Odpowiedz na ten temat

laser FRAXEL---usuwanie przebarwień

• Pati_86 2015.11.29 [10:09]
    Brzydkie przebarwienie na czole usuwałam laserem PicoSure w Klinice Miracki w wawie. W Polsce tylko tam mają. Miałam 4 zabiegi po 20 min. Przebarwienie zniknęło.
  • Patyszka33 2015.11.29 [17:21]
    Taki laser mają w Profemedzie w Warszawie, moja kuzynka usuwała u nich przebarwienia po słońcu i wiem, że była zadowolona.
  • gość 2015.11.29 [18:19]
    ja z kolei usuwalam przebarwienia w PerfectLift w Krakowie, i rowniez bylam zadowolona. troche sie balam, ale zabieg okazal sie skuteczny, no i pan doktor bardzo mily
  • gość 2016.01.10 [16:39]
    miałam okazję poznać doktora Wasiluka i przyznam, że jest świetny w tym co robi, dla mnie też jest specjalistą od bardzo trudnych przypadków.
  • gość 2016.02.29 [19:43]
    ja z kolei jestem bardzo zadowolona z lasera Pico Sure który mają w Klinice Miracki - to dzieki niemy znikneły moje przebarwienia po szalonych wakacjach w trakcie ciąży (podobno wtedy najwięcej ich wyskakuje)
  • kuku szopa 2016.03.31 [00:08]
    Byłam z koleżanką w Klinice Miracki i ona tam usuwała. Efekt jest bardzo dobry więc polecam w jej imieniu.
  • gość 2016.06.01 [11:17]
    Spróbuj w Klinice Miracki w Warszawie, mieszczą się przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 54. Mi usunęli ładnie przebarwienia usmiech.gif w dodatku zabieg był bezbolesny.
  • gość 2016.06.02 [10:04]
    Ja miałam dwa dni temu robione usuwanie zmiany pigmentacyjnej na nosie w klinice Miracki. W tej chwili mam bardzo ciemne plamki, aż wstyd mi wyjść na ulicę. Mam nadzieję że to zejdzie...:/ miałyście tak może??
  • JenniferPage 2016.06.09 [22:40]
    ja miałam usuwane przebarwienia , z prawego policzka , ale nie laserem fraxel , szczerze to pierwszy raz o nim słyszę. w moim przypadku był to laser palomar vectus z tego co pamiętam . Tez miałam zabieg przeprowadzany w klinice Miracki . efekty są po około dwóch tygodniach .
  • jolanta1970 2016.10.24 [20:36]
    Robiłam 3 zabiegi z retinolem i witaminą C u P. Karoliny w Gdańsku. Skóra bardzo sie łuszczyła, ale przebarwienie na czole i policzku zeszło.Przebarwienie miałam po ciąży. Dodam, że p.Karolina jest Kosmetyczką Roku i naprawde wie co robiusmiech.gif
  • gość 2016.10.31 [10:11]
    Super się sprawdza laser IPL Kutera czy coś usmiech.gif Ja w ten sposób pozbyłam się po słonecznych plamek na twarzy - takich przebarwień i rumienia na policzkach - widać było delikatne żyłki. Po drugim zabiegu - rewelacja. Trochę bolało ale po schłodzeniu było OK. Zabieg wykonywałam w klinice Cosmetix, http://cosmetix.pl , na Muranowie, vis a vis Arkadii, miejsce poleciła mi koleżanka, która tam robiła depilację. Swoją drogą do depilacji też się przymierzam usmiech.gif Nie znoszę golenia nóg... jezyk.gif
  • joasia321 2016.11.03 [08:54]
    Również zdecydowałam sie na usuwanie przebarwień laserem. Ogolnie zawsze miałam do nich skłonność , ale szczgólnie po tym lecie moja skóra nie wygladała za specjalnie.... Wybraliśmy się za granicę i tam miałam za słaby krem z filtrem. Wyskoczyło mi na skorze masa róznych nieestetycznych plam.
