Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna_Grubachna

Do wakacji 2 miesiące . Tylko czy aż ?

Polecane posty

Gość Kachna_Grubachna

http://bi.gazeta.pl/im/3/4935/z4935273X.jpg Tak chce wyglądać do wakacji :P Teraz jest tak : 162 cm , 54 kg . Potworna oponka na brzuchu , stykające się od wewnątrz uda i boczki . Precz z boczkami ! W poniedziałek zainwestuje w hula-hop :) Kto przyłączy się do akcji "byle do wakacji"? :):) Ja od jutra zaczynam jazdę na stacjonarnym rowerku , kilka brzuszków i możliwe że A6W. Zobaczę czy starczy mi sił . I motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh :) ja tez cche miec taki brzuszek albo jescz elepszy ;p tlyko nie wiem ile mam około brzuszkow robic zeby cos było widac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam zacząć od 50 dziennie czyli 25 rano i przed snem . A i rezygnuję z chleba, ziemniaków , ryżu i makaronu . Właśnie zaparzyłam sobie chińską zupkę , żeby ostatni raz się podelektować :):):) W sumie to co ja teraz mam jeść ? :P Zaraz poszukam jakiś diet dla siebie. Za słodyczami nie przepadam, więc z tym nie ma problemu , ale chlebek i makaron ... Ciężko bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam , że zaczynam pić czerwoną herbatkę . Jeśli któraś z Was zna jakieś "cudowne sposoby" proszę o podzielenie się :) Może jakaś magiczna dieta , która jest sprawdzona i działa :) (o ile są takowe) A może jakieś magiczne ćwiczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zachwycam się Pilatesem. Ćwiczyłam to wieki temu, jeszcze jak kafeteria nie istniała;) i pamiętam że świetnie się dzieki temu czułam i wyglądałam. No to zaczęłam znowu, i faktycznie spłaszczył się brzuch, wysmukliły nogi, i w końcu przestał mnie boleć kręgosłup, z czego w sumie najbardziej się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę jadę na zakupy . Nie mam pojęcia jak się do nich zabrać . Co jeść , a co nie . Źle się przygotowałam do tego odchudzania . To dopiero pierwszy dzień . Co będzie za miesiąc jak ja już czuję , że zjadłabym Twistera z KFC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwsze efekty pojawiły się po dwóch tygodniach. Te ćwiczenia nie są trudne, w takim sensie, że nie spocisz się i nie zmachasz, ważne jest tu prawidłowe oddychanie i postawa, i im wolniej je wykonujesz, tym lepiej. Te które wkleiłaś, są OK. Na youtube jest całe mnóstwo ćwiczeń pilatesa, ciekawe są te które prowadzi ta babka Windsor (windsor pilates). Osobiście ja ćwiczę z filmem "pilates for dummies", plus parę innych rzeczy, znalezionych w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mysle ze powinnas jescv duzo ryb :) bo widomoz e ryba wpływa na wszystko :) hehe :) ale tak na serio to ryba i unikaj soli ale pamiataj ze na sałatkach tez nie morzesz samych byc bo organizm zle zageaguje bo nie jest on przyzwyczajony tlyko do warzyw czyy wowoców :) aa tak ogolnie to mysle ze ryz tez moze byc :) poportu lekkie rzczy. Laura Diaz czy te cwiczenia pilatesa sa dobre uda mi sie schudnac do lata ? bo ja sama niewime czy mam tłuszcz na brzuchy czy jak ? ps. postaram sie wstawic zdjecie tlyko ktos wie gdzie moge je nwstawic? aby otwieraj je linkiem ? :) POzdrawiam KAJA MARI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz mężusia poproszę , żeby mi strzelił fotę w bikini to też wstawie :) A zjadłam na obiad sałatkę z sałaty włoskiej , ogórka i jogurtu naturalnego i o dziwo najadłąm się nieziemsko :) a i do tego kromeczkę chlebka razowego . KajaMari: ja zdjęcie wstawię na zapodaj.net i wtedy tam wysakuje zapodaj, później \"kliknij i zobacz zdjęcie\" czy coś takiego i wtedy jak juz klikniesz pokazuje się strona zdjęcia i ten link wklejaj :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to wyczytałam gdzies , że lody pomagają w odchudzaniu bo żołądek musi się napracować żeby się ugrzać i przez to szybciej wszystko się spala . Idę nałożyć sobie bakaliowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski. nie wiem, czy to działa, moim zdaniem tak, ale codziennie po siłowni czy po bieganiu staram się wcierać balsam jakiś wyszczuplający czy przeciw rozstępom. A przed tym biorę prysznic szorując się rękawicą sizalowa. Ogólnie czuję różnicę, stosuję to jakoś od miesiąca. co do lodów to nie wiem:) ale też jem:) nie jem słodyczy, biorę chrom i się odzwyczaiłam. Kasia, bo chyba tak masz na imię...:) też kiedyś tak na siebie mówiłam:) masz bardzo zadbane i ładne ciało. teraz tylko trochę ćwiczeń, ważne żeby codziennie. trzy razy w tyg możesz ćwiczyć bardziej intensywnie. Ja chodzę codziennie na fitness, czasem tylko zdarzają się wyjątki, że nie idę, ale od 8go marca już widzę efekty. