Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dać sobie spokój z szukaniem?

Polecane posty

Gość gość

Bardzo się boję samotności. Nie mam już rodziców, jestem jedynaczką. Zostałam na tym świecie sama. Miałam narzeczonego 7 lat. Ale gdy podniósł na mnie rękę zerwałam z nim. Od dłuższego czasu jestem sama i zaczyna mi doskwierać samotność. Postanowiłam poszukać tzw. drugiej połówki. Przez internet. I to chyba najgorsza rzecz, jaką zrobiłam. Pełno oszustów, naciągaczy, amatorów łatwego seksu. Jak widzę te ogłoszenia to chce mi sie wymiotować. Gdzie kogos poznać jak ma się wąskie grono znajomnych, w pracy same kobiety i do tego mieszka się na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie dałam spokój. Od razu lepiej się poczułam. Widać, tak samo jak są ludzie, którzy są w związkach, musza istnieć też ci, którzy nie są w związkach, ]Poza tym mam problemy zdrowotne, a po co mi ktoś, kto mnie nmie będzie wspierał w chorobie? Znajdz sobie inne cele, mówię Ci. Samotność jest do przeżycia, po jakimś czasie się człowiek przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem, że danie sobie spokoju wcale nie jest takie fajne, rozleniwia i może przerodzić się w trwały marazm:P sam po zakończeniu kilkuletniego związku postanowiłem dać sobie spokój, odpocząć itd i tak mi zostało już 3 lata, z jednej strony mi to koszmarnie przeszkadza i mimo że jestem jeszcze raczej młody pojawiają się myśli o wiecznej samotności a z drugiej nie czuję chęci i sił by to zmienić:o Sam nic nie robię a jak ktoś wykazuje zainteresowanie mną to to ignoruje i udaję ze nie widze. Myślę, że próbowanie, nawet zakończone niepowodzeniem jest lepsze niż taka niechęć w jaką popadłem. Dodatkowo jak ktoś mieszka w małej miejscowości, gdzie panuję pewnego rodzaju stagnacja, nie pojawiają się nowi ludzie itd to szanse na to że kogoś pozna się "przypadkiem" są symboliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lepsze jest takie danie sobie spokój. Jak szukałam, czekałam, imprezy, internety, znajomi - czułam się coraz gporzej. Teraz dałam sobie spokój i mam wszystko gdzieś. Tak jest dla mnie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chyba wole byc w stanie "dalam sobie spokoj". Bo jak mialam poczucie , ze musze - znalezc faceta, znajomych, pasje (zeby znalezc faceta) - to czulam sie bardziej sfrustrowana. A treaz co prawda nie mam celu , ale moze czuje sie spokojniej? Mam swiadomosc, ze jestem juz stara i faceci na mnienie patrza z pozadaniem, ale nie czuje juz ze cos musze. Chociaz swiadomosc, ze to co najlepsze juz za mna, to tez nie jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr odpowiedni
gość dziś szukasz w szambie i chcesz perełke wyłowić? Może 1 na 100 się nadaje, bo normalni też tam są, ale to wymaga MASE cierpliwości aby przebrnąć przez błoto i gòwno w tym szambie w celu wyłowienia tej jednej perełki. Jeśli masz tą cierpliwość to gratuluje. Inne opcje to przebywać tam gdzie są osoby z podobnym podejściem do życia jak ty. Lubisz tańczyć zapisz się SAMA na kurs. Lubisz strzelać z łuku zapisz się do jakiegoś klubu gdzie są spotkania. Lubisz czytać, są kluby gdzie ludzie omawiają książki, a jak nie ma takiego klubu w pobliżu to go stwórz. Kurde, nawet biznes można zrobić na lokalnym organizowaniu wieczorów zapoznawczych dla singli w danej okolicy, bo takich jak ty jest sporo i mają identyczny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorko? . Jakiego faceta szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem sama i już nie szukam. Nie wierzę, że kogoś odpowiedniego poznam. Ale smutno mi i źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związkowy młyn
gość dziś ewidentnie "oparzyłaś" się troche tym jednym niewypałem i się już poddajesz, zapominając że nie wszystko wychodzi za pierwszym razem, a szczególnie związki, bo dopasowanie się to długa droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby faceci się poddawali tak szybko jak kobiety to żaden by nigdy nie zaroohał i naród by wyginął, jesteście naprawde żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam chodzi tylko o to. Do seksu łatwo wam znaleźć. Do związku się nie nadajecie. Narod nie wyginie. Narobicie dzieci, tylko ze potem szukaj wiatru w polu. Nawet alimentów nie płacicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś żałosny *****czu. Nie tylko o to chodzi w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślenie starych panien z forum jest żałosne. Całe szczęście że nie wszystkie kobiety myślą w ten sposób i nie mówcie że faceci chcą od was tylko seksu bo to zakrawa już o waszą psychoze a swoją drogą, natury nie oszkasz. Jak to mówią maszeruj albo giń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiemy szmato, wam babom chodzi TYLKO o kase i korzyści, a seks to tylko karta przetargowa aby debila dorwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce debila. Bądź spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodniles szmaciarzu, że gowno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgorzkniałe stare panny zawsze muszą zwalić wine na innych, bo one są idealne i to nigdy ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeteś tutaj jeszcze autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieczynne umysłowo
większość bab to głupie tępe cípy, czekają aż ich coś spotka lub im się przytrafi, co za patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darwin żyje
gość 2017.11.21 Ja też jestem sama i już nie szukam. Nie wierzę, że kogoś odpowiedniego poznam. Ale smutno mi i źle. Zgłoś selekcja naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.22 Ja nie chce debila. Bądź spokojny. Zgłoś chcesz tylko kasiastego bo jesteś leniem jak 90% bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadanie głupot. W życiu różnie się układa i nie zawsze mamy na to wpływ. Czekam na autorke. Pojawi się? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która panna tu poszukuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak daj sobie spokój. Ziółka i lulu. Hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
gość 2017.11.21 Jakbym czytała o sobie. Z jednej strony mi tak wygodnie,przestałam już wierzyć w zmianę,z drugiej , czasami brakuje tej drugiej osoby,ale ..nie chce się/nie wiem jak to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaić może. Nie panikujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy autorka tu jeszcze zagląda? . Odezwij się! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Do autorki Ni szukaj na sile bo nikogo tak na poważnie nie znajdziesz. Dobrze ze odeszła od tamtego jak raz uderzył to byłoby tak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×