Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elzera

Dlaczego zakonczyły sie wasze związki?

Polecane posty

Gość elzera

Chodzi o przyczyny rozpadu tych dłuższych zwiazków, tych co wydawało sie , że beda na całe życie. Jak doszlo do rozstania, czy żałujecie? Czy z perspektywy czasu szlo jakoś nad nimi pracować, czy obie strony dały by radę? Co z perspektywy czasu byście radzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curupiraaa
zdecydował się zostać z żoną po 5 latach zewiązku ze mną żeby spokojnie przeprowadzić z nią rozwód, po rozwodzie już nie wrócił.... tak to była miłośc mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapap
Flirtowal z kolezanka, totez wyrzucilam go z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział, że nie jest gotowy. Popłakał się i powiedział, że "musimy się rozstać, ale nadal darzę cię uczuciem". Hmm myślę, że to brak mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz jaaaaaaaa:-)
przez jego cholerną zazdrość. wtedy wielka miłość, z perspektywy czasu nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdfhjkokjhfds
coa bylo nie tak-nie bylam szczesliwa-mialam wrazenie ze wiecej daje niz dostaje.teslnie mimo ze minelo troche czasu-dzis poraz pierwszy rozmawialismy przez tel jako koledzy-tesknie bo inni byli jeszcze gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgfhgjh
curupira to nie byl zwiazek tylko kurestwo... autorce chodzi o normalne związki a nie jakies pseudozwiązki dziwek z żonatymi dla ruchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
przestal mnie kochac,po 17 latach malzenstwa i dwojce dzieci patrzyl na mnie z obrzydzeniem,choroba mnie dopadla i przestalam juz byc ta zaradna i zwaryjowana dziewczyna,z poczatku probowalam to ratowac,nawet wstyd sie teraz przyznac ale na kolanach blagalam zeby nie odchodzil,zebralam o milosc a on opedzal sie jak od natretnej muchy.....powod :kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki trzy
PO 4 ltach związku Zdradził mnie potem błagał o wybaczenie, dałam szansę, ale jej nie wykorzystał i na koniec stwierdził ze on nie nadaje sie do małżenstwa i załozenia rodziny. Ozenił sie z inną 3 miesiące po naszym rozstaniu. Kanalia!!!!!!!!!!!!!!( do dzis załuję, tylko ze dałam sie namowic na druga szansę. zmarnowałam tylko czas!!!) powinnam była rzucic go od razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka piwonia i bezowy róz
zostawił mnie dla innej po 3 latach małzeństwa, nasczescie nie mielismy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ari
Po 4 latach związku i 2 małżeństwa zostawił mnie dla innej, która spodziewała się już jego dziecka. Tłumaczył że nie wiedział jak to się stało :) tak wyszło.... I nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzera
prinzeska- Bog Cibie uchronil przed tym ślubem Dla mnie to wszytsko jest straszne, czy oni tak wszyscy maja? Odchodza do innej bo tak, bo my złe kobiety bylyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
nie bylysmy zle.....slyszalam gdzies ze faceci ok 40-stki przechodza druga mlodosc po prostu waryjuja,mojego zlapalo po 30-stce,wiadomo rutyna itd myslal ze z mlodsza bedzie inaczej(naiwniak)przyznal pozniej ze popelnil blad ale choc nadal cierpie(kurna jak dlugo jeszcze?) to w zyciu juz bym go nie przyjela......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozstałam się
własnie wczoraj. po 9 latach spotykania. miałam juz dosyc czekania na slub,przestało mi zalezec. on niby planował się ze mna pobrać,ale zawsze było cos wazniejszego do zrobienia,ciągle odkładalismy w czasie,bo to,bo tamto. wczoraj powiedziałam dosc. i wyszedł. ja juz do niego nie zadzwonię. to koniec. załuję tylko,ze mi zmarnował 9 lat mojego zycia. to szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech, ja miałam podobnie
po kilku rozstaniach z jego strony (chyba 5), ostatnie było już bardzo poważne, bo ja chciałam już ślubu, po ponad 9 latach, a przynajmniej zaręczyn i wspólnego mieszkania. Wciąż słyszałam że nie jest gotowy, więc powoli gasłam, przez ciągłe kłótnie. Trwało to pół roku, aż w połowie grudnia skończył to, mimo iż twierdził że kocha. Widzieliśmy się dwa razy w styczniu,aż w końcu wymusiłam na nim wyznanie i dowiedziałam się, ze z kimś się zaczął spotykać. Odszedł z pracy i powiedział, ze się wyprowadza z miasta, nie powiedział mi dokąd. Poszłam po pomoc do psychoterapeuty, zobaczymy co będzie w stanie dla mnie zrobić, bo na razie moje życie się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30 stce
po dwich latach powiedzial mi ze jego narzyczona jeste w ciazy i nie moze jej teraz tak zostawic ,ona jeste taka slaba a ja jestem silna to sobie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3,5 roku w zwiazku, zostawilam go miesiac przed slubem. Powod - milosc do gier komputerowych, minimum czasu dla mnie.. :( nie zaluje, mam juz kogos innego, kto poswieca mi kazda wolna chwile nawet gdy jest zmeczony, kocham go i daje mu z siebie tyle ile moge, chociaz byl to na poczatku trudny zwiazek, ale teraz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeden powod
nie dajcie sie czarowac jesli facet odchodzi,to jest ta druga,ktora juz nie chce byc druga prowadzi drugie zycie przed swiatem klamca bedzie udawal ze wyprowadza sie dla spokoju znam taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libouib i
kocica nie masz anemii?? troche mnie niepokoi zdjecia twojego oka wez obejrzyl dokladnie miejsce pod okiem-naciagnij i jesli ta powierzchnia jest blada tzn anemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ari
ja usłyszałam, ze nie byłam złą kobietą. Kochał mnie nawet odchodząc do tamtej ale tamta była juz w zaawansowanej ciąży i nalegała, aby on coś zrobił. Gdyby się nie wydał jego romans to on by ze mną był - tak twierdził. Pieprz..ny hipokryta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Stylcc
moj związek zakonczył sie po 7 latach. powodem były zdrady. po 5 latach zostawił mnie dla innej, gdy dostał druga szansę i oświadczył się po 2 latach wyszło ze jednak dalej spotykał się na sex z tamtą dziewczyna. więc zkończylam ten bezsensowny i nieszczery z jego strony układ. był miłościa mojego życia. od rozstania w święta minęło 2 lata, ja wciąż o nim myslę. ostatnio odezwał sie parę razy, jakieś pisenki mi wysyła i teksty ze nie moze przestać kochac ani zapomniec. ja nie odpisuje, ale boli strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×