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. a co do dietki nie polecam oczywiście mało kalorycznej przy ćwiczeniach, bo tutaj na kafeterii i nie tylko nie radzili mi, żeby ograniczać tak bardzo kalorie przy wysiłku. też bym chciała mieć takie piersi:) powodzenia życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziękuję :) Spodziewałam się czegoś w stylu "nad udami musisz popracować" W zeszłym roku w wakacje nosiłam rozmiar 34 a teraz spodnie z tego okresu naciągam najdalej na połowę ud i mam problem z ich zdjęciem później :( W 34 czułam się doskonale ! Wiedziałam , że jestem szczupła ... Moim celem jest znów 34 . Jak założe te spodnie będze wiedziała , że już wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa czyli jak ja zorbie fotke to tez wkleje na ta stronke :) hhm nieimwe dlaczego ale nie moge zoabczy towjego zdjeica bo wyskakuje mi ta sotronka ale tam jakies bajkowe obrazki ktos wie jak to ozbric :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KajaMari : Ja teraz próbowałam otworzyć to moje to też bajkowe obrazki się pokazały , ale po chwili wskoczyło zdjęcie , więc może trzeba chwilę poczekac . Wejdź na stronę www.zapodaj.net , wybierz zdjęcie , kliknij zapodaj. Wtedy jak już zdjęcie się załaduje kliknij napis \"Kliknij i pokaż zdjęcie\" Później skopiuj link tej strony w wklej tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś żyję o kilku kromkach chlebka razowego , wiejskim serku i kilku marchewkach ... Głodna jam jest ! W ogóle jaki ja mam rodzaj figury ? Gruszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonałe nogi , płaściutki brzuszek ! Ale ja Ci zazdroszczę :( Ja dzisiaj się pochorowałam i nawet nie chce mi się na rower tyłka posadzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna brunachna dizkeuje za towje mia opinie :) ale z tymi nogami to łwassnie nieiwme aa brzuc hnie ejst taz taki płaski moze sie tak wydaje bo jest wygladzienei :) ale od boku jest wystajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz z epowinna pzrytyc albo cos ? ;p bo mam szpare miedzyu bnogami nie taka jak tam widac ale torche jest :)/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki od doswiadczonej
pozbywasz sie cennych witamin odkladajac makaron, ziemniaki itd.. jesli jesz z umiarem i do ziemniakow masz sałatke i kawalek miesa, to wtedy to nie jest posilek po ktorym tyjesz... ziemniaki maja swoja witaminy, tak samo jak inne produkty, wystarczy jesc z umiarem.. nie jesc zeby sie przejsc, tylko zjec i gdy sie juz czuje ze cos tam w zoladku jest to dalej nie jesc, bo wtedy sie przejadamy, a ponoc trzeba czuc lekki niedosyt w zoladku. Proponuje nie przesadzac z tysiacem roznych cwiczen. 6 weidera tak cie wykonczy ze nie sadze abys miala sile jeszcze na brzuszki, chyba ze sobie wszystko dobrze rozpalnujesz.. Motywacja jak sadze szybko przejdzie, bo zawsze pierwsze dwa dni sa cudowne, pozniej zaczynaja sie schody. Jesli moge doradzic, to nie jedz po godzinie 18. A efekty zobaczysz. Hm duzo chodz. Jezdzisz samochodem albo autobusami, to w ladne dni zzreyzgnuj i przejdz sie, pozałatwiaj sprawy na miescie a poczujesz roznice, bo szybko nie zobaczysz. Do tego unikaj gazowanych, barwionych napoji. Gazowane rozpychaja scianki zoladka, co wplywa niekorzystnie. Jedz regularnie, bo nieregularne posilki powoduja ze organim sie broni i odklada sie w tluszcz \'na przuszlosc\' zamiast spalac. Pij zielona herbate, ułatwia prace jelit. Jezdzij na rolkach, dopbrze wplywaja na cala sylwetke, bo działaja na praktycznie wszystkie miesnie ciała. I nie chce byc nie mila, ale nie ma szans zebys miala taka figure jak na zalaczonym zdjeciu. Jest to nie mozliwe. I co najwazniejsze, nie głódź sie, bo 100% bedzie efekt jojo pare dni pozniej. I diet sprawdzonych nie ma. W to sie nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) Moim problemem po zimowym nicnierobieniu jest brzuch i stąd moje pytanie- mogę się do Was dołączyć przy zmaganiach z ćwiczeniami? jakoś w grupie zawsze raźniej, a jako że nie należę do osób systematycznych przyda mi się wsparcie ;)) ja co prawda nie mam w planach żadnej diety (nie wytrzymałabym) -mogę ewentualnie zamienić drugie śniadanie na jakiś owoc/warzywo, a przed posiłkiem wypić szklankę wody, ew. nie jeść po 18 co równa się z szybkim pójściem spać ;O znalazłam na youtube 8 min abs i od wczoraj zaczęłam. 8 minut dziennie przez 2 miesiące... zastanawiam się czy to wystarczy żeby mój brzuch wyglądał lepiej? pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ! Razem raźniej :) Mój brzuch też koszmarnie wygląda. Jakoś nie mam motywacji do diet . Dzisiaj pozwoliłam sobie na zbyt wiele. Ale chociaż tyle dobrego , że zamieniłam zwykły chleb na razowy i teraz strzelę kilka brzuszków :) Patrzę film i chyba przytargam sobie do salonu rowerek stacjonarny i zrobię kilka km. Za kilka dni bede miałą zwykły rower a to zawsze ciekawiej niż jazda w szarym pokoju w tak ładną pogodę . Generalnie to myślę zabrać się za siebie po świętach i zaczynam stosować taką zasadę , żeby się nie przejadać i jeść normalnie tylko połowę mniej co do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ciężko mi. Robie te 8 minutowe ćwiczenia ale nie stosuję przy tym żadnej diety przez co mam wrażenie że na nic moje starania. Kuszą mnie lody, batoniki i inne czekoladowe jajka, ktorych teraz pełno w domu :P A wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×