Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korekcja nosa

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym skorygować asymetrię nosa, ale bardzo boję się operacji. Słyszałam, że są specjalne wypełniacze Erelle, które dają dość podobny efekt przy mniejszym bólu. Czy ktoś z Was wiec coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotka9
Też się nad tym zastanawiam bo chcę policzki wypełnić. To jest z karboksymetylocelulozy - podobno organizm dobrze to przyjmuje. Wiadomo - taki zabieg raz w roku wypada powtórzyć, ale jeśli nie jest to tak bolesne jak operacja plastyczna to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się zdecydować się na zabieg korekcji nosa czym prędzej bo potem im człowiek starszy tym gorzej się znosi rekonwalescencję. Ja 2 lata temu poddałam się zabiegowi korekcji nosa w tym gabinecie www.drnawrocki.com.pl. Wszystko odbyło się jak trzeba i bez powikłań. Myślałam, że będzie bardziej bolało ale może to młody wiek tez spowodował, że aż tak tego nie odczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żenująca reklama! u mnie niestety nie obyło się bez powikłań a wręcz przeciwnie, muszę poddać się operacji poprawkowej ! Ryszard Nawrocki zniszczył mi wygląd i nawet nie chce oddać pieniędzy. Niech każdy wie z kim ma do czynienia, bo dobry lekarz nie potrzebuje taniej reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak korekcja nosa to polecam ci Białostocką klinikę Humana Medica Omeda i dr Dorotę Żukowską. Tu masz pewniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.04 Raczej nie uwierzę w ten negatywny komentarz. Doktor Nawrocki to wybitny specjalista.... a Pani musiała akurat to skomentować jak pojawiło się to nazwisko z linkiem. Może fakt zrobiła Pani nos ale na pewno nie w tym gabinecie i za grosze w jakimś podrzędnym gabineciku. Niestety na nosku nie wolno oszczędzać bo potem się idzie na poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robilam 3 lata temu u Libora Polaka w Ostrawie.tanio,solidnie i bez komplikacji.co Prawda bezposrednio po zabiegu wyglada sie tak jakby zeszlo sie z ringu,ale po 3 tygodniach moglam wrocic do pracy.zaluje tylko,ze nie zrobilam tego wczesniej,ale mialam stracha.a i jeszcze jedno-wyciaganie tamponow z nosa nie jest bolesne i trwa tylko chwilke,a tego sie najbardziej balam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wybitny specjalista? dobre sobie, pewnie dlatego trzeba podawać jego stronę bo taki wybitny że trzeba go reklamować. A co ma rzekomy gabinecik do umiejętności danego lekarza? z tego co mi wiadomo to wybitny specjalista nie ma swojego gabineciku, tylko pracuje dla kogoś. Więc proszę mi tu nie pisać że oszczędzałam bo za partactwo wybitnego specjalisty przyjdzie mi ładnie zapłacić, a mój wygląd nigdy nie będzie dobry tylko ewentualnie lepszy!! A wybitny specjalista ma mnie gdzie? w dup... taki niby z niego specjalista! Pan Nawrocki zmarnował mi tak wygląd że inni nie chcą nawet tego poprawiać... to trzeba być specjalistą fakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka0
Liczyć się też trzeba z bliznami pooperacyjnymi. Nie wszystko idealnie się kończy. Nie jedna kobieta czuje się nie kobieco ze wzgląd na blizny. Ja poczytałam sobie wszystko o bliznach i historie kobiet na tej stronie- http://wszystkoobliznach.pl/ myślę że zanim się zdecydujemy na operację warto się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnieeee
Z bliznami można walczyć, żeby były jak najmniej widoczne. Są np. plastry silikonowe, chociaż na twarzy lepiej sprawdzi się chyba żel, np. sutricon. Jest matowy, więc można go na co dzień używać i nikt nie zauważy, że coś jest na twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z każdą korekcją trzeba od razu lecieć do chirurga. Mniejsze poprawki spokojnie można zrobić kwasem hialuronowym. Na przykład http://www.techderm.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej .czy ktos robił nos u dr. Joanny Kurmanow z Poznania ? jestem juz po konsultacji ,ale nie wiem co o niej myśleć ,mało o niej na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×