Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta_Gz

mężowi odbiło

Polecane posty

Gość Marta_Gz

mój mąż chyba się naczytał głupot na forach i kupił wibrator. Fakt ostatnio trochę wiało nudą w naszym łóżku i sam fakt kupienia wibratora nie jest zły. Jest tylko jedno ale ROZMIAR. Jest dużo większy od penisa mojego Miśka i wszystko ok dopóki nie wpycha mi go do środka. Nie powiem jest to bardzo przyjemne, bo mimo dużego rozmiaru (chodzi głównie o średnicę) bez jakiego wielkiego problemu mieści się we mnie ale problem polega na tym, że po takiej penetracji ładuje się ze swoim sprzętem, a ja jestem rozciągnięta i praktycznie nic nie czuję, a wolałabym czuć jego, a nie sztuczny z gumy. Mówiłam mu o tym, że wolę jego ale i tak coraz częściej ładuje się z tą swoja zabaweczką, a mnie to coraz bardziej wkurza. A na pytanie czy nie było mniejszych to mi odpowiada, że są ale same badziewia, a ten jest dobry i bardzo go podnieca jak taki duży kutas mnie posuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lettuce
wsadz mu to do dupy pewnie po to kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukuh
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikana
a nie przeszkadza ci że jest zimny mnie denerwuje jak mój facio mi ładuje takiego zimnego do środka i wtedy to mam tylko skojarzenia z penisem trupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derwisz
ale ludzie mają nasrane we łbach wibrator jak penis sprawny ? po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Gz
zimny nie jest bo go przed włożeniem podgrzewa w ciepłej wodzie i z reguły zanim wystygnie to już mam go w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Gz
vilken słusznie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolka1111
Wibrator bardzo dobra sprawa, zwłaszcza jak nie ma jakis czas chłopa, ale jak jest to tylko czasami dla urozmaicenia. Ostatnio przy analnym, wibrator penetrowal cipke....swietne uzupelnie i wieksze doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu że jak tak dalej pójdzie to większą przyjemność będziesz miała z wibratorem jak z nim ...więc mąż nie będzie Ci już do niczego potrzebny .... jego wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirosławaXY
a ja to bym chciała, żeby mój kupił taki wibratorek, bo wreszcie to tez jest dla ludzi. Parę razy wspomniałam, że może byśmy kupili to się obruszył, że mu już nie wystarczam, a to nie o to chodzi. Tak wiec Ci trochę zazdroszczę. Tak sobie myślę, że jak mężowi zaproponujesz, żeby najpierw kochał się z tobą normalnie bo chcesz poczuć mocno jego sprzęt a dopiero potem poczuć jak cie rozrywa tym wielkim penisem to pewnie go to podkręci i będziecie razem zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne!
dziwny jest twoj facet jego penis daje rade a wklada ci wibrator. jak ci cos nie pasuje to mu wytlumacz ale tak zeby zrozymial, niedlugo nie bedziesz miala przyjemnosci z seksu z nim. ktos zaproponowal zebys mu wsadzila w dupe, moze wlasnie po to to kupil a boi sie zaproponowac. zaproponuj mu to jakos delikatnie moze chce tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmonaxxx
jaki dziwny???...my z mężem też używamy wibratora i nic w tym dziwnego ani niecodziennego :) taki wibrator wspaniale urozmaica sex i tylko wystarczy odpowiedni dobrać i używać tak aby było przyjemnie dla obojga i tyle. Pierwszy wibrator jaki kupiliśmy, a to jest już nasz trzeci też był do niczego - twardy i głośny - po paru razach daliśmy sobie z nim spokój i przez jakiś czas zapomnieliśmy o nim. Dopiero następny kupiliśmy po wcześniejszych doświadczeniach z większym rozmysłem i to był strzał w dziesiątkę :) co ważne nie odbiegał od rozmiarów męża i to jest chyba recepta. Kupcie solidny wibrator najlepiej po obejrzeniu sklepie i dobraniu rozmiaru jeśli większy to minimalnie i nie żałujcie kasy bo tanizna zadowolenia wam nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaGeorgijew
My mamy dildo z wibracjami i przyssawką :) mojego faceta rozpalam, jak się sama nabijam na pal wystarczy, że się napatrzy jak to robię to normalnie wstępuje w niego zwierzę i szał sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
autorko wsadź go jemu - i powiedz to co on, że cię podnbieca taki duży ku* w nim ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×