Odpowiedz na ten temat

DOBRY STOMATOLOG LUBLIN

 • gość 2017.06.20 [15:14]
  Ja uczęszczam do stomatologa http://new-dent.pl/ . Kazda wizyte na fotelu wspominam w sposob mily, gdyz wszelkie operacje i przeglady sa przeprowadzane w bardzo milej atmosferze a co najwazniejsze po atrakcyjnych cenach. usmiech.gif
 • gość 2017.07.27 [09:01]
  A próbowałaś tutaj: http://www.bezbolesnie.pl ? To co prawda nie jest bezpośrednio w Lublinie a Zamościu, ale ma naprawdę bardzo dobre opinie, też sprawdzone przeze mnie! Warto podjechać ten kawałek. Powodzenia!
 • gość 2017.07.27 [11:42]
  W Lublinie niestety nie znam ale moge polecić krakowskie Studio Stomatologii Estetycznej SE+, dla mnie najlepsi stomatolodzy http://www.studiose.med.pl/
 • gość 2017.08.21 [20:48]
  Potwierdzam, przychodnia Multimed w Zamościu jest rewelacyjna. Świetni specjaliści, leczenie nie boli i jest zawsze przeprowadzane sprawnie i szybko. Gorąco polecam!
 • gość 2017.09.14 [15:06]
  Na Lwowskiej znajdziecie dobry gabinet stomatologiczny, przyjmują tam bardzo dobrych stomatologów, między innymi lek. dent. Macieja Dąbałe. http://przychodniadental.pl/ oferuje kompleksowe usługi, w tym implantologię, ortodoncję, protetykę itp.
 • goldenlife 2017.10.04 [10:18]
  Jeśli ma Pani możliwość wybrać się do dentysty kawałek dalej to proponuję odwiedzić klinikę AWO DENT w samym centrum Puław. Bezpłatna wizyta konsultacyjna i fachowe podejście do pacjenta. Ja się nie zawiodłam.
 • Izabela_B 2017.10.13 [11:30]
  Mogę polecić dentystów z Aldent, którzy przyjmują w sumie w trzech punktach w mieście. Ja chodzę zawsze po pracy na Pana Balcera i jest ok. Sprzęt mają nowy i profesjonalny, więc od razu lepiej się człowiek czuje. Odkąd zaczęłam chodzić do Aldentu to wizyty przestały być bolesne, a przełamałam wreszcie swój paniczny strach przed dentystą. Na stronie mają wszelakie info.
 • gość dziś [14:50]
  Ja z siostrą chodzimy do https://przychodniadental.pl/. Bardzo fajne miejsce. Przy zabiegu zawsze można prosić o znieczulenie. Na stronie jest podanny cennik więc można się zorientować jaki zabieg ile kosztuje. Co do leczenia to szybkie i skuteczne. Nigdy nie zgłaszałyśmy żadnych reklamacji

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...