    Przebarwienia usuwałam we Wrocławiu . Konkretnie w Proclinic:
    http://proclinic.pl/oferta/przebarwienia
    Efekt naprawdę fajny . Przebarwienia o wiele mniej widoczne
  • tamarakot 2017.02.20 [15:17]
    W przypadku przebarwień o podłożu hormonalnym czyli takim jak było u mnie to fajnie podziałało leczenie Cosmelanem. Duża tu zasługa dr Agnieszki Ledniowskiej że mi właśnie taką terapią dobrała i wykonała. Dokładna, sumienna osoba, zdecydowanie warto się u niej na wizytę umówić. Warto pytać, akurat ona nie ma problemu z tym, żeby wszystko pacjentowi ze szczegółami wyjaśnić.
  • gość 2017.02.23 [10:08]
    Miałam robiony ten laser, bo był moim ostatnim ratunkiem. Na drugi dzień skóra trochę była czerwona, ale szybko zeszło. No i rzeczywiście efekt jest dużo lepszy niż po peelingach itp. co robiłam wcześniej. Ten laser można dość niedrogo zrobić u dr Krajewskiego: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/lase r-fraxel-dual-odnowa-skory/
  • jursttt 2017.03.13 [13:22]
    Jest dobry gabinet Imeiaa na Duboisa, mogę polecić. Przyjmuje tutaj pani Sobczyk – Smereczyńska, która jest lekarzem z zawodu. Mi doradziła osocze bogatopłytkowe w związku z moją skórą na szyi i dekolcie. Rezultat jest rewelacyjny, nie spodziewałam się, że w naturalny sposób można tak bardzo odmłodzić skórę.
  • ikki 2017.03.18 [12:39]
    ja przebariwenia usuwałam w Wawie w Klinice Miracki - bardzo łądnie wykonany zabieg, dokładnie no i już nie musze się wstydzić tych plam!
  • HHania 2017.04.28 [17:38]
    moja mama usuwała w Toruniu - http://www.pcme.pl/laserowe-usuwanie-przebarw ien/
    efekty miała super, ale zabieg podobno średnio przyjemny
  • MaXyMa26 2017.07.17 [19:25]
    Ja robilam naprzemiennie dwa zabiegi co miesiac kazdy: zabieg z kwasem kawowym Nomelan caffeico i Radiofrekwencje mikroiglową bo mialam rowniez male blizenki poza przebarwieniami po tradziku. Jestem po serii czterech zabiegow w Krakowie w Rubinkiewicz Med Clinic przy wroclawskiej i jest juz bardzo dobrze. Blizenki sie wygladzily a po przebarwieniach juz prawie tzn na 90% nie ma sladu. Polecam te dwa zabiegi razem ze soba, tylko uprzedzam - malo przyjemne , ale co my baby nie robimy dla efektu. usmiech.gif
  • MarietaZWadowic 2017.09.27 [14:19]
    O...Ja tez u nich bylam tzn w Rubinkiewicz Clinic w Krakowie i faktycznie ten zabieg z kwasem kawowym dziala cuda moja plam na policzku juz prawie jest niewidoczna. Super zabieg i pani kosmetolog tez fajna to chyba jest wlascicielka. Dala mi niezly rabat na trzy zabiegi bo wlasciwie zaplacilam za dwa usmiech.gif
  • Martagrzechuwarta 2017.10.11 [22:32]
    Słyszałam, że świetnie sprawdza się inny laser - Discovery Pico. Mam ochotę wypróbować na przebarwieniach posłonecznych na plecach. Wstępnie zapisałam się na konsultację do kliniki Elite - jak ktoś z Wawy można obczaić usmiech.gif
  • gość 2017.10.15 [07:06]
    WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!!
  • gość 2017.10.15 [11:54]
    Laser fraxel nie usuwa przebarwień
  • anija859 2017.11.07 [10:36]
    Jestem na etapie szukania zabiegu, który w największym stopniu usunie moje przebarwienia. Mieszkam w Krakowie i klinikę już wybrałam - będzie to SCM estetic. Teraz szukam różnych opinii w internecie, ponieważ chciałabym pójść na konsultację z jakąś minimalną wiedzą. Co możecie polecić?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...