Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Częsty gość

Hybrydy

Polecane posty

Gość Częsty gość

Hej. Ostatnio zakupiłam sobie lampę semilac do hybryd. I mam do was pytanie czy mogę używać do niej innych lakierów hybrydowych np.neo nails itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze tak :) lampe kupilam na allegro i w sumie nawet nie rozkminialam jakie lakiery bede uzywac :D teraz maluje em nail'em :) paznokcie sa przepiekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedz. Pomoglyscie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lampe semilac 6watt. To też mogę używać innych lakierów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megganka
ja mam swoją lampę z zestawu startowego Semilac z www.topdrogeria.pl ale używam teraz NeoNail ostatnio i to nie ma różnicy jaka lampa do jakich hybryd, po prostu musisz patrzeć na czas utwardzania na opakowaniu i dostosować do lampy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważna lampa,ważne jakich lakierów użyjesz :) zgadzam się,że te z neonail są świetne i bardzo polecam,dobry wybór ;) jakośc extra i nie słyszałam,żeby uczulały tak jak inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Semilac baza/top 2w1. Czy jest dobre? Utwardzam w lampie 2 min a i tak calosc po jednym dniu schodzi mi płatami. Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętasz o zmatowieniu paznokcia przed nalozeniem? powinnas zetrzec plytke paznokcia albo drobnym pilnikiem albo taka szorstka "polerka" wtedy lepiej sie trzyma. ale ogolnie zastanow sie nad hybrydami, bo jednak niszcza paznokcie :/ stosowalam przez rok i jak zdejme hybryde to slabo to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spilowałam płytkę pomalowałam baza/top cienka warstwa lampa semilac 6W (45sek) i po wyciągnieciu ręki paznokieć jest Mokry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, jest to warstwa dyspersyjna, która pozwala na "przyczepianie się" kolejnych warstw, na koniec, po utwardzeniu topu należy przemyć ją cleanerem. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, przyczyną odchodzenia lakieru może być niedokładne zmatowienie i odtłuszczenie płytki paznokcia lub zbyt tłusta płytka paznokci, zalecamy użycie primera bezkwasowego, który zwiększa przyczepność płytki. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spilowałam dokładnie płytkę wyciellam skórki. Przetarła odtluszczaczem semilac.Pomalowałam cienka warstwa top/baza 2 w1 semilac.do lampy 45sek.lakier 45sek lampa. Baza/top 2w1semilac lampa 45sek. I paznokieć jest kelacy... przemulam i niby jest spoko ale po jednym dniu odchodzi płatami. Lampa semialc 6W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm dziwne, wszystko zrobiłas jak trzeba. Równiez uzywam semilaca, ale nie mam takich problemów, wszystko ładnie mi się trzyma. Jedyne co, to ostatnio kupiłam sobie hard white, żeby paznokiec był twardszy (nie żeby przedłużać) no ale wcale nie jest i zastanawiam się czy dobrze go uzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może cally problem jest w tej baza/top 2w1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy lakier odchodzi od strony skórek czy od wolnego brzegu paznokcia? Jeśli ma Pani tłustą płytkę paznokcia pomocny będzie primer. W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeba polać ciepłym moczem, to się lepiej będą tzymać te hybrydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytna odpowiedz ale nie działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robione hybrydy dwa razy, u kosmetyczki. matowiona plytka, primer, lakiery dobrej jakosci, a mimo to odpadaly mi po 2-3 dniach. Kosmetyczka jedna z najlepszych w moim miescie, wszyscy chwala.. Po rozmowie z nia dowiedziałam się, że poprostu mam tłusta płytke, która hybrydy nie utrzyma.. zapytałam co w takim razie zrobic zeby miec ładne paznokcie, poleciła mi lakier zelowy prodigy od golden rose . Maluje sie normalnie lakierem (czesto wystarcza tylko jedna warstwa-ma mega dobre krycie!), a na to naklada sie top coat, wszystko schnie w naturalnym swietle, zmywa sie potem zwyklym zmywaczem. Jest to swietna alternetywa dla paznokci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu, przy problemie z tłustą płytką paznokci zalecamy użycie primera bezkwasowego, który zwiększa przyczepność płytki. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiep93
Martusiaaaaa tak samo slyszalam! mi hybryda trzymala sie tydzien, prawie tyle samo co zwykly lakier, a strasznie zniszczyla mi paznokcie. przerzucilam sie znowu na lakiery i też chwale sobię Golden Rose ale ja mam akurat serie ice chic czy jakoś tak ;) i nie musze sie meczyc ze zdejmowaniem tej hybrydy, aceton strasznie niszczy skore wokol paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a próbowałyście utwardzacz do paznokci? CO prawda, wszędzie podają, że stosuje się go w celu wzmocnienia paznokci (https://portal.abczdrowie.pl/utwardzacz-do-paznokci) ale u mnie właśnie sprawdził się jako grunt pod lakiery, przez co lakier trzymał się grubo ponad tydzień. A bez tego to odchodził juz nawet następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię sobie pedicure i manicure hybrydowy na Narbutta, w Rituals SPA. Jestem bardzo zadowolona, lakier długo się trzyma, stopy i dłonie mam zawsze super wypielęgnowane i wymasowane. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak winę miał baza/top 2w1. Kupiłam bazę osobno i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zdjęłam hybrydy na wakacje, żeby mi paznokcie odpoczęły po prawie roku noszenia hybryd praktycznie bez przerwy (no może czasem parę dni przerwy miałam). Nigdy nie udało mi się zahodować takich długich i mocnych paznokci jak pod hybrydowym lakierem. Hybrydy robię sobie sama semilakiem, płytkę matowię symbolicznie albo wcale, lakier trzyma się ok 2 tygodnie. nie trzymam dłużej bo nie lubię odrostów. Dla mnie to wybawienie -zawsze piękne dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofranika
Zamierzam sobie zamówić po wypłacie kilka nowych kolorków Semilac, bo wybieram się na wakacje w sierpniu i chcę trochę zaszaleć z kolorami. Wpadł mi w oko 148 Night Euphoria - wydaje się cudowny, któraś z Was kupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jakos mnie to nie przekonuje. odkad zdjelam hybryde jakos 4 tygodnie temu stwierdzilam ze zainwestuje w dobra odzywke i fajne lakiery. odzywke mam akurat drozsza, nie pamietam nazwy teraz, a lakiery znalazłam bardzo fajne o zelowej konsystencji z Golden Rose - seria prodigy :) trzymaja sie 7 dni co jest ok, bo przynajmniej nie ma odrostow tylko zmywam i maluje na inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1985
Podobno z Semilac pojawila się jakas nowa paletka kolorów. Ktoś wie czy to jakas nowa seria czy pojedynce sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×