupie też by się takie przydały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec 33
Kupiłam Easy Tone Reeboka przedwczoraj, na razie kupiłam japonki by je przetestować ale mam zamiar kupić jeszcze jakieś takie sportowe. W sumie nie lubię japonek bo się niewygodnie w nich chodzi, w zasadzie kupiłam je jako obuwie do użytku domowego. Producent twierdzi że specjalna podeszwa sprawia że but działa jak "piłka stabilizacyjna" i by zachowywać równowagę podczas chodzenia angażujemy intensywniej mięśnie łydek, ud i pośladków. Ta zwiększona praca mięśni ma wpływać na kształtowanie nóg. Fakt w butach chodzi się dziwnie, podeszwy mocno amortyzują, ma się wrażenie lekkiej chybotliwości i chodzi się jakby po "chmurce". Wewnętrzna wkładka jest wyściełana taką miękką poduszeczką. Nie lubię ćwiczyć na uda i pośladki ale dużo chodzę więc jeśli istnieje gadżet który w jakiś sposób ma wpływać na kształtowanie mięśni podczas zwykłego spaceru czy krzątania się po domu to chętnie wypróbuję czy obietnice producenta są prawdziwe. Buty nie są jakoś przesadnie drogie: 229 zł za klapki i 339 za buty do fitnesu czy "adidasy", można je kupić chyba we wszystkich sklepach firmowych Reeboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajny artykuł o tych butach http://uroda.onet.pl/1570182,2024,0,0,1560406,dzial.html Jest dokładny opis na czym polega ich działanie i informacja gdzie są dostępne:))) EasyTone dostępny w sklepach Reebok: Katowice SILESIA CITY CENTER Konin GALERIA FERIO Koszalin CH FORUM Kraków GALERIA KAZIMIERZ, GALERIA KRAKOWSKA Łódź GALERIA ŁÓDZKA, CH MANUFAKTURA Poznań CH PLAZA, CH GALERIA MALTA, CHSiB STARY BROWAR Warszawa ARKADIA, ZŁOTE TARASY, KING CROSS Wrocław PASAŻ GRUNWALDZKI Zielona Góra CH FOCUS PARK Muszę koniecznie się przejechać do któregoś z tych Centrów i dokładnie je obejrzeć i przymierzyć - jak będą takie jak opisują to kupuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam 8min buns (dostępne na YouTube), działają też 8 min legs, ale one są gł jak nazwa wskazuje na nogi :) Rewelacyjna moim zdaniem jest Tamilee Webb, ale mam ją jedynie na chomiku, żeby pobrać należałoby kupić transfer za 2 złote, więc nie wiem czy Was to interesuje. Kiedyś były w Shape. Seria "Chcę mieć takie pośladki", jest jeszcze ciało, ramiona, brzuch. Kazda cd to 2 zestawy po 15 min, teoretycznie łątwiejszy i trudniejszy, daje niezly wycisk :) Gdyby jednak ktoś chciał: http://skocz.pl/Tamilee_Webb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami naciagacze z tymi linkami
SEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam 8 min buns, a link dla chętnych, sama kiedyś szukałam i akurat tych mi się nie udało znaleść, (z Shape'a kupiłam większość, ale nie zdążyłam z ciałem), więc przekazuję inf, nie zmuszam nikogo do wejścia i uprzedzam wcześniej, że to ponad 50 MB, co innego gdybym tego nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki...
za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ścignij z neta sobie ćwiczenia..JA CHCE MIEĆ TAKIE POŚLADKI- TAMILLE WEBB ..Ja sciagnęłam i powiem że niezły wycisk..dodatkowo mam jeszcze" chcę miec taki brzuch"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam, że na pośladki rewelacyjnie działa jazda na rolkach :) macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? lubię jazdę na rolkach, ale jak dotąd nigdy nie udało mi się przez dłuższy czas jeździć regularnie, więc trudno bym zauważyła jakieś efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×