Odpowiedz na ten temat

Depilacja laserowa

• gość 2017.07.18 [00:15]
    Czesc wszystkim smiech.gif mam takie pytanie do osób które mialy albo wiedzą cos na temat depilacji laserowej. Jestem po 6 zabiegu na pachy, pozbylam sie okolo 50-60% wlosow (niestety), dodam ze mialam zabieg wykonywany Ligh Sheer Duet w Laser DeLux. Jak mozna sie domyslac nie jestem za bardzo zadowolona z efektow, juz po ostatnim zabiegu myslalam ze pozbylam sie problemu, ale niestety wlosy odrosly, a po zgoleniu bardzo ciemne. Nie wiem co mam teraz zrobic, bo ostatni zabieg mialam robiony okolo 10 tygodni temu i najwczesniej bylabym w stanie kupic zabieg na za 2 tygodnie poniewaz wroce z wakacji. Sądzicie ze taki odstęp czasu moze sprawic ze caly zabieg bedzie bez efektów i nie ma sensu juz ladowac kasy w to? Jestem sklonna wykupic jeszcze max. 4 zabiegi jesliby to mialo przyniesc oczekiwane efekty. Co o tym myslicie i ile miakyscie zabiegów? :/
  • gość 2017.07.18 [00:34]
    Do skutku! Masz czarne wlosy szanse na 100% pozbycia sie zarostu!
  • gość 2017.07.18 [09:18]
    Laser moze maksymalnie usunac 90% owlosienia, a zabiegi i tak trzeba powtarzac. Znam przypadek, gdzie po depilacji laser wlosy zaczely odrastac ciemniejsze i grubsze. Twoja decyzja, ale cudow nie oczekuj.
  • gość 2017.08.02 [11:24]
    być może masz tak jak ja i Twoje włosy są po prostu - jak to się mówi - "trudne" . U mnie skuteczna okazała się być epilacja laserowa - Palomar Vectus - zobacz sobie - https://wellderm.pl/oferta/zabiegi-od-a-do-z/ epilacja-laserowa-palomar-vectus/ to dośc nowoczesna technologia, u mnie przyniosła oczekiwany efekt.
  • gość 2017.08.10 [12:37]
    Moim zdaniem depilacja laserowa w klinice opłaca się mniej, bo jest dość kosztowna. Ja osobiście zdecydowałam się na zakup depilatora ipl od Panasonica - moim zdaniem jest genialny, zdecydowanie spełnia każdą moją potrzebę.
  • gość 2017.09.21 [12:51]
    Depilacja laserowa to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o usuwanie na zawsze zbędnego owłosienia. Ja długo zastanawiałam się nad takim zabiegiem. Zawsze depilowałam miejsca intymne kremem bo mniej podrażniła niż maszynka...no ale ile można. Zapisałam się do http://www.laserestetic.pl/ i zlikwidowałam problem na zawsze.
  • gość 2017.11.08 [23:32]
    Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi usmiech.gif . Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej).
  • MajaKaja23 2017.11.14 [17:12]
    Ja tam polecam depilację laserową w Vici Clinic. Włoski znikają bezpowrotnie, a całość jest zupełnie bezbolesna i naprawdę szybka. Pozdrowienia dla Gosi, która wykonywała mi zabieg - jesteś super usmiech.gif
  • Cukiereczek88 2017.11.14 [17:16]
    Polecam wybrać się do naprawdę dobrego salonu kosmetycznego. Ja chodzę do Vici Clinic. Depilują szybko, bezboleśnie, a co najważniejsze skutecznie. Byłam w szoku jak szybko włoski zniknęły. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nic nie boli smiech.gif
  • PaulinkaSzminka wczoraj [14:37]
    W Krakowie w Vici Clinic robią świetną depilację laserową laserem Light Sheer Duet. Zabiegi są praktycznie bezbolesne. przy okazji na każdy pierwszy zabieg dostaniemy 50% rabatu. Warto wypróbować.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...